Waymo همکاران با فیات کرایسلر (FCA) را به خود رانندگی Ram وانت - Roadshow

رم را ProMaster ون خط خواهد بود که اولین خودرو به بهره مندی از این Waymo سطح 4 خود رانندگی همکاری. رم خودمختا

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399

رم را ProMaster ون خط خواهد بود که اولین خودرو به بهره مندی از این Waymo سطح 4 خود رانندگی همکاری.

رم

خودمختار خودرو شرکت توسعه Waymo و فیات کرایسلر اتومبیل کار کرده اند با هم در حالی که برای در حال حاضر. Waymo این برنامه آزمایشی وانت بر کرایسلر Pacifica, مینی ون, برای مثال, اما در حال حاضر که مشارکت است که گرفته شده به یک سطح جدید با توجه به مشترک اعلام شده توسط این شرکت در روز چهارشنبه.

FCA برنامه ای برای استفاده از Waymo را در سطح 4 خودمختار رانندگی فناوری در نسخه های آینده از Ram ProMaster نور وسایل نقلیه تجاری. در واقع FCA خواهد بود که الفبای خود رانندگی بخش را شریک منحصر به فرد برای توسعه L4 وسیله نقلیه تجاری tech. فراتر از آن, FCA نیز اعلام کرد که Waymo در حال حاضر خواهد شد منحصر به فرد آن L4 شریک در تمام آن علامت های تجاری.

"ما در حال حاضر چهار سال همکاری با Waymo همچنان به شکستن زمین جدید است. ترکیب Waymo راننده پیشرو در جهان self-driving تکنولوژی به ما Pacifica ماشین با اجسام حجم ما شد تنها مشارکت در واقع استقرار به طور کامل خودمختار تکنولوژی در دنیای واقعی در جاده های عمومی. با این گام بعدی تعمیق روابط ما با بهترین تکنولوژی شریک در این فضا ما در حال تبدیل به نیازهای مشتریان تجاری توسط مشترک را قادر می سازد خود رانندگی برای خودروهای تجاری نور, شروع با Ram ProMaster," FCA مدیر عامل مایک مانلی در بیانیه ای گفت. "اضافه کردن Waymo تعهد به همکاری با ما برای استقرار آن L4 به طور کامل خودمختار تکنولوژی در سراسر کل ما سبد محصولات ما همکاری تنظیم سرعت به صورت امن و پایدار تحرک راه حل کمک خواهد کرد که تعریف جهان خودرو در سال ها و دهه های آینده است."

پس این یعنی دقیقا ؟ این مسلما سخت است برای گفتن آنچه در آن به معنی در کوتاه مدت. اعتماد تجاری در دسترس L4 استقلال-است که کامل self-driving tech اما با یک فرمان که قابل انتخاب برای کنترل دستی -- این است که هنوز هم به احتمال زیاد یک راه طولانی کردن حتی برای Waymo. اضافه کردن در این عارضه عظیم ادغام که FCA و PSA Groupe (ترکیب آنها خواهد شد شناخته شده به عنوان Stellantis) در حال انجام بدین معنی است که همه چیز می تواند تبدیل به پیچیده تر هنوز هم. اگر فرانسوی ها نمی خواهند Waymo به عنوان یک شریک ؟

این است که یک حرکت جسورانه در بخشی از فیات کرایسلر و باید آن را کسب و کار خوب برای Waymo بنابراین ما هیجان زده برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یو پی اس با شرکای Waymo در ققنوس نینتندو سوئیچ outsells...

1:24tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب