ما گزارش بررسی Infinite دوباره بر حفظ حریم خصوصی کودکان - CNET

Infinite گزارش شده است که دوباره موضوع حفظ حریم خصوصی کودکان کاوشگر توسط سازمان های فدرال. آنجلا Lang/CNET کم

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399
tik-tok-0825

Infinite گزارش شده است که دوباره موضوع حفظ حریم خصوصی کودکان کاوشگر توسط سازمان های فدرال.

آنجلا Lang/CNET

کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده و وزارت دادگستری در حال کاوش اتهامات که Infinite شکست خورده است و برای ملاقات خود را موظف به حفاظت از حریم کودکان زیر یک سال 2019 قرارداد رویترز گزارش روز سه شنبه. دو منبع به این خبرگزاری گفت آنها در شرکت جداگانه کنفرانس تلفنی با آژانس در مورد اتهامات.

Infinite یک wildly محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی که در آن مردم بیشتر نوجوانان و بزرگسالان جوان پست ویدئوها تا 15 ثانیه اغلب همگام سازی با موسیقی است. برنامه رسید در محبوبیت در سه ماهه اول سال ورود بیش از 2 میلیارد دانلود از فروشگاه برنامه اپل و گوگل بازی فروشگاه, تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج های گزارش شده در ماه آوریل است.

در ماه مه, مرکز دیجیتال دموکراسی کمپین تجاری-رایگان دوران کودکی و بیش از یک دوجین دیگر سازمان ها خواسته FTC به نگاه به این اتهام که برنامه اپراتورهای نقض کودکان حفاظت از حریم خصوصی آنلاین عمل با عدم حذف اطلاعات شخصی کاربران زیر سن 13 سالگی به عنوان آن موافقت کرده بود به انجام.

در سال 2019 برنامه اپراتور موافقت به پرداخت 5.7 میلیون دلار برای حل و فصل FTC اتهامات که آن را نقض COPPA با عدم به دست آوردن رضایت والدین قبل از جمع آوری اطلاعات شخصی بر روی کودکان و نوجوانان زیر سن 13. Infinite نیز موفق به حذف آن اطلاعات شخصی که آن را دریافت شکایات از پدر و مادر و فرزندان خود را با توجه به FTC.

یک Infinite سخنگوی گفت: شرکت های "ایمنی به طور جدی برای همه کاربران ما" و در ادامه به "معرفی اقدامات جدید برای محافظت از افراد جوان در برنامه است."

برنامه تحت افزایش نظارت در ماه های اخیر. نمایندگان کنگره آمریکا را متهم به آن را از یک تهدید به امنیت ملی و ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی را ممنوع اعلام برنامه از سوی دستگاه های.

در مصاحبه با فاکس نیوز در شب دوشنبه وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آگاه است Infinite است و با توجه به ممنوعیت این برنامه است.

"ما قطعا به دنبال آن" Pompeo گفت: در پاسخ به یک مصاحبه ، "ما مشغول به کار در این مسئله بسیار برای مدت زمان طولانی," او اضافه شده به این اداره را در برابر ممنوعیت بحرانزده China telecom-دنده, ساز, Huawei.

FTC کاهش یافته است به نظر. وزارت دادگستری نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de