به خانه بلومهاوس خوش آمدید، هشت چیلر وحشت جدید در آمازون ویدئو - CNET

چهار فیلم ترسناک بلومهاوس در ماه اکتبر به آمازون ضربه زد.آمازون نخست ویدئو این هالووین، آمازون نخست ویدئو خواه

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399
blumhouse-welcome-poster

چهار فیلم ترسناک بلومهاوس در ماه اکتبر به آمازون ضربه زد.

آمازون نخست ویدئو

این هالووین، آمازون نخست ویدئو خواهد شد چشم خود را با مجموعه ستون فقرات لرزان از هشت نام تجاری فیلم ترسناک جدید خالی از سکنه. به بلومهاوس خوش آمدید در آمازون نخست ویدئو اکتبر آغاز می شود 6.

سری های آنتولوژی وحشت در جریان خدمات Black Mirror در حال حاضر بزرگ هستند، با آینه سیاه در نت Twilight Zone فلیکس، Blumhouse را به تاریکی در Hulu، و منطقه گرگ و میش راه اندازی مجدد در سی بی اس همه دسترسی (افشا: CNET بخشی از ViacomCBS است). پیچ و تاب در اینجا این است که این یک آنتولوژی از هشت فیلم به جای یک سری از قسمت است.

هر یک از نویسندگان و کارگردانان آینده نگری متمایز و دیدگاهی منحصر به فرد در زمینه های مشترک یکه تکه های خانواده و عشق را به عنوان نیروهای یگان های مخرب یا مخرب ارائه می دهند.

چهار فیلم اول دروغ، جعبه سیاه، نوکلش و چشم بد هستند. دو پدر و مادر ناامید سعی می کنند تا جنایت وحشتناک دخترشان را سرپوش قرار دهد. مردي بعد از اينکه همسرش و حافظه اش رو از دست داد تحت درمان آزمايشي قرار مي گيره یک دانشجوی موسیقی با کمک همکلاسی که به تازگی فوت کرده، خواهر دوقلوی خود را از خود دور می کند. و مادر متقاعد می شود که مرد جدید در زندگی دخترش ارتباط تیره ای با گذشته خود دارد.

که آخری، چشم بد، بر اساس یک کتاب صوتی اصلی Audible است که مفهوم را از یک سرویس آمازون به سرویس دیگر گرده افشانی می کند.

Blumhouse یک نام قابل اعتماد در ترور است, رها کردن بازدید پاک سازی, خارج شدن و مرد نامرئی. همچنین این مسئول حق امتیاز از جمله فعالیت های ماورای طبیعی و فیلم های ناحق و بسیاری دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب