چرا شما باید صبر کنید تا بلندگوهای جدید اکو را بخرید -- و هر چیز دیگری که آمازون امروز اعلام کرد - CNET

هنوز اینها را نخرید، چون به زودی در حال فروش خواهند بود.خوان گارزون / CNET اوایل امروز ، در یک رویداد busting

توسط SALAMNEWWS در 3 مهر 1399
Amazon Ring Echo Fire TV 2020

هنوز اینها را نخرید، چون به زودی در حال فروش خواهند بود.

خوان گارزون / CNET

اوایل امروز ، در یک رویداد bustingبا stuff ، آمازون در زمان پیچیدن کردن یک خط جدید از بلندگوهای اکو ، جدید اکو نمایش صفحه نمایش هوشمند ، محصولات جدید آتش تلویزیون ، جدید Eero مش دنده شبکه و مقدار زیادی بیشتر. این برخی از سخت افزار جذاب است، اما در حالی که Ring flying indoor robot camera شما ممکن است وسوسه به سفارش که حلقه پرواز دوربین ربات سرپوشیده (!) و یا اکو نمایش 10 در حال حاضر، من یک پیشنهاد.

صبر کن.

هر چيزي که امروز سفارش بدي با قيمت کامل خواهد بود . اما یک رویداد کوچک در چند هفته اتفاق می افتد -- شاید شما در مورد آن شنیده اید؟ آره ، آمازون نخست روز درست در اطراف گوشه است. این شرکت ممکن است هر محصول جدید تخفیف نیست، اما من گمان می کنم آن را بسیاری از آنها را تخفیف.

در ضمن تاریخ را نادیده نگیرن. دستگاه های آمازون تمام وقت به فروش می روند. منظورم این نیست که هر چند ماه یک بار؛ منظورم اينه که هر چند هفتهيک بار حداقل در بعضي موارد . بیایید نگاهی به نسل قبلی اکو نمایش 10، به عنوان ردیابی شده توسط CamelCamelCamel:

اکو شو قبلی ۱۰ به طور معمول تخفیف داده شد. مدل جدید هم خواهد بود.

ریک برویدا/سی نت

ببینید که هر چند وقت یکبار قیمت توسط 50 دلار سنگین کاهش یافته است؟ و شما می توانید داده های مشابهی را برای تقریبا هر دستگاه آمازون پیدا کنید: جریان های تلویزیون آتش، خوانندگان الکترونیکی روشن و مانند آن. به عنوان مثال مدل قبلی اکو دات ۴۹٫۹۹ دلار را فهرست می کند، اما به طور معمول به ۲۹٫۹۹ دلار کاهش می یابد.

پس يه لطفي به خودت بکن و صبر کن فقط چند هفته! اگر معامله ای را که می خواهید در روز نخست نمی بینید، کمی طولانی تر صبر کنید: جمعه سیاه و تعطیلات در حال ترسیم نزدیک نیز هستند و آن مناسبت ها همیشه تخفیف های آمازون بیشتری را به همراه دارند.

تو چی فکر می کنی? سخت افزار جديدي داري که الان بايد داشته باشي؟

...


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de