Verizon مکث Facebook ads در حال رشد در میان آگهی تحریم - CNET

Facebook hauls در 70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات. آنجلا Lang/CNET Verizon اتحاد پیوست یک لیست د

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399
facebook-logo-money-1

Facebook hauls در 70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات.

آنجلا Lang/CNET

Verizon اتحاد پیوست یک لیست در حال رشد از شرکت های قرار دادن یک توقف در خرید تبلیغات در Facebook در میان تحریم به معنای نیروی های شبکه های اجتماعی به انجام بیشتر برای حذف سوء استفاده از محتوا از پلت فرم آن است.

تحریم آغاز شد در اوایل این ماه زمانی که شش های حقوق مدنی به نام کسب و کار برای جلوگیری از تبلیغات در Facebook در ماه جولای به فشار شبکه های اجتماعی به انجام بیشتر برای مبارزه با تبعیض و اطلاعات غلط. بستنی با نام تجاری Ben & jerry's, هوای آزاد, محصولات فروشنده تفریحی تجهیزات شرکت ، بهتر شناخته شده به عنوان اری و عمومی-لباس با نام تجاری شمالی اعلام کرد در حال حاضر حمایت خود را از تحریم.

یک Verizon سخنگوی گفت: این شرکت است که توقف آن Facebook ads اما نه تحریم این شرکت است.

"ما با نام تجاری استانداردهای ایمنی تغییر نکرده" ورایزون سخنگوی گفت: در یک ایمیل. "ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است و مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر همکاران."

Facebook گفت: در پاسخ به ورایزون حرکت است که آن را همچنان به کار به سمت از بین بردن نفرت سخنرانی از پلت فرم آن است.

"ما احترام هر نام تجاری را به تصمیم گیری باقی می ماند و با تمرکز بر کارهای مهم و از بین بردن نفرت سخنرانی و ارائه بحرانی رای گیری اطلاعات" کارولین Everson, معاون رئیس جمهور, از Facebook جهانی کسب و کار گروه در بیانیه ای گفت:. "گفتگوهای ما با بازاریابان و سازمانهای مدافع حقوق مدنی در مورد چگونه ما می تواند یک نیروی خوب است."

ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک گویند که تحریم تبلیغات در Facebook را تحت فشار قرار دادن این شرکت به استفاده از آن 70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات برای حمایت از افرادی که اهداف نژادپرستی و نفرت و افزایش ایمنی برای گروه های خصوصی در سایت.

این گروه ها درخواست Facebook به تغییرات متعددی از جمله ایجاد یک جداگانه حد اعتدال خط لوله برای بیان نفرت اجازه می دهد برخی از افرادی که هدف قرار گرفته ایم با آزار و اذیت و یا نفرت به صحبت کردن با یک فرد زنده در Facebook و گفتن تبلیغ چگونه اغلب محتوای آنها نشان داده شد در کنار پست های که Facebook برای حذف اطلاعات غلط و یا گفتار نفرت.

یک Facebook سخنگوی نمی, پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا این شرکت با توجه به هر یک از این توصیه ها.

ورایزون حرکت در آمد و پس از ADL با ارسال نامه سرگشاده به تبلیغ و ترغیب آنها به مکث آگهی خود را فعالیت در Facebook. این ADL می گوید نزدیک به 100 مارک های پیوست تحریم.

این گروه های حقوق بشر می گویند Facebook اجازه داده است محتوا است که می تواند به تحریک خشونت علیه معترضان که در حال مبارزه برای عدالت نژادی در پی مرگ جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade, Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس و دیگران. Facebook با آن مواجه انتقاد برای از بین بردن یک اعتراض-پست های مرتبط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که گروه های حمایت و حتی شرکت خود کارکنان گفت: می تواند تحریک خشونت.

"ما تحسین Verizon برای پیوستن به این رشد مبارزه با نفرت و تعصب توقف تبلیغات خود را در Facebook سیستم عامل تا زمانی که آنها قرار دادن مردم و ایمنی بیش از سود" گفت: ADL مدیر عامل جاناتان " Greenblatt, در بیانیه ای. "این است چگونه تغییر واقعی ساخته شده است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن