سازمان دیده بان رویداد اپل زندگی می کنند : چگونه به جریان آی پد امروز ، اپل دیده بان راه اندازی -- CNET

این داستان بخشی از رویداد اپل است، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از مقر اپل است.فروشگاه اپل امروز صبح پایین رفت

توسط SALAMNEWWS در 25 شهریور 1399
این داستان بخشی از رویداد اپل است، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از مقر اپل است.

فروشگاه اپل امروز صبح پایین رفت و یک روز پرتاب اپل دیگر را اعلام کرد. رویداد مجازی این شرکت به تازگی آغاز شده است، و در حالی که ما انتظار نمی رود آی فون 12 اعلام شود، تیم iPad family of tablets کوک با گفتن به ما آغاز شده است که اپل دیده بان سری 6 و اضافات جدید به خانواده آی پد از قرص خواهد بود نکات برجسته، اگر چه ما هنوز هم انتظار برخی از نرم افزار و اشتراک به روز رسانی خدمات. شما می توانید این رویداد را در کانال یوتیوب ما یا جریان اپل در وب سایت خود تماشا کنید.

ما انتظار آی فون 12 نیست، هر چند ما نمی خواهد شگفت زده اگر اپل ارائه اذیت کردن سریع امروز. در حالی که اپل تایید کرد که آی فون جدید در دسترس خواهد بود our best educated guess for the event "چند هفته بعد" از راه اندازی معمول خود را اواسط سپتامبر، بهترین حدس تحصیل کرده ما برای این رویداد خواهد بود یا اکتبر 13 یا 14.

دعوت خسته خط برچسب "زمان مگس" اشاره کرد که دیده بان اپل تیتر این رویداد. اما آن را نیز اشاره به واقعیت افزوده -که می تواند به یک سنسور زمان پرواز است که شایعه شده بود برای آمدن به آی فون در سال جاری اشاره, مانند یکی در آی پد طرفدار 2020, و یا اشاره به قابلیت های ARKit افزایش یافته در آی پد ایر بعدی.

CNET است پوشش این رویداد آن را به عنوان آشکار, بنابراین چک کردن برای تمام اخبار و محصولات روز. شما همچنین می توانید واکنش های سردبیران CNET و خبرنگاران را در جریان زنده توییتر ما مشاهده کنید. و انیمیشن متصل به هشتگرا از دست #AppleEvent است !

اپل دیده بان سری 6

اپل به روز رسانی به WatchOS 7 که در WWDC اعلام شد روکش. رنگ ها و پایان های جدید، یک نمایش همیشه روشن و اندازه گیری های بهداشتی گسترش یافته، از جمله اشباع اکسیژن خون، SV02. این شامل یک پردازنده جدید، سفارشی مبتنی بر A13 است که سریع تر است.

این یک داستان در حال توسعه است. اصل آن به زیر می رسد.

این رسمی است: فروشگاه اپل پایین است، بنابراینباید یک روز پرتاب باشد. این شرکت امروز virtual launch event today در حال برگزاری یک رویداد راه اندازی مجازی است و در حالی که انتظار اعلام آیفون 12 را نداشتیم، انتظار می رود از سری 6 دیده بان اپل و اضافات جدید به خانواده آی پد تبلت ها رونمایی کند. این رویداد برای ۱۵ سپتامبر در ساعت ۱۰ صبح PT (۱ بعد از ظهر ET، ۶ بعد از ظهر بریتانیا) برنامه ریزی شده است و اپل این رویداد را در وب سایت خود جریان خواهد داد.

دیده بان اپل به روز شده، که جانشین سری دیده بان اپل 5 خواهد بود و WatchOS 7اجرا خواهد شد، شایعه شده است که عمر باتری طولانی تر، به روز رسانی به ویژگی ردیابی خواب و متریک خود را برای اندازه گیری سطح اکسیژن خون است. آی پد ایر به احتمال زیاد به دلیل تازه کردن نیز هست. پیشرفت ها می تواند شامل یک صفحه نمایش بزرگتر، یک پردازنده سریع تر (شاید چیپست بیونیک A13) و شاید یک اتصال USB Type-C به جای پورت لایتنینگ اپل باشد.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: اپل دیده بان سری 6 در حال آمدن است به زودی

6:39

همانطور که برای آی فون 12، این شرکت هنوز هم هر گونه اطلاعات در مورد راه اندازی تلفن بعدی خود را منتشر نشده است، هر چند ما نمی خواهد شگفت زده اگر در طول رویداد سپتامبر 15 اپل دست انداختن سریع نشان نمی دهد. در حالی که اپل تایید کرد که آی فون جدید در دسترس خواهد بود our best educated guess for the event "چند هفته بعد" از راه اندازی معمول خود را اواسط سپتامبر، بهترین حدس تحصیل کرده ما برای این رویداد خواهد بود یا اکتبر 13 یا 14.

apple-event-invite-2

دعوت اپل به رویداد ۱۵ سپتامبر خود.

اپل

CNET خواهد شد پوشش رویداد سه شنبه آن را به عنوان آشکار می شود ، بنابراین چک کردن برای تمام اخبار و محصولات بیرون آمدن که در آن روز. سازمان دیده بان زندگی می کنند در کانال یوتیوب CNET در اینجا.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن