سومین روز خط conga انتقاد به 'چشم پوشی انگلستان مستند' بیش از بانک تعطیلات آخر هفته با وجود PM درخواست

یک خط conga جشن در سومین روز شد انتقاد برای نقض این مستند به عنوان بوریس جانسون التماس کرد با مردم به ماندن در

توسط SALAMNEWWS در 21 اردیبهشت 1399

یک خط conga جشن در سومین روز شد انتقاد برای نقض این مستند به عنوان بوریس جانسون التماس کرد با مردم به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته.

فیلم های تلویزیون نشان داد ده ها تن از روستاییان در گرپپنهلل نزدیکی Warrington, رقص, پایین خیابان در حالی که برگزاری یک طناب در دو متر و فواصل در تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله.

با این حال بینندگان و کاربران رسانه های اجتماعی فوران در خشم در این ویدئو با نویسنده ناشناس شناخته شده به عنوان راز مدافع توصیف آن به عنوان "نفس احمق".

"این به نظر می رسد به مقدار به روشنی نقض قوانین و مقررات" او گفت:. "مگر هر کسی هر گونه پیشنهادات خود را به عنوان به چگونه "انجام conga" ممکن است گفته شود به مقدار معقول بهانه ای برای خروج از خانه ... ما یک ملت از احمقها"

این فقط یکی از یک سری از حوادث که به نظر می رسد به جنگ با دولت coronavirus ارشاد به دلیل افزایش نگرانی بیش از یک افزایش در تعداد از مردم از موازین این مستند در سراسر انگلستان است.

آنها شامل شکایات که یک گروه تا 100 نفر جمع شده بودند در سالفورد اسکله در منچستر به نوشیدن و اسپری شامپاین قبل از پراکنده بودن توسط پلیس در بعد از ظهر جمعه.

زنده BBC پوشش یک VE روز در پورتسموث حومه کشم همچنین به نظر می رسد برای نشان دادن یک تجمع بزرگ در خیابان — اگر چه مجری تلاش برای اطمینان بخشیدن به بینندگان که آنها اجتماعی فاصله و این که "دیدگاه درباره دوربین می تواند گاهی اوقات فریب".

در ضمن Humberside پلیس گفت که "بسیاری از مردم" شد برگزاری همایش بزرگ روز جمعه در سرپیچی از اجتماعی فاصله دستورالعمل. "ما ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن و و خوب اگر مناسب" نیروی اضافه شده است.

پلیس همچنین گزارش توقف و تبدیل دور ماشین سفر در مسافت های طولانی برای تعطیلات و یا برای بازدید از ساحل.

در Cumbria پلیس متوقف شد و یک خانواده چهار در M6 به عنوان آنها را از لندن به متهرولل برای سه روز تعطیلات. تمام چهار گزارش شده برای نقض مقررات و توصیه به بازگشت به لندن است.

افسران نیز متوقف و تبدیل به دور و ده ها تن از اتومبیل در تلاش برای رسیدن به برایتون در صبح روز شنبه. ساسکس پلیس گفت: "این یک اختصاص داده شده coronavirus stop-بررسی کنید اما ما می خواهیم مردم به همین دلیل آنها در اینجا که در آن آنها می رویم و چرخش آنها را در اطراف اگر آنها یک هدف است."

همان زور همچنین هشدار داد که "روز سفر به ساحل نمی ضروری" و نشان داد که آنها تا به حال صادر شده 62 جریمه در دو روز گذشته به مردم بازدید از نقاط زیبایی در نزدیکی ساحل مانند Camber شن و ماسه.

HM Coastguard گفت: آنها ثبت بیشترین تعداد حوادث پس از شروع مستند با 97 روز جمعه در مقایسه با میانگین روزانه برای مارس 63.

"مردم در حال نادیده گرفتن این اقدامات به محل قرار توسط دولت گفت: وظیفه فرمانده مت کی.

"من به طور کامل درک کنند که آب و هوا و بانک تعطیلات همراه با این واقعیت است که ما شده ایم در این مستند وضعیت برای بیش از شش هفته است وسوسه مردم به ما بشکست.

"اما آن را واقعا حیاتی است که همه ما در ادامه به رعایت ارشاد."

بوریس جانسون است که با توجه به اعلام یک تغییر جزئی به قوانین روز یکشنبه با بلند کردن از حد در ورزش روزانه توییتی در صبح روز شنبه: "لطفا در خانه بماند بنابراین ما نمی خنثیسازی همه چیز را که انجام شده است تا کنون."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن