چرا طرح جدید چاقی دولت برای همه کار نخواهد کرد

Covid-19 تعداد نامتناسبی از افراد مبتلا به چاقی در بریتانیا را تحت تاثیر قرار داده است. به این ترتیب، دولت همه

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

Covid-19 تعداد نامتناسبی از افراد مبتلا به چاقی در بریتانیا را تحت تاثیر قرار داده است. به این ترتیب، دولت همه گیر را به عنوان یک "تماس بیداری" به خطرات بهداشتی زندگی با چاقی دیده است. آنها اخیرا اعلام کرده اند یک استراتژی طولانی به پایان نگذشته برای مقابله با چاقی در بریتانیا.

برخی از پیشنهادها با هدف کاهش قابل توجهی نرخ چاقی، عبارتند از:

– ممنوع کردن تلویزیون و تبلیغات آنلاین از غذاهای بالا در چربی, شکر, یا نمک قبل از 9:00

– برچسب گذاری کالری در منوها در رستوران ها و takeaways، در کنار مشاوره در الکل برچسب گذاری کالری و جلو بسته "چراغ ترافیک" برچسب گذاری - که در آن "سبز" محصولات مغذی تر در نظر گرفته شده, و "قرمز" محصولات کمتر

– گسترش سرویس مدیریت وزن بیمه خدمات درمانی (شامل برنامه ها و ابزارهای آنلاین)

– مشوق هایی برای GPs برای حمایت از بیماران مبتلا به چاقی در کاهش وزن خود را, و تجویز ورزش و فعالیت های اجتماعی.

با این حال ، پیشنهادات بدون انتقاد نیست ، و برخی احساس می کنند برنامه های دولت کافی برای پایان دادن به چاقی نیست. و اگرچه بسیاری از مداخلات پیشنهادی کاملاً تحقیق شده اند، اما همه روش ها برای همه موثر نمی باشد. در اینجا چهار مشکل کلیدی در استراتژی.

1) این کار هر راننده چاقی را هدف قرار نمی دهد

عوامل متعدد ترکیب برای تاثیر بر وزن بدن. روانشناسی و زیست شناسی ما، و آنچه ما را به غذا خوردن یا فعال بودن جسمی انگیزه می دهد، همه با تأمین غذای در سطح اجتماعی، نفوذ اجتماعی (مانند بازاریابی غذایی)، و محیط فعالیت بدنی ما (مانند اینکه یک جامعه چقدر قابل راه رفتن و متصل است، و اینکه چقدر فضای تفریحی در دسترس دارد) در ارتباط است.

یکی از بزرگترین اهداف دولت، ترویج افزایش فعالیت بدنی در میان جمعیت است. سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل فعال برای افزایش فعالیت های فیزیکی، و انگیزه هایی برای GPs به تجویز ورزش و یا دیگر فعالیت های اجتماعی است.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب