توییتر می گوید هکرها داده های دریافت شده از تا 8 حساب - CNET

آنجلا Lang/CNET توییتر گفت: اواخر جمعه که هکرها که ربوده حساب با مشخصات بالا کاربران سابق آمریکا از جمله بار

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399
twitter-logo-phone-9811
آنجلا Lang/CNET

توییتر گفت: اواخر جمعه که هکرها که ربوده حساب با مشخصات بالا کاربران سابق آمریکا از جمله باراک اوباما و بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت برای پرینت کردن یک بیت کوین اومدی این هفته نیز دریافت داده ها از تا هشت حساب.

شرکت نمی کند شناسایی که متعلق به حساب اما گفت که آنها تأیید شده است. اوباما و گیتس و برجسته دیگر کاربران از جمله مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk و رپ Kanye West که تا به حال حساب خود را به خطر بیافتد باید تایید حساب توییتر. هنگامی که یک کاربر توییتر خود اطلاعات آن شامل پیام های مستقیم, عکس, فیلم, کتاب آدرس خود را و دیگر اطلاعات.

"در مواردی که یک حساب کاربری در نظر گرفته شد توسط مهاجم آنها ممکن است قادر به نمایش اطلاعات بیشتر" توییتر گفت: در یک پست وبلاگ در شب جمعه. "ما به پزشکی قانونی تحقیقات از این فعالیت ها همچنان ادامه دارد."

سیاستمداران و کارشناسان امنیت سایبر را مطرح نگرانی در پی گسترده هک که پیام های مستقیم از برخی از قدرتمند ترین افراد در جهان می تواند دیده شده در حمله روز چهارشنبه. اگر اطلاعات حساس در این پیام هکرها می تواند استفاده از آن برای باج خواهی و یا ransomware. توییتر پیام های مستقیم نیست پایان به پایان رمزگذاری شده که مانع از کارکنان از خواندن پیام های خصوصی.

روز پنج شنبه در توییتر گفت که این شرکت معتقد است که هکرها هدفمند حساب توییتر از 130 کاربران است. توییتر روز جمعه گفت که هکرها قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور از 45 حساب به آنها توانایی برای ورود به حساب و صدای جیر جیر. مهاجمان ممکن است تلاش کرده اند به فروش برخی از نام های کاربری و همچنین.

این شرکت گفت که معتقد است حمله نمی قادر به مشاهده کاربر قبلی کلمه عبور. آنها قادر به نمایش اطلاعات شخصی از جمله ایمیل آدرس و شماره تلفن توییتر گفت.

توییتر کاهش یافته است یک درخواست برای یک لیست کامل از هدفمند حساب در نور آن در حال انجام تحقیقات در آن است "در ادامه به ارزیابی این که آیا غیر از اطلاعات عمومی مربوط به این حساب به خطر بیافتد."

اگر چه توییتر مواجه شده است و این مشکل از cryptocurrency کلاهبرداری در گذشته به اندازه چهار حمله غیر معمول ریخته گری ویژه بر پتانسیل آسیب پذیری های امنیتی از محبوب پلت فرم رسانه های اجتماعی. توییتر گفت: این فکر می کند که مهاجمان قادر به دور زدن حساب حفاظت های امنیتی مانند دو فاکتور تأیید هویت پس از آنها "با موفقیت دستکاری تعداد کمی از کارکنان و با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به توییتر سیستم های داخلی." شرکت نمی گویند اگر کارکنان بودند فریب به توزیع بیش از این اعتبار و یا رشوه.

روز چهارشنبه به حساب ده ها تن از سطح بین المللی چهره های معروف پوشا تکنولوژی, سیاست, و, سرگرمی, نوشته شده مشابه توییتهایی درخواست کمک های مالی را از طریق بیت کوین. اپل بارگذاری و کسب و کارهای دیگر نیز در وسیع هک که توییتر بعد از آن نسبت به یک حمله مهندسی اجتماعی در کارکنان آن است.

"هر کس خواسته است ما را به عقب و در حال حاضر زمان" در حال حاضر حذف صدای جیر جیر از دروازه' گفت: حمایت به همه پرداخت ها به یک آدرس بیت کوینی برای بعد از 30 دقیقه.

screenshot-2020-07-17-at-1-28-50-pm.png

این کلاهبرداری توییت های ارسال شده از بیل گیتس' حساب. (Bitcoin آدرس حذف شده از تصویر.)

تصویر توسط ایان Sherr/CNET

"من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19," مشک را صدای جیر جیر گفت. "من دو هر بیت کوین پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس برای ساعت. موفق باشید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد!" تمام توییت شد و پس از آن حذف شده و تایید حساب توییتر کسانی که با آبی بررسی شد و به طور موقت متوقف شد.

در علاوه بر این به توییتر اف بی آی همچنین اعلام کرد راه اندازی کاوشگر به حادثه هک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن