انگلستان آب و هوا: بارش باران و باد قوی, رفت و برگشت بریتانیا در ماه ژوئن heatwave

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برشته ژوئن heatwave است که دیده می شود این کشور در سواحل و پارک های هولناک توسط خورشید جویان به پایان رسید در باران های سنگین و بادهای توفانی.

شدید هشدار آب در محل هستند تا 3 بعدازظهر روز دوشنبه در ایرلند شمالی و اسکاتلند و شمال انگلستان.

و بارندگی زیاد است و انتظار می رود همراه باد به 50mph در برخی از مناطق انگلستان است.

رکود در آب و یک پیچ و تاب و در دم از ماه است که دیده می شود برخی از داغترین روز از سال تا کنون برخورد با یک کاهش در مستند معرفی اقدامات برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 coronavirus.

در حالی که رسیدن به اوج از 33C با تجربه در پنجشنبه لندن است که انتظار می رود برای رسیدن به دمای 22C در حالی که مناطق دیگر را ببینید جیوه افزایش به اواسط تا اواخر نوجوانی.

درجه حرارت در جنوب انگلستان به شمار می رود بین 20C به 21C (69.8 F) روز یکشنبه در حالی که جیوه می تواند رها به 14C به 15C (59F) در شمال و در اسکاتلند است.

برخی از مناطق از جمله قطعات بالاتر از Cumbria و لنکشایر – می توانید ببینید 120 میلی متر بارندگی در حالی که دیگران تجربه بین 40 و 50 میلی متر.

این ملاقات در دفتر هشدار داده است که سنگین و بارش باران مداوم ممکن است منجر به برخی از اختلال.

می آید پس از اخیر heatwave دیدم هزاران نفر از مردم گله به سواحل جنوبی و در نتیجه یک حادثه بزرگ اعلام شده در بورنموث در روز پنج شنبه.

وزیر بهداشت مت Hancock رفت تا آنجا به عنوان هشدار به عموم مردم در روز جمعه که دولت مجاز به بستن فضاهای عمومی از جمله سواحل پس از هزاران کهنه در بورنموث ساحل و دیگر امتداد دورست ساحل.

شنبه شب پلیس متروپولیتن گفت: آن را به حال شده است مجبور به شکستن هنوز هم بیشتر احزاب غیر قانونی, یک روز پس از دستگیری هفت نفر از جمله یکی برای حمل اسلحه – بیش از مستند نقض در لندن است.

نیروی کمیسر Dame Cressida, کیر, گفت: آن را به حال شده است "بسیار دشوار است چند هفته" از مستند تسهیل در پایتخت با افسران آینده تحت حمله آنها به عنوان تلاش برای شکستن جمعیت.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن