"ما نمی خواهید به پایان رسید تا مانند لستر": بلکبرن دارای نفس خود پس از سنبله در Covid-19 موارد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لستر شده اند ممکن است اما آن را هرگز به گذشته است. پس از یک مکالمه در Covid-19 عفونت, Blackburn with Darwen تبدیل به دومین مقامات محلی به دست گرفته اند و پیشگیرانه عمل و تشدید محدودیت های خاصی که این کشور همچنان به دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این Lincolnshire شورای نرفته است تا آنجا که خود East Midlands آمریکا در تحمیل یک مستند – ساکنان را به جای گفته شده است به منظور محدود کردن تعدادی از مردم آنها را قبول و به خانه های خود و به پوشیدن پوشش صورت در تمام محصور فضاهای عمومی – اما رهبران و مردم این منطقه شمال غرب می دانید آنچه که انتظار در اطراف گوشه.

"ما نمی خواهید به پایان رسید تا مانند لستر" مشاور پل مغز می گوید مستقل. "این همه در مورد فعال بودن – است که رویکرد ما گرفته ام."

در حال حاضر برای تجدید حیات این ویروس در این بخش به نظر می رسد کوچک در مقایسه ، در حالی که لستر ثبت حدود 155 مورد در هر 100,000 نفر قبل از آن مستند, Blackburn with Darwen, است, به, تاریخ, گزارش اوج نرخ 47 عفونت در هر 100 ، 000. اما همه آتش سوزی شروع از یک جرقه و مقامات در اینجا انجام آنچه آنها می توانند برای خاموش کردن شعله های آتش در حال رشد.

تمرکز تبدیل شده است به خطر خانوار انتقال در سراسر بلکبرن و همسایه شهرها. بر خلاف در لستر – که در آن مقامات, تلاش برای مشخص کردن منبع از این شهر شیوع – محلی مقامات بهداشتی برای Blackburn with Darwen موفق شده اند به منظور توسعه یک تصویر روشن از راه که در آن این بیماری گسترش یافته در منطقه است.

"به نظر می رسد خانواده خوشه که در آن یک فرد است که آلوده نمی دانید که در آن آنها ممکن است مجانبی; آنها برای بازگشت به خانه و سپس آن را به چهار یا پنج عضو خانواده" دنیس پارک, مدیر اجرایی شورای محلی می گوید مستقل.

"ما بالاتر از میانگین تعداد زیادی خانوار و پنج یا بیشتر از مردم -- که ما شده ایم به دنبال آن است. داده های اخیر آزمایش نشان می دهد که اکثر موارد از ما جنوب آسیا میراث جوامع".

در حدود یک سوم از Blackburn with Darwen را 148,000 نفر جمعیت دارد و از پیشینه های قومی را با پاکستان و هند میراث جمعیت و به گفته پروفسور دومینیک هریسون شورا مدیر بهداشت عمومی 97 از 114 موارد ثبت شده در سراسر دو هفته گذشته مشتق از این گروه های اقلیت.

برای کمک به حفاظت از این جوامع و جلوگیری از این وضعیت از افزایش در سراسر منطقه مقامات طراحی شده اند و اقدامات خود را بر این اساس به مردم بگویند آنها هم اکنون می توانید تنها با قبول دو بازدید کننده به خانه های خود را فراتر از خانواده آنها.

"با این که خانواده انتقال ما نمی فکر می کنم لستر-مدل دهید مستند شد جواب درست" توضیح می دهد که پارک. "آن را مورد هدف قرار داده و با این عمل ما را." از این رو چرا خانواده و دوستان شده اند به

پاسخ پروفسور هریسون و تیم او تا کنون بوده است از ملاقات با مثبت و خوش بینی در حساب آن مشخص شده و فعال طبیعت است.

"دومینیک هریسون شده است کاملا بر توپ با Covid-19 و او را به انجام کار خود را به خوبی نگه داشتن یک چشم خوب در جامعه محلی" گابریل دانشجو یک عضو مستقل حکیم هیئت مدیره و استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بریستول می گوید مستقل.

"من فکر می کنم این شورا است که دست زدن به آن بسیار خوب است. این نوع رویکرد است که به خوبی کار خواهد کرد در سراسر کشور, چرا که آن را تولید شده توسط جامعه محلی خود را نمایندگان و مدیر بهداشت عمومی – اعتماد ارقام است که مردم می توانید مطمئن شوید که آنها اقدام به نفع شهر و مردم است."

وزیر بهداشت مت Hancock تا در عین حال گفت: این شورا انجام شد "فوق العاده شغل". "ما در رفته و از آنها حمایت کرده و همکاری با آنها را به عنوان مثال قرار داده و در حد تست بیشتر. و سپس آنها را گرفته ایم این مراحل را به صورت محلی و من تحسین می کنم که" او گفت:. "این دقیقا همان نوع از محلی عمل ما می خواهم برای دیدن."

این نادر ستایش در این نگران کننده و تقسیم بار زمانی که قریب به اتفاق روایت از Covid-19 همه گیر شده است که یکی از هرج و مرج و سردرگمی است. و قطعا وجود دارد امید به این باور است که استراتژی اتخاذ شده توسط Blackburn with Darwen ثابت می کند موثر است.

با تکیه بر کنار احتیاط مقامات اعلام کرده اند که اقدامات فعلی – که همچنین توصیه می کنند در برابر, در آغوش گرفتن و دست دادن – خواهد بود در محل به مدت چهار هفته قبل از این شورا نظر کاهش آنها. در این میان منطقه caseload انتظار می رود که با توجه به افزایش تست می گوید اما پس از آن است که امیدوار اعداد را رها دوباره.

و خوشبختانه دسترسی به اطلاعات است نه اثبات یک موضوع به عنوان مورد با لستر. پارک گفت که اطلاعات ارائه شده توسط دولت محلی به پروفسور هریسون است شامل جزئیات بیشتر در مورد قومیت postcodes و سنین اطمینان مقامات باید وسیله ای برای توسعه یک درک جامع از آنچه که در داخل و اطراف بلکبرن.

تست اضافی واحدهای مستقر شده اند در جامعه محلی اجازه می دهد بیشتر افرادی که حامل این بیماری و نه نمایش علائم را به راحتی تست شده است. "اجازه دهید صبر کنید تا افرادی که علائم می گوید:" پارک. "اجازه دهید بدون علامت تست انجام برخی از مورد پیدا کردن و سپس می گویند به مردم آنها نیاز به جداسازی."

به همان اندازه این شورا گفته است که footways در مرکز بلکبرن خواهد شد گسترده تر شد به ترویج بیشتر اجتماعی فاصله در حالی که برخی از پارکینگ خلیج حذف خواهد شد برای کمک به جدا کردن مردم در صف برای takeaways و بارها. شورای کارگران باید در ضمن دوستانی که محلی مذهبی و مراکز جامعه به گسترش این پیام و ارائه مشاوره به کوچکتر مغازه که چگونه آنها می تواند به محافظت از مشتریان خود را.

هنوز هم برای تشویق کار شورا و مفهوم "زهد" است که آن را برگرفته از مردم محلی به عنوان مغز قرار دادن آن وضعیت در بلکبرن و درون است و نه گذشت بدون خطرناک نژادپرستانه شعارهای مشخص شده است که بسیاری از مکالمات مربوط به لستر و شیوع آن.

این خطر وجود دارد که مردم را داده و می گویند این یک بخش از جامعه مقصر است و کاملا آنچه را که ما می گوییم" مشاور Saima افضل می گوید مستقل. "وجود دارد یک کوکتل از عوامل در بازی در اینجا.

"ما می دانیم مشکلات وجود دارد در جنوب آسیا بخشهای اما من می خواهم به آن را روشن است که آنها کمتر یا بیشتر احتمال دارد به پیروی از قوانین. این چیزی است که تجربه من نشان می دهد. از آنچه که من دیده ام و تصاویر من فرستاده شده ام وجود دارد گروه جمع آوری از یک طیف وسیعی از زمینه های."

او هشدار داد در برابر تجزیه و تحلیل آمار نادرست به عنوان "آنها می توان پیچ خورده هر راه شما می خواهید برای به تصویر کشیدن آنها".

در برابر این افت تنش, Blackburn with Darwen دارای نفس خود آن را به عنوان طول می کشد یک گام به ناشناخته. درس را به وضوح آموخته شده اند از لستر قسمت با Lincolnshire شورا به خوبی آماده برای مبارزه با ویروس اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن به این منطقه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن