WattsApp توسط Reggie واتس اجازه می دهد تا شما لذت بردن از کمدین / موسیقی دان بدون اینکه ردیابی -- CNET

کمدین، موسیقی دان، هنرمند و بازیگر رجی واتس هم اکنون برنامه ای دارد. و بهترین نام را دارد: واتس اپ اثر رجی وات

توسط SALAMNEWWS در 22 شهریور 1399
WattsApp by Reggie Watts

کمدین، موسیقی دان، هنرمند و بازیگر رجی واتس هم اکنون برنامه ای دارد. و بهترین نام را دارد: واتس اپ اثر رجی واتس.

واتس اپ توسط رجی واتس این داستان بخشی از من خیلی وسواس (مشترک در اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، افراد مشهور و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس های فعلی خود را.

تلاش برای توصیف رجی واتس کمی شبیه تلاش برای توضیح اعلیحضرت شفق قطبی است. اما سعي ميکنم . یک مثلث رسم کنید و امتیازها را به عنوان کمدین، موسیقی دان و رئیس گروه برچسب کنید. سپس یک نقطه در خارج از آن مثلث قرار داده و برچسب آن بازیگر. در نهایت دایره ای را از طریق مثلث طرح کنید و آن را بیت بوکسور نامید. جایی بین تمام آن نقاط یا خارج از آنها واتس است.

شما ممکن است او را از نت فلینز خود را در سال 2016 ویژه Reggie واتس می دانم: فضایی, زمان خود را در پادکست کمدی بنگ! انفجار! یا از اواخر نمایش با جیمز کوردن. در حال حاضر او برنامه خود را دارد که یکی از شگفت انگیزترین نام ها را دارد: واتس اپ اثر رجی واتس.

واتس مهمان CNET بود من خیلی وسواس پادکست. او توضیح داد که یکی از انگیزه های انتشار یک برنامه، حفاظت از حریم خصوصی Facebook داده های طرفدارانش در برابر شرکت هایی مانند گوگل، فیس بوک و تیک تیک تیک بود.

واتس می گوید: «من می خواستم جایی داشته باشم که افرادی که از کاری که انجام می دهم لذت می برند، می توانند به آن بروند و ردیابی نمی شوند و هیچ تبلیغاتی وجود ندارد.» "من فقط می خواستم آن را مانند یک فضای سرد برای مردم برای رفتن به. مثل کانال چند رسانه ای خودم است. مطمئنا ً اولين باري نيستم که اينکارو ميکنم اما چیز من این است که به همان اندازه شفافیت و وضوح ارائه کنم که صحبت از هنرمند بودن می شود. مسئولیت یک هنرمند این است که بر ابزارهایی که استفاده می کنند و تجربیاتی که ارائه می دهند کنترل داشته باشد.»

محتوا در واتس اپ توسط رجی واتس به اندازه واتس متنوع است. یکی از اولین باری که از آن استفاده کردم، یک مصاحبه ویدئویی نشستن با موسیقی دان جک وایت را تماشا کردم که به طور کامل توسط هواپیماهای بدون سرنشین در داخل خانه فیلمبرداری شده بود. همچنین اجراهای زنده ای از واتس و مغازه ای وجود دارد که در آن او فناوری قدیمی خود را به فروش می رساند. واتس پذیرنده زود هنگام پرشور است که آن را به اسباب بازی های جدید و محصولات می آید.

"من همیشه علاقه مند به, 'این فن آوری جدید با این هدفون وجود دارد. پس بذار اين هدفون ها رو امتحان کنم آنها قرار است این کار را انجام دهند و از این طریق طراحی شده اند. [علاقه من] اجرا می شود تقریبا در امتداد خطوط فن آوری کامپیوتر، اثرات فن آوری موسیقی، دوربین ها، دوربین های ویدئویی، روتر، هر چیزی تقریبا به هم پیوسته،" واتس گفت. "و بنابراین، من خیلی چیزها می خرم. و بعدش انباشته ميشه . وقتي برنامه اومد، من گفتم، "اوه مرد، خيلي باحال ميشه که يه فروشگاه داشته باشم که اينطوري بتونم از شر تمام الکترونيک هاي قديميم خلاص بشم" و واقعاً از همین جا آمده است.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن