دانشگاه ها باید مکان برای دانشجویان به چالش کشیدن نمرات سطح خود را پس از امتحانات خراج برگزار، وزیران اصرار

وزیران درخواست ی را برای دانشگاه ها صادر کرده اند تا در میان ترس از هرج و مرج در روز نتایج، مکان های مناسبی بر

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

وزیران درخواست ی را برای دانشگاه ها صادر کرده اند تا در میان ترس از هرج و مرج در روز نتایج، مکان های مناسبی برای دانشجویان ی که نمرات سطح A خود را به چالش می کشیدند، برگزار کنند.

میشل دونلان، وزیر دانشگاه ها از موسسات خواست که فضاها را ذخیره کنند و هشدار داد که هیچ نباید آینده خود را به خاطر بحران کوروناویروس در پیش بگیره

در عوض دانشگاه ها اجازه خواهد داشت تعدادی از مکان های اضافی برای دانشجویانی که شرایط خاصی به عنوان بخشی از درخواست تجدید نظر خود را، او اعلام کرد.

انتظار می رود که دولت با واکنش شدید والدین و دانش آموزان مواجه شود، زمانی که نتایج سطح A در روز پنجشنبه اعلام می شود. همچنین هیئت های امتحانات برای تعداد زیادی از تجدید نظر ها آماده شده است.

امتحانات به دلیل Covid-19، معنی نتایج با استفاده از نمرات معلمان و یک مدل آماری که خواهد شد برخی از نمرات دانش آموزان کاهش یافته بر اساس عملکرد امتحان گذشته مدارس خود را محاسبه شده است.

مردمک به آنها گفته شده است که می توانند درخواست تجدید نظر کنند اما ترس از تاخیر وجود دارد که هزینه های آنها را به جای دانشگاه خود را.

نیکولا استورجن، اولین وزیر اسکاتلند، دیروز مجبور به عذرخواهی از دانشجویان اسکاتلندی پس از یک سیستم مشابه را دیدم تخمین زده 125،000 مارک جمع آوری وجود دارد.

امروز، کارشناسان آموزش و پرورش هشدار می دهند هر گونه تلاش برای پیش بینی نمرات سطح یک "کار نزدیک غیر ممکن".

خانم دونلان از دانشگاه ها خواست تا «انعطاف پذیر» شوند و در هنگام پذیرش دانشجو، طیفی از شواهد را در نظر بگیرن.

همچنین او اعلام کرد که دانشجویانی که نمرات شان به پیشنهاد دانشگاه شان در پی درخواست تجدید نظر موفق یرای موفقیت آمیز می رسد، از شمارش نسبت به کنترل های موقت ی تعداد دانشجویان دولت معاف خواهند بود.

دانشگاه ها در انگلستان گفته شده است که آنها مجاز به استخدام فقط 5 درصد بیشتر از دانشجویان انگلستان از هدف خود، برای جلوگیری از موسسات بیش از جذب در یک پیشنهاد برای تشکیل درآمد از دست داده به Covid-19.

مدارس خواسته می شد که نمراتی را که فکر می کردند دانش آموزان در صورت به جا بودن امتحانات دریافت می کردند، ارائه کنند. هیئت های امتحانی این نمرات را برای اطمینان از اینکه نتایج امسال به طور قابل توجهی بالاتر از سال های گذشته نیست و ارزش نمرات دانش آموزان تضعیف نمی شود، معتدل کرده اند.

ماه گذشته، Ofqual گفت: نتایج در تابستان امسال سطح 12 درصد بهتر از سال گذشته بود اگر نمرات استاد ارزیابی از طریق استاندارد رفته است.

خانم دونلان در نامه ای به معاونین دانشگاه گفت که وزیران انتظار داشتند که "اکثریت قریب به اتفاق" نمرات دقیق باشند.

اما ضروری است که ما این شبکه ایمنی را برای جوانانی که در غیر این صورت ممکن است از حرکت به مسیر انتخاب شده خود را نگه داشته شود."

او اصرار کرد: "جایی که شما آگاه هستید که نمره دانش آموز ممکن است در نتیجه تجدید نظر تغییر کند، من شما را تشویق می کنم، در صورت امکان، تا زمانی که نتیجه آن درخواست تجدید نظر را دریافت کنند، جای خود را نگه دارید."

هیچ نباید آینده خود را به خاطر این ویروس در حالت نگه دارد. به همین دلیل است که من از دانشگاه ها می خوام تا جایی که ممکن است در پذیرش شان انعطاف پذیر باشد و برای کسانی که نمراتشان در حال تجدید نظر است، جا هایی برگزار کنند."

مهلت Ucas 7 سپتامبر است، ترک هیئت های آزمون کمتر از چهار هفته به صدور نتایج تجدید نظر.

بوریس جانسون گفته است که او "اضطراب" در مورد نمرات را درک می کند.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب