'داوطلبانه است چنین درخشان افزایش برای سلامت روانی' می گوید کمک به گرسنه داوطلب

یک طراح داخلی دریافت "درخشان افزایش" برای او سلامت روانی هنگامی که او پیوست ارتش از داوطلبان حمایت از غذا فقر

توسط SALAMNEWWS در 3 خرداد 1399

یک طراح داخلی دریافت "درخشان افزایش" برای او سلامت روانی هنگامی که او پیوست ارتش از داوطلبان حمایت از غذا فقر خیریه در coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که میلیون ها نفر از مردم در سراسر انگلستان در حال صرف اکثریت از وقت خود را در داخل خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 داوطلبان مانند دبورا صدراعظم باید شجاعانه چپ ایمنی از خانه های خود به حمایت لندن را بیشتر آسیب پذیر است.

صدراعظم اجرا می شود خود را طراحی داخلی شرکت و شروع به کار داوطلبانه برای مستقل's درخواست شریک فلیکس پروژه در ماه مارس زمانی که انگلستان وارد کشور مستند.

صدراعظم آلمان که از غرب لندن و دارای دو فرزند است می گوید مستقل مورد رضایت او می شود از داوطلبانه به عنوان یک توزیع مواد غذایی راننده برای فلیکس.

چگونه و چرا شما از درگیر شدن با فلیکس پروژه ؟

"من بسیار خوش شانس بود زیرا من درگیر درست در ابتدای مستند. من تو را دیدم یک تبلیغات است که ظهور در Instagram به دنبال داوطلب.

"هر کس احساس شد خیلی ناراحت و مضطرب در آن زمان و من می خواستم به سعی کنید و انجام کاری برای کمک به.

"مادر من متولد شد و در طول جنگ و در حال رشد پدر و مادر من همیشه در برابر زباله های مواد غذایی. من آگاه هستم از زندگی در لندن وجود دارد که بسیاری از افرادی که در زندگی ناامید تنگه.

"من نمی باید هر گونه رزرو در مورد کار داوطلبانه در این مستند به دلیل هنگامی که شما ببینید bin مردان و بیمه خدمات درمانی کارگران خط مقدم خارج وجود دارد من فکر می کنم اگر آنها در حال انجام آن, چرا نباید من ؟

"من واقعا مشتاق به بازگشت و کمک کردن که در آن ممکن است."

چگونه شما را دیده اند تقاضا تغییر بیش از گذشته شش هفته ؟

"تا کنون من انجام تغییرات در انبار و همچنین به عنوان یک راننده. تفاوت بزرگ این است که به عنوان یک راننده من در حال حاضر در خارج وجود دارد در خود من به دلیل اجتماعی فاصله.

"این اولین بار من آن را کمی چالش برانگیز است چرا که هنگامی که شما به کسی که با شما در ون آنها می تواند کمک به شما تحویل.

دبورا شروع به کار داوطلبانه برای فلیکس پروژه در شروع سراسر کشور مستند (جیم صدراعظم)

"من همچنین متوجه شدم که در طول مستند خیابان بودند به طرز مرموزی آرام لندن را احساس نمی کند همان دیگر. برای زن و شوهر اول از سفر این احساس کاملا سورئال که در خارج وجود دارد در خود من.

"در این هاب شما ببینید بسیاری از مردم در صف خوبی در پیش از زمان که اسلات باز هستند. من رفت و برای انجام یک تحویل در یک پناهگاه برای زنان, فرار از سوء استفاده و یک خانم به نام به من از صف به چه درخشان آن چه ما انجام شد.

"این ترسناک به فکر می کنم از زنانی که مجبور به ترک خانه های خود را با هیچ پول آن را واقعا باعث می شود شما درک این مواد غذایی شما را در خانه."

وجود دارد تنها یک حادثه و یا حاضر و یا شخص شما فکر می کنم مظهر آنچه شما شده اند در تلاش برای رسیدن به?

"یکی از چیزهایی که گیر کرده با من است شنیدن در مورد زنان که در حال حاضر در یک شرایط وحشتناک و سپس آنها نیاز به فرار از یک وضعیت خطرناک در این مستند.

"این هم واقعا خوب برای ارائه به مدارس دانستن است که خانواده ها و کودکان واقعا نیاز به این منابع به عنوان به خوبی."

شما بدیهی است که انجام یک کار فوق العاده اما چقدر بیشتر مورد نیاز است برای کمک به کسانی که نیاز دارند ؟

"من می دانم که فلیکس یک ارتش عظیم از داوطلبان, اما آنها هنوز هم نیاز به ادامه جمع آوری پول.

"گمان می کنم آن را دشوار است چرا که رستوران تعطیل هستند بنابراین خیریه قادر نیست به عنوان مقدار بیش از حد مواد غذایی به عنوان آنها به طور معمول دریافت کنید.

"اگر ما قادر به رسیدن بیشتر به گسترده تر کانال های مانند مزارع و سپس امیدوارم ما قادر خواهید بود برای رسیدن به مردم بیشتر با این مواد غذایی تحویل.

"برای مثال من می دانم که برخی از داوطلبان از فلیکس رفت به کنت برای کمک به برداشت بیش از حد از cauliflowers که قرار بود به هدر برود."

شما چه چیزی را به هر کسی که به فکر کمک به ما کمک گرسنه تجدید نظر است ؟

"من تا به حال برخی از اضطراب زمانی که مستند آغاز شده و البته از آن می رود در حالی که ما هنوز هم احساس می کنم تاثیر مخرب این ویروس اما داوطلبانه بوده است چنین درخشان افزایش برای خود من تندرستی.

"احساس رضایت ذهنی بودن از لحاظ جسمی خسته پس از یک شیفت مشغول و باید این حس که من بخش کوچکی از کل ارتش از مردم نیکوکار و کاملا چیزی. این قطعا ضربه ماندن در خانه و نگران کننده است.

"گاهی اوقات هنگامی که شما به کمک به یک موسسه خیریه شما نمی دانید که در آن پول می گذرد اما این است که واقعا ملموس عملیات.

"از تمام کمک های مالی سخاوتمندانه بودجه مستقیما به کمک فلیکس منبع و مرتب سازی مواد غذایی در انبارها و سپس توسط شب آن را تغذیه یک خانواده نیاز دارند. آن را ارضاء فوری.

"من هم دوست دارم این واقعیت است که محیط زیست در نظر گرفته شده که آن را می آید به فلیکس را زباله های مواد غذایی بهره برداری است. آن را به یک برنده."

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران -- پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن