بریتانیا اولین e-روروک مخصوص بچه ها آزمایش مدرج بازگشت در میان گسترده سوء استفاده – از جمله زیر سن قانونی سواران زیپ از طریق مراکز خرید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 12 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

هنگامی که انگلستان اولین e-روروک مخصوص بچه ها خلبان طرح راه اندازی شد میدلزبورو ماه گذشته کارفرمایان گفت: مستقل آنها امیدوار خواهد بود وجود دارد 10 ، 000 از وسایل نقلیه در جاده های انگلستان در تابستان آینده.

این رقم به نظر می رسد ممکن است خوش بینانه است.

دوم آزمایشی راه اندازی در کشور همسایه شمال شرقی شهر Hartlepool تا به حال به رها در میان گسترده سوء استفاده از 50 کرایه وسایل نقلیه در میدلزبورو.

نصب شکایت شامل دو نوجوان در نظر گرفتن آنها برای چرخش پایین 70mph A19 و زیر سن قانونی کاربران زیپ از طریق شمال شرقی شهر سه مراکز خرید.

یک سخنگوی Dundas مرکز خرید یکی از مراکز از این گفته شده بود "در نزدیکی نتواند" مربوط به سالمندان مشتریان.

یک عضو هیات در یک ثانیه کلیولند مرکز گفت: سایت Teesside زندگی می کنند: "ما باید نشانه های خاص اما اسکوتر در آمده و پرواز در اطراف بیش از همه – آن دیوانه."

قانون اجازه وسایل نقلیه – که می تواند رسیدن به سرعت 12 مایل در ساعت بود با عجله از طریق مجلس با وزرای دولت در ماه گذشته در یک آشکار تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم اتوبوس در عصر تغییر آب و هوا و coronavirus.

میدلزبورو انتخاب شد برای این کشور اولین دادگاه پس از بن gemma addy محافظه کار شهردار كم دره تحت فشار قرار دادند به این طرح سرنشین در پچ.

هدف این بود که برای شروع با 50 خودرو در میدلزبورو و Hartlepool قبل از ایجاد به عنوان بسیاری از 1000 در سراسر منطقه که شامل Redcar, Stockton-on-Tees و دارلینگتون.

اما پس از برنامه ریزی برای Hartlepool راه اندازی شد بی سر و صدا کاهش یافته و این شهر MP مایک هیل برچسب وسایل نقلیه به عنوان "مفید به عنوان یک شکلات fireguard".

صحبت به مستقلاو گفت: "با استفاده از موتور خارج کردن مردم از اتوبوس به عنوان یک راه از ضرب و شتم یا تغییر آب و هوا یا coronavirus مسخره است. آن را جزئی در حالی که رم می سوزد. هر سوال e-اسکوتر در Hartlepool پاسخ نیست."

زنجبیل شرکت در پشت این طرح گفت: هنوز برنامه ریزی برای معرفی وسایل نقلیه به داخل شهر در برخی از نقطه در آینده است اما نمی تواند یک تاریخ.

آن خودداری می گویند چرا اولیه 15 جولای تاریخ راه اندازی لغو شده بود.

در بیانیه ای پل Hodgins شرکت مدیر اجرایی سابق و محافظه کار شورای رهبر گفت: "ما به طور طبیعی ارزیابی پروژه پس از آن بسیار موفق راه اندازی و ساخته شده است تغییرات بیشتری به اعتقاد ما را بهبود بخشد سوار و تجربه جامعه جلوتر از ما برنامه ریزی شده رول به مناطق دیگر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن