انگلستان آب و هوا: مه بود و پر آفتاب ترین ماه پس از زمان شروع ثبت ملاقات می گوید

انگلستان فوق العاده خشک و گرم می شد و پر آفتاب ترین ماه در این کشور از زمان شروع ثبت این ملاقات گفته. هواشناسا

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

انگلستان فوق العاده خشک و گرم می شد و پر آفتاب ترین ماه در این کشور از زمان شروع ثبت این ملاقات گفته.

هواشناسان گفت: انگلستان نیز شاهد آن خشک ترین ماه مه در ضبط و ولز شاهد دوم آن خشک ترین, تنها با 17 درصد از میانگین بارش باران در ماه در هر دو کشور با توجه به سوابق که کشش و برگشت به سال 1862.

این ملاقات در دفتر اضافه شده در انگلستان دیده بود آن پر آفتاب ترین بهار با توجه به سوابق و قدمت آن به سال 1929 با 626 ساعت از آفتاب درخشان ضرب و شتم قبلی بالا از 555 ساعت در سال 1948.

ماه گذشته 266 ساعت از آفتاب ضرب و شتم رکورد قبلی برای یک ماه تقویم - 265 ساعت در ماه ژوئن سال 1957.

به طور کلی 2020 دیده است پنجم خشک ترین بهار برای بریتانیا و هشت گرم.

در این سال خشک و آفتابی بهار بود و یک تغییر چشمگیر از اخیر مرطوب زمستان که شاهد شکستن رکورد بارندگی در فوریه.

این ملاقات گفت که آن را تا به حال ثبت بزرگترین تفاوت در بارندگی بین زمستان از دسامبر تا فوریه و در بهار از آوریل تا مه این سال است.

"قابل توجه ترین جنبه است که چقدر برخی از مه و بهار سوابق برای این آب و هوا آمار شده اند بیش از حد" گفت: دکتر مارک مک کارتی رئیس دفتر مت ملی آب و هوا مرکز اطلاعات.

"بیش از انگلستان آفتاب ثبت یک چیز است اما بیش از بیش از 70 ساعت واقعا استثنایی است."

دکتر مک کارتی افزود: "آفتاب ارقام برای بهار حتی می تواند بسیار غیر معمول برای تابستان و تنها سه تابستان را ضرب و شتم بهار سال 2020 برای آفتاب ساعت.

"دلیل اصلی برای خشک و آب و هوای آفتابی است که مدت طولانی از فشار بالا است که محور بیش از یا نزدیک به بریتانیا است."

ترکیبی از خشک و آب و هوای آفتابی و coronavirus مستند قرار داده و فشارها بر این کشور تقاضای آب باعث شده صنعت آب بدن بریتانیا به اصرار مردم برای کاهش مصرف آب.

در شرایط استثنایی آب, شرکت دیده اند یک افزایش در تقاضا برای آب از خانواده ها به خصوص در شب با استفاده از تا 20 درصد و در برخی مناطق شاهد اوج تقاضا تا 40 درصد بالاتر از نرمال برای این زمان از سال است.

اما مرطوب زمستان به معنای ممنوعیت hosepipe در آینده بعید است.

"اینها استثنایی بار و شکستن رکورد آب و هوا خشک است یادآور قدرتمند از چه قیمتی, طبیعی, منابع آب ما این است که" کریستین McGourty آب, انگلستان, مدیر اجرایی گفت.

"با بسیاری از مردم در خانه و با بهره گیری از باغ خود را, آب, شرکت های در حال دیدن ثبت تقاضا برای آب است که می تواند مسائل را با فشار آب.

"با هم کار ما می تواند تمام تفاوت را در حال حاضر, بنابراین اجازه دهید با استفاده از آب عاقلانه است."

Ms McGourty اشاره کرد که مردم باید با استفاده از آب کمتر برای مقاصد بهداشت در طول Covid-19 pandemic, اما آنها می تواند به کاهش مصرف خود را در راه های دیگر.

"ما نیاز به نگه داشتن شستن دست ما اما ایجاد تغییرات کوچک دیگر به ما استفاده از آب برای مثال برش پشت پارو استخر و آبپاش به خصوص در زمان اوج در شب," او گفت:.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن