خشونت افزایش می یابد در شهرهای ایالات متحده در میان coronavirus ضد نژادپرستی تظاهرات بیکاری

هنوز از وضعیتی وخیم از coronavirus همه گیر و تظاهرات خیابانی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید خسته شهرستانها در س

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399

هنوز از وضعیتی وخیم از coronavirus همه گیر و تظاهرات خیابانی بیش از پلیس با قتل جورج فلوید خسته شهرستانها در سراسر کشور روبرو هستند و در عین حال یکی دیگر از چالش: خروش در تیراندازی است که در سمت چپ ده ها تن مرده از جمله کودکان خردسال است.

سنبله مخالف آسان توضیح کارشناسان می گویند با اشاره به سمی مخلوط از مسائل امریکا در سال 2020: نرخ بیکاری دیده نمی شود در یک نسل یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 130,000 مردم stay-at-home سفارشات افزایش خشم بیش از خشونت پلیس شدید و استرس و حتی آب و هوا.

ادامه مطلب: 11-year-old boy گلوله کشته شدند در حالی که خود شارژر تلفن در سی

"من فکر می کنم این فقط یک طوفان کامل از پریشانی در امریکا گفت:" آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین پس از یک تعطیلات آخر هفته از خونریزی در شهرستان خود را.

جری Ratcliffe, یک دانشگاه عدالت کیفری استاد دانشگاه و مجری برنامه "کاهش جرم و جنایت" پادکست عبارت ساده تر: "هر کسی که فکر می کند آنها می توانید باز کردن همه از این احتمالا نمی داند آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف و ضبط شده است در خشونت های سیاسی برای به دست آوردن متهم دموکرات بودن ضعیف و نشان می دهد که موج جرم و جنایت در حال رانده اخیر تظاهرات خواستار عدالت نژادی پلیس اصلاحات و کاهش شدید در اجرای قانون بودجه است.

"نظم و قانون هستند بلوک های ساختمان از رویای آمریکایی اما اگر هرج و مرج غالب این رویا می آید فرو ریختن پایین" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در هفته گذشته.

پلیس در صحنه پس از گزارش تیراندازی در کارولینای جنوبی باشگاه برگ حداقل 2 مرده
پلیس در صحنه پس از گزارش تیراندازی در کارولینای جنوبی باشگاه برگ حداقل 2 مرده

مقامات پلیس در شهر نیویورک و در جای دیگر می گویند خونریزی های اخیر نشان داده است وجود دارد عواقب به برخی از اصلاحات آنها را به عنوان غلط به خصوص در وثیقه اصلاحات تصویب شده قبل از تظاهرات رخ داده اما تشدید این لحظه.

جسارت مجرمان احساس "است که پلیس می تواند هر چیزی را انجام دهید دیگر که هیچ کس را دوست دارد پلیس که آنها می توانید دور با چیزهایی که آن را امن برای حمل اسلحه در خیابان" New York Police Department رئیس ترنس موناهان گفت: در این هفته.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

موناهان اظهارات پس از یک تعطیلات آخر هفته که دیدم یک موج تیراندازی ترک 10 مرده. از طریق پنج شنبه, تیراندازی شد تا بیش از 53% — 585 — تا کنون این سال است.

ادامه مطلب: آتلانتا پلیس set $10K پاداش برای اطلاعاتی در تیراندازی مرگ 8 ساله

اخیر اسپاسم خشونت دستگیر شد در نیویورک پست تیتر در مورد جرم و جنایت زده شهر گریه برای کمک. آن را تقریبا یکسان به یکی زد که 30 سال پیش — زمانی که وجود دارد بیش از 2000 قتل در سال است. اما جرم و جنایت کاهش پیدا کرد برای بیش از یک دهه به وجود حدود 300 سال گذشته است.

جرم مشخصی در دیگر شهرهای بزرگ بیش از حد. در دالاس جرم و جنایت خشونت آمیز افزایش بیش از 14 درصد از آوریل تا ژوئن. در فیلادلفیا قتل بودند تا 20 درصد برای هفته پایان ماه جولای بیش از 5 سال گذشته در این زمان. در آتلانتا و 31 نفر به ضرب گلوله کشته شدند بیش از آخر هفته پنج ضرب در مقایسه با هفت تیراندازی و کشتن بیش از همان هفته در 2019.

برخی از پلیس های کارگری می گویند که ماموران فقط انجام کار خود را بیش از ترس از متهم شدن به جرم و جنایت.

واشنگتن معترضان خوانده شده را علامت روز استقلال ایالات متحده با تماس برای پایان دادن به ضد نژادپرستی سیاه
واشنگتن معترضان خوانده شده را علامت روز استقلال ایالات متحده با تماس برای پایان دادن به ضد نژادپرستی سیاه

کف یک دموکرات شدت انتقاد کرد پس از 8 سال ضرب گلوله کشته شد در نزدیکی آتلانتا وندی رستوران که در آن Rayshard بروکس درگذشت سه هفته قبل در یک درگیری با پلیس که بعدها به اتهام جرم جنایی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این مهم جنبش است که اتفاق می افتد," او گفت: در یک کنفرانس خبری. "اما این تصادفی, وحشی, غرب وحشی شوت 'اونا تا آنجا که شما می تواند به توقف."

ادامه مطلب: 2 کشته و 8 مجروح در تیراندازی در باشگاه شبانه در کارولینای جنوبی: پلیس

مغلوب ساختن پیشی جستن گرجستان کمپین بازوی ادعا آتلانتا بود یک "منطقه جنگی" در آورده و پس از کف "از دست کنترل شهر پس از چه آغاز شده به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز به خشونت تبدیل شد. در سراسیمگی از ضد پلیس فعالیت است."

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین راه اندازی یک $250,000 آگهی حمله رعد اسا یکشنبه در Facebook و توییتر ادعا "جرم و جنایت خشونت آمیز منفجر شده" به عنوان خواستار کاهش به ادارات پلیس در سراسر کشور است. آگهی امکانات تصویری از خالی ایستگاه پلیس با تلفن زنگ می فرستد که یک تماس گیرنده به یک ماشین است که می گوید: برآورد زمان انتظار برای پلیس کمک پنج روز.

این ویدئو به پایان می رسد توسط کلمات "شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بایدن به کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد بود فقط یکی دیگر از حواس پرتی خود را از "انفعال و سوء مدیریت" از coronavirus بحران است.

"در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جستجو برای آخرین فرهنگی موضوع به درایو را از مردم جدا و جشن روز استقلال با, جدید, مسابقه-طعمه لفاظی آمریکایی ها در حال انقباض coronavirus در نرخ هشدار دهنده و هنوز هم وجود دارد هیچ منسجم طرح ملی به آن آدرس" گفت: T. J. Ducklo سخنگوی presumptive دموکراتیک نامزد.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام فراتر رفت و به مبارزات انتخاباتی آگهی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در Facebook محافظه کار-ایجاد الگوی رفتاری از 11 سال Davon McNeal که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در واشنگتن در طول یک cookout بیش از آخر هفته.

"Davon به قتل رسید و پس از یک رشته از پل (Black Lives Matter) خشونت در چهارم ژوئیه" آن را بخوانید.

ادامه مطلب: 8 ساله کشته و 3 نفر دیگر زخمی در تیراندازی در آلاباما مرکز خرید

عکسبرداری نیست متصل به سیاه و سفید زندگی می کند مهم این جنبش در پشت بسیاری از تظاهرات علیه خشونت پلیس. پسر تا به حال شده است در یک خانواده گرا و ضد خشونت cookout شنبه اما او به سمت چپ برای به دست آوردن یک شارژر تلفن از عمه خود را در خانه هنگامی که او زده بود توسط افراد مسلح در یک سدان.

Tracie Keesee یک دیرین مقام پلیس در دنور و نیویورک که شرکت تاسیس مرکز پلیس سهام گفت: این مهم است برای دریافت پاسخ در مورد آنچه که رانندگی جرم آن است که آیا مواد مخدر و خشونت و یا فقر. او هشدار داد در برابر گسترده زمانه گویی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"شما باید به شماره" او گفت:.

زن شات چهار بار پس از برداشتن پرچم نازی از ایالت اوکلاهما خانه در جرات
زن شات چهار بار پس از برداشتن پرچم نازی از ایالت اوکلاهما خانه در جرات

طرفداران اصلاحات می گویند سرزنش سنبله بر روی فشار لازم برای پلیس اصلاحات نادیده علل ریشه جرم و جنایت و پیشرفت این جنبش است.

مقامات دولتی نیاز به "متفکر و متنوع و متنی در مورد این چیزها" لیبرال شورای شهر نیویورک سخنران Corey Johnson گفت: ایستگاه های رادیویی WNYC این هفته است.

به لینک تیراندازی به اصلاحات جانسون اضافه شده به "یک تصویر نادرست از آنچه عدالت کیفری اصلاحات است و فقط اهریمنی لحظه ای که ما در آن هستیم و نه صحبت کردن در مورد آنچه که ما در اینجا آورده است."

ادامه مطلب: مظنون در تیراندازی مرگبار در اعتراض به Breonna تیلور مرگ

مانند نیویورک و شیکاگو در حال حاضر شاهد افزایش قتل و تیراندازی در بخش اول از سال است. اما در حالی که خشونت مخروطی در نیویورک تحت اقامت در خانه, سفارشات, تیراندازی در شیکاگو ثابت باقی مانده است و به احتمال زیاد به دلیل جنگ باند گفت: Wesley Skogan که مطالعات جرم و جنایت در موسسه تحقیقات سیاست در دانشگاه نورث وسترن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هفده نفر به ضرب گلوله در شیکاگو و 70 زخمی یکی از خونین ترین تعطیلات آخر هفته در حافظه وجود دارد.

باندهای "نیست به خصوص منصرف خطرات ناشی از بودن در خارج وجود دارد" Skogan گفت. "از همه چیزهایی که آنها به احتمال زیاد در مورد نگران COVID است که راه را به پایین لیست."

طولانی گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان همین Babwin و آماندا Seitz در شیکاگو تابستان Ballentine در سنت لوئیس جیک Bleiberg در دالاس و لایحه بارو و کیت Brumback در آتلانتا کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن