بی سیم از earbuds زیر 50 دلار: بهترین گزینه های من تا کنون یافت - CNET

Lexy Savvides/CNET اگر شما قلب خود را بر روی یک جفت بی سیم از earbuds اما نمی تواند صرف بیش از $100 در AirPo

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399
img-4180
Lexy Savvides/CNET

اگر شما قلب خود را بر روی یک جفت بی سیم از earbuds اما نمی تواند صرف بیش از $100 در AirPods یا Galaxy جوانه های شما تنها نیستید. من خودم می خواستم برای دیدن اگر من می توانم پیدا کردن برخی از ارزان بی سیم جوانه که نمی شکستن بانک. در حالی که این درست است که وجود دارد مقدار زیادی از خاک-ارزان گزینه شما باید برای آماده سازی خود را برای صیقلی کردن سایت هایی مانند آمازون و یا می خواهید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تلاش بهترین ارزان های بی سیم از earbuds زیر 40 دلار

13:23

اما بعد از آنلاین آیفون من در نهایت پیدا کردن برخی از قابل اعتماد سنگهای. من را انتخاب کرد پس از چهار earbuds بر اساس قیمت (زیر 50 دلار) به طور کلی کاربر امتیاز (مثبت بدیهی است) و آنها هستند که بزرگتر از نام مارک (بدون knockoffs اینجا).

آیا انتظار ارزان بی سیم از earbuds به شما به عنوان بسیاری از ویژگی های و یا همان کیفیت صدا به عنوان گران تر جفت. اما من در بر داشت یک زن و شوهر از این واقعا خوب ارائه دهد ارزش برای پول است. سازمان دیده بان ویدیو بالا برای من کامل برداشت.

ادامه مطلب: چگونه بهترین را انتخاب کنید از earbuds

دیوید Carnoy/CNET

این شد اولین گزینه از تمام جوانه های تست کردم. خود به خود آنها را صدا نیست بد در همه, اما هنگامی که شما مقایسه کیفیت صدا به دیگر earbuds در این دسته آنها را صدا نامتوازن. باس می توانید تحریف شده و من با تجربه چند استعفا و لکنت پخش, به ویژه هنگامی که متصل به یک لپ تاپ.

اما من دوست دارم در مورد کابل USB ساخته شده است که شمع را به دیوار آداپتور و یا لپ تاپ. من آرزو می کنم در مورد خود به خود تا به حال یک جلد از آنجایی که من می خواهم در مورد پرتاب این را در یک کیسه که در آن گرد و غبار و یا خاک ممکن است به earbuds. به طور کلی هر چند کیفیت تماس خوب بود برای گوشی چت و زوم جلسات. ادامه مطلب.

Lexy Savvides/CNET

تنها جفت در دسته ای که من تست شده است که دراز ساقه مانند اصلی AirPods و AirPods Pro. این نیز در میان سبک ترین در گوش من برای طولانی می پوشند. متاسفانه پانل های لمسی فوق العاده حساس و یک حرکت مانند مسواک زدن موهای من دور از من گوش ناشی از پیگیری برای مکث.

با وجود این نارضایتی را T13 در واقع تبدیل به ترین, گرد, گزینه برای گوش دادن به موسیقی و برقراری تماس. این تنها موردی است که می آید با USB-C شارژ و شما می توانید محترم شش ساعت از زمان گوش دادن در هر بار. آنها همچنین دارای IPX5 به طوری که آنها باید برخی از مقاومت در برابر آب.

Lexy Savvides/CNET

من یک رابطه عشق و نفرت با این جوانه. از همه آنهایی که سعی من این خواهد بود که آنهایی که من می خواهم انتخاب کنید برای گوش دادن به موسیقی است. باس punchy و روشن ساخت آهنگ های صوتی هیجان انگیز است. آنها نیز راحت تر به پوشیدن بیش از امتداد طولانی از زمان.

اما کیفیت تماس برای برخی از این دلیل بود بدتر از همه از جوانه -- میکروفون مرا صدا دور و تحریف شده است. آنها همچنین باید کوتاه ترین عمر باتری دسته در حدود چهار ساعت و دکمه های سخت را فشار دهید.

Lexy Savvides/CNET

گران ترین جفت من سعی کردم برای فروش $49 (اما شما به راحتی می توانید آنها را به صورت زیر 40 دلار) و آنها قطعا نگاه بخشی به لطف نرم و صاف و براق به پایان برسد و مورد جمع و جور. آنها از نور در گوش, اما من نمی توانستم به اندازه کافی کوچک گوش نکته از انتخاب ارائه شده به اندازه کافی برای جلوگیری از سر و صدای خارجی.

در حالی که صوتی است که حداقل پویا و یا هیجان انگیز از جفت است که من سعی کردم آنها را صدا بزرگ در هنگام گوش دادن در آندروید با تشکر از aptX (یک تکنولوژی است که کمک می کند تا ارائه بهتر بلوتوث صوتی) و سنگ جامد اتصال در سراسر تمام دستگاه های تست کردم.

مانند T13 آنها نیز دارای IPX5 برای مقاومت در برابر آب. باتری طول می کشد تا هشت ساعت از یک اتهام است.

آیا بودجه شما کشش کمی بیشتر فراتر از 50 دلار در? من به شدت توصیه چک کردن همکار من دیوید Carnoy را انتخاب بهترين بی سیم از earbuds تحت $100.

من همچنین می خواهید به روز رسانی این با گزینه های بیشتر که من آنها را پیدا کنید. اگر شما یک جفت مورد علاقه است که شما توصیه می کنیم برای زیر $50, اجازه دهید من می دانم!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن