WWE Payback 2020: How to watch, start time, full card and WWE Network - CNET

سلطنت روم در سامراسلام بازگشت. بازپرداخت به احتمال زیاد در اطراف او ساخته خواهد شد.Wwe تاگلین به سامرزلام این

توسط SALAMNEWWS در 10 شهریور 1399
screen-shot-2020-08-24-at-12-45-54-pm.png

سلطنت روم در سامراسلام بازگشت. بازپرداخت به احتمال زیاد در اطراف او ساخته خواهد شد.

Wwe

تاگلین به سامرزلام این بود که "شما هرگز نمی بینید که آن را در حال آمدن است." معلوم شد "آن" سلطنت روم بود، به عنوان سگ بزرگ در نشان می دهد بازگشت به پایین هر دو Fiend و براون Strowman. سلطنت ممکن است قهرمان جهانی بعدی خود را، به عنوان در روز یکشنبه او را در یک تهدید سه گانه بدون نگه می دارد ممنوع مسابقه با Fiend و Strowman با عنوان در خط را. و بعد از اينکه سلطنت ها خودش رو با پل هيمن در اسمک داون همسو کردن رسوایی!

درو مک اینتایر از قهرمانی WWE خود در این نمایش دفاع نخواهد کرد. در عوض رندی اورتون با تماس NXT کیث لی روبرو خواهد شد. دومینیک و ری میستریو نیز تیم مقابل ست رولینز و مورفی را تگ خواهند کرد.

زمان شروع

بر خلاف هر PPV از ماه مارس، Payback در مرکز عملکرد WWE برگزار نخواهد شد. همان طور که اشاره شد، از مرکز آموی اورلاندو پخش خواهد شد که به «تاندردوم» WWE معروف است. کارت اصلی هر دو روز از ساعت ۷ بعد از ظهر ET/4 بعداز ظهر PT شروع می شود. اگر شما یک مشترک شبکه WWE پرداخت شده -- با 9.99 دلار در ماه -- شما می توانید Payback زندگی می کنند بدون هیچ هزینه اضافی تماشا کنید. در غیر این صورت، شما نیاز به تماس با ارائه دهنده کابل محلی خود را.

بینندگان در بریتانیا باید به ماندن تا دیر به تماشای Payback به عنوان نشان می دهد شروع می شود نیمه شب یکشنبه به وقت انگلستان. Payback شروع می شود برای استرالیایی ها در 9 صبح AEST در روز دوشنبه.

کارت مسابقه

  • No Holds Barred Universal Championship: "The Fiend" Bray Wyatt (c) vs. Roman Reigns vs. Braun Strowman.
  • کیث لی در مقابل رندی اورتون.
  • قهرمانی تیم تگ زنان: بایلی و ساشا بنکز (ج) در مقابل نیا جاک و شینا بازلر.
  • مسابقه قهرمانی ایالات متحده: آپولو کروز (ج) در مقابل بابی لاشلی.
  • بزرگ E. در مقابل Sheamus.
  • مت ریدل در مقابل کینگ کوربین.
  • دومینیک میستریو و ری میستریو در مقابل ست رولینز و مورفی.
  • Kickoff نمایش : I Icons در مقابل جوخه آشوب.

چگونه به تماشای: WWE شبکه

شما می توانید شروع (یا راه اندازی مجدد) اشتراک به شبکه WWE در اینجا:

قیمت ماهانه ۹٫۹۹ دلار (آمریکا) یا ۹٫۹۹ پوند (بریتانیا) است. مشترکان جدید استفاده می شود برای دریافت یک ماه رایگان، اما این دیگر مورد در حال حاضر که یک ردیف رایگان وجود دارد (که پرداخت در هر مشاهده حوادث تحت پوشش نیست، متاسفانه).

برنامه WWE Network در Roku، Xbox One، PlayStation 4، Amazon Fire TV، Amazon Kindle Fire، Apple TV، iOS و Android در دسترس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب