اتحادیه تقاضای تغییر قانون برای حفاظت از حقوق کارگران در کارخانه پوشاک 'کارگاههای'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اتحادیه های کارگری خواستار تغییرات در قانون اجازه می دهد تا کارگران را به ادعای عدم پرداخت حقوق بیمار پرداخت و تعطیلات پرداخت نه تنها از خود را فوری کارفرما بلکه از هر پیمانکار بالاتر زنجیره تامین.

تقاضا می آید در میان جنجال بر سر شرایط کار در لستر پوشاک کارخانه تهیه بزرگ نام مارک های مد مانند Boohoo.

گزارش های اخیر نشان داده اند کارکنان در لستر "کارگاههای" پرداخت می شود به عنوان کمی به عنوان £4 ساعته و زیر حداقل دستمزد - و ترس وجود دارد که کارگران بی میلی به ماندن در خانه هنگامی که بیمار ممکن است کمک به افزایش عفونت کروناویروس در میدلندز شهرستان.

این TUC امروز گفت: این وضعیت تا به حال مشخص شده یک "شکاف بزرگ در قانون" اجازه داده است که عمده شرکت به "شستن دست" مسئولیت بیش از رفتار پیمانکاران فرعی.

دبیر فرانسیس o'grady نام دولت برای گسترش مشترک مسئولیت قوانین را "پدر و مادر و کارفرمایان" مسئول توقف بهره برداری از کارگران در زنجیره تامین خود را به عنوان آنها در استرالیا.

این TUC تخمین می زند که چندین میلیون کارگران در بریتانیا نمی تواند اجرای حقوق اولیه خود را با شرکت های که آنها در نهایت کار.

پایین پرداخت کمیسیون تخمین می زند که به عنوان بسیاری از 420,000 کارگران دریافت نمی قانونی حداقل دستمزد در حالی که TUC گفت: برخی از 2 میلیون نفر بر این باور هستند که دست از تعطیلات پرداخت مجموعا £1.6 میلیارد دلار در هر سال.

Ms o'grady دولت را متهم به "کشیدن پای خود" در مورد این مسئله با عدم اجرای یک 2018 توصیه خود مدیر بازار کار مجری را در "مسئولیت مشترک" برای نقض.

این TUC دبیر گفت: "وحشتناک راه است که کارگران در Boohoo زنجیره تامین درمان شده اند بار دیگر در معرض شکاف بزرگی در این قانون اجازه می دهد که شرکت های بزرگ برای شستن دست های خود را از مسئولیت رفتار خود را به پیمانکاران فرعی.

"شرکت های بزرگ باید به اطمینان حاصل شود که مردم در ساخت محصولات خود را در شرایط امن دریافت تعطیلات پرداخت و بیمار پرداخت که حق آنها و پرداخت عادلانه و قانونی دستمزد. پرداخت کافی بیمار پرداخت حداقل مورد نیاز از شرکت ها اگر آنها برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در محل کار خود را.

"میلیون ها نفر از کارگران در بریتانیا در حال حاضر نمی تواند اجرای حقوق اولیه خود را در برابر شرکت هایی که سود حاصل از کار خود را, و دولت باید بیشتر به حفاظت از آنها.

"مگر در مواردی که پدر و مادر و کارفرمایان برگزار می شود به طور مشترک در قبال اقدامات خود را به پیمانکاران فرعی و سپس بسیاری از زنجیره تامین کارگران باقی خواهد ماند و در خطر است."

پس زودتر گزارش از بهره برداری در لستر کارخانه های پوشاک Boohoo در بیانیه ای گفت: "به عنوان یکی از تعدادی از خرده فروشان که منبع محصولات در منطقه Boohoo می خواهد به تکرار آن نیست و نمی خواهد چشم پوشی از هر گونه بروز بدرفتاری کارکنان و عدم انطباق با سخت ما تامین کننده اصول اخلاقی."

لستر که در حال حاضر تحت محلی مستند شد در وهله اول در انگلستان به محدودیت های reimposed در 30 ژوئن پس از افزایش در Covid-19 عفونت ثبت شد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب