زمانی که دیزنی لند و دیزنی جهان ممکن است بازگشایی زیر COVID-19 تعطیلی - CNET

خواب زیبایی قلعه در دیزنی لند کالیفرنیا باقی می ماند بسته شده است. Corinne Reichert/CNET برای اکثر تا به روز

توسط SALAMNEWWS در 24 اردیبهشت 1399
Disneyland California

خواب زیبایی قلعه در دیزنی لند کالیفرنیا باقی می ماند بسته شده است.

Corinne Reichert/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

با خود پارک بسته به طور نامحدود در طول گسترش COVID-19 بسیاری بدانم زمانی که دیزنی لند و والت دیزنی جهان را بازگشایی شده است. این پارک در آناهایم کالیفرنیا و اورلاندو بسته شده اند پس مارس 12 با توجه به نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

تا زمانی که بازگشایی, شما می توانید لذت بردن از پارک محتوا از طریق دیزنی سحر و جادو لحظات وب سایت مانند مجازی سوار-throughs از جاذبه های دیزنی جهان را با خوشحالی همیشه پس از آتش بازی نشان می دهد, یک مشاهده در دیزنی لند جدید با سحر و جادو اتفاق می افتد رژه و آواز خواندن-پابه با Dapper Dans از خیابان اصلی.

تاریخ های زیر در حال برآورد بر اساس اطلاعات فعلی موجود از سازمان ملل متحده و استان ها با دیزنی پارک نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر. صحبت در مارس 5, دیزنی, مدیر عامل Bob Iger گفت: خیلی زود است برای پیش بینی زمانی که دیزنی خواهد بود بازگشایی همه از پارک آن در سراسر جهان ، "ما در حال بررسی تعدادی از حالات مختلف برای اطمینان از احتیاط معقول و سنجیده با رویکرد احتمالی بازگشایی پارک های ما," او گفت: در دیزنی درآمد تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: هنگامی که من شهرستان بازگشایی? در اینجا چیزی است که زندگی می تواند مانند پس از مستند به پایان می رسد

دیزنی لند کالیفرنیا: "هنگامی که درمان شده اند"

به عنوان بخشی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طرح برای بازگشایی, کالیفرنیا, دیزنی لند و دیگر پارک احتمال سقوط به دسته آخر کسانی که مجاز به ادامه عملیات در چهار مرحله:

  1. ایمنی و آمادگی -- تست بیشتر, تماس, ردیابی, PPE, بیمارستان, افزایش ظرفیت; ساخت ضروری در محیط کار به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است; آماده سازی نیروی کار دستورالعمل
  2. به تدریج باز کردن برخی از کاهش خطر محل کار با تغییرات مانند خرده فروشی با منظقه وانت تولید و دفاتر که در آن telework امکان پذیر نمی باشد, سال تحصیلی آینده به طور بالقوه با شروع در ماه ژوئیه یا اوت مهد کودک برای تعداد محدود
  3. باز بالاتر از خطر با محیط سازگاری و محدودیت در اندازه تجمعات مثلا مو و ناخن سالن ورزشگاه, فیلم, ورزشی بدون مخاطبان زنده مذهبی خدمات
  4. پایان اقامت در خانه سفارش -- بازگشایی بالاترین خطر تجارب و سالن از جمله کنسرت کنوانسیون مراکز ورزشی با مخاطبان زنده هنگامی که درمان شده اند

رژیم صهیونیستی. Newsom نمی دهد یک جدول زمانی برای هر مرحله اما روز دوشنبه اعلام کرد در کالیفرنیا آغاز خواهد شد مرحله 2 این جمعه, مارس 7, باز کردن برخی از خرده فروشی با منظقه وانت و تولید کسب و کار اگر چه نه دفاتر ناهار خوردن در رستوران ها و یا مراکز خرید.

یک واکسن نیست و به احتمال زیاد تا 2021اگر چه FDA صادر اضطراری مجوز برای استفاده از remdesivir به عنوان یک COVID-19 درمان جمعه.

همچنین تحت تاثیر بسته شدن آن است که تاریخ افتتاح دیزنی لند جدید مارول با مضمون زمین Avengers پردیس است که تحت فشار قرار دادند به طور نامحدود از اصل برنامه ریزی شده در ماه جولای راه اندازی.

ادامه مطلب: 6 چیزهایی که به انجام زمانی که coronavirus قرنطینه و مستند پایان

Walt Disney World, فلوریدا,: ماه جولای سال 2020

با فلوریدا کمی بیشتر سهل انگاری در مستندات -- رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شروع بازگشایی دولت در روز شنبه, آوریل 4 اگر چه مردم خواسته شده است که برای اقامت 6 فوت از هم جدا و محدود کردن اندازه گروه به 10 -- والت دیزنی جهان است که بسیار نزدیک به بازگشایی.

دیزنی جهان, وب سایت در حال حاضر گرفتن رزرو از ژوئیه 1. رزرو ریختن در حال حاضر -- در روز سه شنبه بیش از 2000 رزرو ساخته شده بودند در دیزنی هتل رفت و آمد مکرر در اورلاندو است.

این دیزنی چشمه خرید و ناهار خوری منطقه شروع خواهد شد بازگشایی در مراحل on May 20. فروشگاه ها و رستوران ها خواهد شد که "افزایش اقدامات ایمنی از جمله افزایش روش های تمیز کردن استفاده مناسب از پوشش صورت توسط هر دو اعضای بازیگران و مهمانان محدود-تماس با خدمات مهمان و ایمنی اضافی برای آموزش اعضای بازیگران," مت سیمون معاون رئیس جمهور از دیزنی چشمه گفت.

اورلاندو اورنج کانتی بهبود اقتصادی نیروی کار مشخص شده در دستورالعمل و حکم برای پارک به طور خاص ذکر Disney World, on May 28. در پارک آن را معرفی دو دستورالعمل: نوار نشانه گذاری از 6 فوت از هم جدا در خطوط جاذبه و تشویق کارکنان که به سن 65 سال و تا در خانه بمانند.

حکم شامل دیزنی دربندی ظرفیت خود را در 50% در فاز یک و 75 درصد در فاز دو; touch-کمتر ضد عفونی کننده دست در تمام راههای ورودی گردان و جاذبه های ورودی و خروجی و پاک کردن تمام نرده ها و سطوح بعد از هر استفاده. نیروی کار نیز وجود دارد گفت: باید متوسط چک برای کارکنان قبل از خود تغییرات و کارکنان با درجه حرارت بالای 100.4 نمی شود مجاز در داخل دیزنی جهان. همه کارکنان با علائم شبه آنفولانزا باید در خانه بمانند.

ایالت قوانین -- محرومیت جنوب فلوریدا -- برای فاز یک به طور مشابه می بیند رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی محدود به 25 درصد ظرفیت است. سینما و سالن های ورزشگاه و میله بسته باقی می ماند. کسانی که به بازدید از فلوریدا از خارج از کشور هنوز هم باید خود جدا برای دو هفته اگر چه DeSantis گفت فلوریدا است به احتمال زیاد هفته نه ماه دور از مرحله دو.

disney-world-fireworks

دیزنی جهان آتش بازی نشان می دهد که در خود نگه دارد.

دیزنی

دیزنی پارک ها در سراسر جهان

هر دو شانگهای دیزنی و هنگ کنگ دیزنی بسته در اواخر ماه ژانویه و پس از توکیو دیزنی توچال در اواخر فوریه. دیزنی لند پاریس بسته مارس 12.

  • دیزنی لند شانگهای: مارس 11 -- دیزنی مدیر عامل Bob Iger اعلام کرد ممکن است 5 که شانگهای پارک خواهد بازگشایی پنج شنبه, مارس 11. این محدودیت در حضور و غیابیک سیستم رزرو برای به دست آوردن ورود به پارک یک ورودی سیستم کنترل اجتماعی فاصله مورد نیاز نوار نشانه گذاری نگه داشتن مهمانان فاصله در حالی که در خطوط سواری, ماسک, درجه حرارت, نمایش, تماس, ردیابی و دولت مورد نیاز روشهای درمانی. شانگهای آغاز شد افتتاحیه رستوران ها و فروشگاه ها در 9 مارس در Disneytown مایل ستاره پارک و در دیزنی لند شانگهای هتل نیاز به همه مهمانان به تحت حرارت غربالگری در حال حاضر سبز شانگهای QR سلامت کد در سالن غذاخوری به طور مداوم از ماسک و "حفظ احترام اجتماعی فاصله ها در همه زمان ها است."
  • توکیو دیزنی توچال: پس از ژوئن 2020 -- نخست وزیر ژاپن اعلام کرد توسعه یافته در سراسر کشور تعطیل تا پایان ماه مه. به روز رسانی از توکیو دیزنی لند توکیو DisneySea گفت: آن به تعویق افتاد و تصمیم گیری بازگشایی تاریخ از اواسط ماه مه تا دولت را هدایت کرده است به پایان رسید.
  • دیزنی لند پاریس: ماه سپتامبر سال 2020 -- فرانسه یکی از سخت ترین ضربه اروپایی سازمان ملل با نخست وزیر ادوارد فیلیپ بازگشایی فروشگاه ها و مدارس به عنوان از آوریل 11, سواحل, در ژوئن 1 و رستوران ها و کافه ها تاریخ 2 ژوئن. رویدادهای عمومی با بیش از 5 ، 000 مردم در برابر قانون تا سپتامبر است. آخرین به روز رسانی از دیزنی لند پاریس آمد و در مارس 6, هنگامی که آن را با اشاره به پارک خواهد "باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته."
  • هنگ کنگ دیزنی لند: ناشناخته -- هنگ کنگ راهنمایی برای coronavirus نیست ذکر است پارک اما دستورالعمل آن برای توده مجموعه شامل ضد عفونی کننده دست در تمام مناطق عمومی, جراحی, ماسک تمیز کردن و ضد عفونی موارد مشترک و طبقه و ارائه PPE به هر کسی که تعیین شده به مراقبت از بازدید کنندگان که بیمار قرار می گیرند. هنگ کنگ محدود مجامع عمومی به چهار نفر و توصیه های اجتماعی فاصله 5 فوت است. در حالی که هنگ کنگ دیزنی لند پارک باقی می ماند بسته دیزنی الهام دریاچه تفریحی مرکز هنوز باز است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن