بهترین خلاء ربات برای سال 2020 : الکترولواکس ، Neato ، iRobot Roomba ، Eufy و بیشتر -- CNET

روزی روزگاری ایده جاروبرقی ربات خانگی فانتزی خالص بود. امروز این وسایل واقعی هستند. در واقع آنها بهتر، تواناتر

توسط SALAMNEWWS در 15 شهریور 1399

روزی روزگاری ایده جاروبرقی ربات خانگی فانتزی خالص بود. امروز این وسایل واقعی هستند. در واقع آنها بهتر، تواناتر و پیچیده تر از هر زمان دیگری هستند. خلاء ربات مدرن در حال bristling با آرایه ای از لیزر، سنسورها، CPUs، حتی هوش مصنوعی نرم افزار افزایش یافته است. اساسا، این ماشین آلات در حال حاضر ابزار جدی برای نگه داشتن خانه خود را خوب و تمیز است.

زندگی ربات رویای خلاء می تواند به شما مجموعه ای سالم از پول نقد. برخی به اندازه چهار رقم هزینه دارند. در حالی که شما لازم نیست که به صرف آن مقدار، شما بسیاری در معامله دریافت کنید. که شامل چند اتاق و طبقه نقشه برداری، خود خالی سطل گرد و غبار ، مکش قدرتمند و سخت افزار self-emptying dust bins متفکرانه طراحی شده است.

با وجود این همه پیچیدگی، با این حال، هیچ یک از این ماشین ها واقعا نمی توانند جایگزین یک mop شوند.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: مبارزه با واکسن ربات : iRobot Roomba S9 پلاس در مقابل Neato Botvac...

8:07

برای انتخاب بهترین خلاء ربات، من بیش از 120 ساعت (که زمان زیادی است) شکنجه تست یک گروه از 12 خلاء تمیز کردن رباتیک برای چیزهایی مانند قدرت مکش، توانایی خود را برای انجام بر روی فرش و طبقه سخت و چگونه به خوبی هر یک در طول هر چرخه تمیز کردن انجام شده است. در میان آنها مدل های با نام تجاری جدید است که به تازگی راه اندازی شده است، مدل های گل سرسبد و گزینه های قانع کننده ارائه شده در سراسر خرده فروشان آنلاین متعدد است. من مدل های قدیمی تر که به احتمال زیاد برای مدت طولانی تری فروخته نمی شود را کنار گذاشتم. من این لیست را به طور دوره ای به روز می کنم.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de