سازمان دیده بان جامعه مراسم و جدول جزئیات پخش - CNET

بریتا را در اینجا ؟ سونی در کلمات پیرس Hawthorne, جامعه مجازی جدول خوانده بود "خیابان جلوتر است." پنج سال پس

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399
screen-shot-2020-05-19-at-8-29-14-am.png

بریتا را در اینجا ؟

سونی

در کلمات پیرس Hawthorne, جامعه مجازی جدول خوانده بود "خیابان جلوتر است." پنج سال پس از طنزهای تلویزیونی در مورد کالج که در آن هیچ کس در واقع انجام هر کاری (به جز آنی) به پایان رسید, بازیگران و خالق جامعه خود را جمع آوری زوم صفحه نمایش با هم به صورت یک جدول مجازی بخوانید. سازمان دیده بان آن را در یوتیوب در حال حاضر.

خالق دن هارمون بخوانید صحنه توصیف, در حالی که بازیگران -- Donald Glover, Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Alison Brie, جیم راش و Ken Jeong-همه میدادند قسمت 4 از فصل 5 تعاونی تامین آب ، مستعار بطری قسمت جایی که آنها نشسته در اطراف میز مطالعه و خواندن پیرس Hawthorne خواهد شد.

هیچ Chevy Chase, اما او وجود دارد در روح و این Mandalorian را پدرو پاسکال در پا به بازی Walton Goggins' بخشی به عنوان آقای سنگ پیرس مجری.

خواندن آمد با هم در تلاش برای کمک به جمع آوری پول برای COVID-19 دانست. یک پرسش و یک دنبال کرد و همچنین به عنوان یک حتی looser بازیگران چت که Ken Jeong و Joel McHale آپلود چند هفته پیش به کانال یوتیوب خود تاریکترین جدول زمانی. بازیگران داستان در مورد تیراندازی نشان می دهد که زد برای شش فصل از سال 2009 تا 2015 و Donald Glover نشان می دهد تخصص خود را با زوم زمینه. آن را نمی PG.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب