آب و هوای انگلستان: هیتروویو در سراسر جنوب با درجه حرارت ادامه می دهد تا ضربه 35C

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

قرار است که موج گرما در سراسر جنوب شرقی انگلستان در روز یکشنبه ادامه پیدا کند، با برخی از دوش های پراکنده ای که در شمال شرقی انتظار می رود.

ابرها در یک شب حرکت کرده اند، با دوش و پوشش ابر سنگین در اوایل صبح در شرق کشور. جنوب و غرب باید خشک باقی بمونن

تا اواسط صبح یکشنبه، بسیاری از کشور می تواند انتظار آفتاب، با دوش گاه به گاه در سراسر برخی از نقاط انگلستان و ولز، رسیدن به اسکاتلند تا شب.

جنوب شرقی باید برای دیگر سوختر آماده, با قله 35C به احتمال زیاد, در حالی که گلاسکو و بلفاست خواهد شد در اطراف 20C.

تا عصر، دوش ها شروع به شکستن در سراسر کشور می کنند، با رعد و برق در قسمت هایی از آن انتظار می رود. شمال اسکاتلند بايد خشک بمونه

با نگاه به آغاز هفته آینده، قرار است موج گرما در جنوب شرقی ادامه پیدا کند، در حالی که طوفان های رعد و برق تشدید می شود.

دفتر مت هشدارهای آب و هوایی زرد برای دوشنبه تا چهارشنبه صادر کرده است، با رعد و برق به احتمال زیاد در سراسر چندین بخش از بریتانیا.

با وجود رگبار رعد و برق، شمال غربی اسکاتلند، شرق دور و جنوب شرقی انگلستان به احتمال زیاد یکی دیگر از روز آفتابی دلپذیر دوشنبه، در حالی که جنوب باید برای آب و هوای در عین حال بیشتر در حال حرکت آماده شدن به عنوان موج گرما به هفته آینده کشش.

جنوب شرقی می تواند انتظار داشته باشد که دمای رکورد تا نیمه هفته ادامه داشته باشد، در حالی که طوفان ها از سه شنبه به بعد تشدید می شود.

دفتر Met به مردم توصیه کرده است که از خطرات مرتبط با امواج گرمایی، از جمله کم آبی بدن، گرمای بیش از حد و گرمازدن آگاه باشند.

به مردم توصیه می شود که مایعات زیادی بنوشند و از مصرف الکل اضافی اجتناب کنند، مراقب افرادی باشند که ممکن است در برابر گرما آسیب پذیرتر باشند، و هنگام بیرون از منزل، کرم خورشید و کلاه بپوشند.

محدودیت های کوروناویروس در جای خود باقی می ماند، بنابراین باید از تمام فضاهای عمومی در جهت راهنمایی های دولتی در اطراف دور شدن اجتماعی استفاده کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب