سفید supremacist که جمع آوری بمب راهنما و ابراز تحسین هیتلر در امان زندان

سفید supremacist که در جمع آوری مواد منفجره راهنما و ادعا کرد که او می خواست برای حمله به آمریکا تابستان اردوگ

توسط SALAMNEWWS در 31 اردیبهشت 1399

سفید supremacist که در جمع آوری مواد منفجره راهنما و ادعا کرد که او می خواست برای حمله به آمریکا تابستان اردوگاه بخشوده شده است زندان است.

یک قاضی گفت: جورج Fowle او یک شانس دوم داده شده در حالی که توزیع او را به حالت تعلیق حکم زندان برای ترور شده اند.

20 سال از سندلند در کنت دستگیر شد در فرودگاه هیترو در راه خود را به کمپ امریکا در ماه ژوئن گذشته.

Counter-terror پلیس گفت که او تا به حال یک ویدیو از, Christchurch, terror attack بر روی تلفن خود را و همچنین بیش از 400 "تصاویر از راست ارقام و نشانها".

Fowle نوشته بود که او را تحسین آدولف هیتلر در رسانه های اجتماعی و فیلم برداری خود را آویخته در سنت جورج پرچم بارگذاری یک تفنگ هوا و تفنگ دستی.

او شروع به دانلود اسناد در ساخت مواد منفجره در خانه سالمندان 17 و با اشاره به جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه در مارس 2019 پس از شاگردی مطرح ترس است که او می تواند تبدیل به یک "مدرسه تیرانداز".

افسران یافت کارت پستال حاوی شعارهای توهین آمیز در مورد دین و نژاد و جنسيت در خانه اش است.

دادستان دن Pawson-پوند گفت: پیر بیلی که کشف و ضبط مواد نشان داد Fowle تا به حال یک "سنگر راست افراطی و نژادپرستانه طرز فکر و همچنین به عنوان یک علاقه به مواد منفجره و سلاح گرم و توده تلفات حوادث در مکان های عمومی مانند مدارس".

محققان همچنین دریافتند یک Snapchat نظر فرستاده شده توسط Fowle در 10 ژوئن که گفت: "من می خواهم به بنزین بمب کمپ امریکا است."

دادگاه شنیده بود وجود دارد هیچ مدرکی از هر گونه خطر به کمپ امریکا و هیچ چیز را نشان می دهد Fowle تا به حال سعی کردم به استفاده مناسب از مواد منفجره ساخت دستورالعمل و یا تا به حال هر گونه ارتباط با گروه های تروریستی است.

Fowle بود و همچنین جستجو در اینترنت برای "بازار سیاه اسلحه" و دستورالعمل ها را برای خانه سلاح گرم است.

او التماس کرد گناه را به دو فقره از در اختیار داشتن مواد مفید برای یک فرد آماده سازی یک اقدام تروریستی.

دفاع وکیل مدافع گاوین Holme گفت Fowle نیاز به کمک برای افزایش بلوغ خود را و است که خود را از گناه درخواست خود را نشان داد "ندامت و مسئولیت".

"این است که یک مرد جوان که مقامات می تواند با کار و نه در برابر" او گفت:.

صدور حکم Fowle قاضی علامت دنیس QC به نام رفتار خود را "شرم آور و بسیار نگران کننده".

"شما ادعا را در آغوش ننگین طرز فکر که باید هیچ جایی در تحمل دموکراتیک و مسالمت آمیز جامعه," او اضافه شده است.

قاضی گفت: حکم 20 ماه در یک مجرم جوان' نهاد به حالت تعلیق به مدت دو سال همراه با 60 ماه مشروط شدن برنامه و 120 ساعت بدون مزد کار را کاهش می دهد خطر ابتلا به Fowle دوباره درگیر شدن با ایدئولوژی افراطی.

او افزود: "من امیدوارم که شما گوش به حرف های من. شما داده می شود فرصت امروز است. آن را 'راه خود را ترمیم' آن را 'تغییر راه خود را'.

"از خواب بیدار به چه وحشتناک دیدگاه های خود بودند و چه وحشتناک خود را انجام شد. شما بخشی از یک جامعه متمدن."

او محکوم شد در پی هشدارهای بیش از بالقوه به صورت آنلاین افراط گرایی در انگلستان coronavirus مستند.

Det Ch Supt Kath بارنز رئیس Counterterror پلیس جنوب شرق گفت: "اگر چه 17 در زمان وجود دارد بدون شک که Fowle نشان داده است ذهن-مجموعه ای از جناح راست تروریستی و با توجه به علاقه خود را در توده تلفات حوادث و تحقیقات خود را به مواد منفجره آن را حیاتی است که او محکوم شده است.

"همه انواع ایدئولوژی افراطی را بالقوه به تهدید امنیت عمومی و امنیت و ما متعهد به مقابله با همه اشکال تروریسم را به نگه داشتن جوامع ما در جنوب شرق امن است. من می خواهم برای تشکر از هر کس که در این مورد کار سخت کوش خود به عنوان وزن شواهد به او داده کمی گزینه اما به اعتراف به گناه."

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن