وگان گروه به دور هزاران نفر از وعده های غذایی برای کمک به گرسنه و هشدار از خطرات حیوانات مصرف

یک گروه است که به ترویج آگاهی از خطرات زیست محیطی از حیوانات مصرف هزینه 100.000 دلار (£80,000) توزیع هزاران وگ

توسط SALAMNEWWS در 16 اردیبهشت 1399

یک گروه است که به ترویج آگاهی از خطرات زیست محیطی از حیوانات مصرف هزینه 100.000 دلار (£80,000) توزیع هزاران وگان وعده های غذایی به خانواده های آسیب پذیر در لندن و خارج از کشور در طول این بیماری همه گیر.

میلیون دلار گیاهی است که به چالش کشیده پاپ و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتن گیاهی برای یک ماه در مقابل $1m کمک مالی به موسسه خیریه تیمی با شرق لندن خیریه به ارائه 3,800 گیاهی وعده های غذایی به برخی از این منطقه اکثر مردم نیازمند به فراغت آنها را از گرسنگی.

این موسسه خیریه در حال حاضر تا به حال بسیاری از متقاضیان برای مواد غذایی که به آن مجبور شده بودند که به نوبه خود مردم را دور.

"در حال حاضر ما با حمایت از آنها می تواند به طور قابل توجهی افزایش خروجی و ارائه اضافی 3,800 وعده های غذایی که به معنی آنها می توانند غذا خیلی بیشتر خانواده ها و برای دیگر گفت:" یک سخنگوی میلیون دلار وگان (MDV).

مستقل's راهنما گرسنه کمپین برجسته بریتانیا با بحران گرسنگی برای کمک به کسانی که نمی توانیم منابع در طول coronavirus مستند.

یک نظرسنجی که توسط YouGov نشان داده است تا 350000 مردم رفته اند گرسنه در زمان در طول مستند به دلیل نبود غذای کافی وجود دارد.

MDV نیز مشغول به کار در دیگر کشورها از جمله ایتالیا که در آن توزیع کنندگان دادن 1,000 وگان وعده های غذایی برای بیماران در Covid-19 بخش در تورین بیمارستان.

در آرژانتین آنها را در کنار هم قرار 7,000 "اخلاقی کمک" بسته متشکل از وعده های غذایی دست sanitisers و ماسک و توزیع آنها در محروم ترین محله از بوئنوس آیرس.

MDV تاسیس شد به منظور بالا بردن آگاهی از نحوه پرورش و مصرف حیوانات "تاثیر می گذارد محیط زیست هر دو پرورشی و حیوانات وحشی و سلامت انسان — از جمله جهانی خطرات ناشی از بیماری های زئونوز و مقاومت آنتی بيوتيکی".

آن را می گوید ابتکار به نام #TakePandemicsOffTheMenu ترکیبی از یک خیریه تلاش با آموزش و پرورش کمپین برای کمک به جهان دیگر جلوگیری از بیماری همه گیر.

لندن وعده های غذایی آماده در Hackney و تحویل دوچرخه در اطراف این منطقه است.

در فرانسه MDV دادن است 1,200 وگان, کاسه از پاریس رستوران به افراد بی خانمان و مراقبان در این شهر بیمارستان و در اسپانیا این است که به ارائه مواد غذایی به خط مقدم مراقبت از کارگران در مادرید بیمارستان.

در مورد 6400 وگان وعده های غذایی ارائه خواهد شد به کسانی که نیاز دارند در مکزیک و حدود 3000 در برزیل. در لس آنجلس, آمریکا, 700 بسته های مواد غذایی را به بی خانمان جانبازان نظامی. دیگر پروژه ها در هند و اتیوپی.

نائومی Hallum, مدیر سازمان است که بودجه کمک های مالی گفت: "ما امیدواریم که 100 ، 000 $از مواد غذایی ما کمک خواهد کرد که از بین بردن برخی از درد و رنج ناشی از Covid-19 اما ارزش واقعی کار ما نهفته است در آموزش و پرورش در گفتن مردم چرا و چگونه این بیماری های همه گیر ظهور در نشان دادن تخریب ناشی از به سیاره ما و بدن ما هنگامی که ما از خوردن محصولات حیوانی.

"Coronavirus همه گیر مانند بسیاری دیگر قبل از آن ایجاد تراژدی برای خانواده ها در سراسر جهان است. هیچ یک از ما می خواهد این اتفاق هرگز دوباره اما برای جلوگیری از شیوع آینده وجود دارد برخی دشوار درس های ما باید یاد بگیرند.

"اگر ما همچنان به استرس حیوانات وحشی توسط decimating زیستگاه آنها و تصرف و قفس آنها در بازار — و اگر ما همچنان به تولید انبوه حیوانات اهلی داخل کثیف مزارع کارخانه و حمل و نقل آنها را در مسافت های طولانی — وجود خواهد داشت بدون اجتناب از آینده بیماری همه گیر."

T Colin Campbell, استاد بازنشسته تغذیه بیوشیمی در دانشگاه کرنل نیویورک ادعا کرد: "یک wholefoods رژیم غذایی گیاهی می تواند به جلوگیری از شاید حتی برعکس به بیماری های مزمن دژنراتیو است که افراد مسن تر بیشتر در معرض Covid-19."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن