بریتانیا محاکمه به کروناویروس مواد مخدر می تواند به تقویت دفاع از بيماران در معرض خطر

دانشمندان در انگلستان آغاز مرحله آزمایش بر روی یک تجربی جدید مبارزه با مواد مخدر آنها امیدوارم که کمک خواهد کر

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399

دانشمندان در انگلستان آغاز مرحله آزمایش بر روی یک تجربی جدید مبارزه با مواد مخدر آنها امیدوارم که کمک خواهد کرد که برخی از مهمترین افراد در معرض خطر در کشور مبارزه با Covid-19 coronavirus.

از آنجا که ویروس دولتی در چین در ماه اکتبر سال گذشته پزشکان درهم به پیدا کردن درمان موثر برای کمک به بیش از بیش از 3.49 میلیون که آلوده شده اند در سراسر جهان است.

در حال حاضر یک درمان جدید شناخته شده به عنوان SNG-001 است که trialled در انگلستان در تلاش برای کمک به کسانی که با زمینه ای شرایط تنفسی.

درمان نشان داده شده است در دادگاه برای کمک به تحریک پاسخ ایمنی در ریه ها از کسانی که رنج می برند مبتلا به آسم و بیماری مزمن ریه با توجه به این چشم انداز نشان می دهد که به دست اورد دسترسی به یک دادگاه در حال اجرا در بیمارستان دانشگاه ساوتهمپتون.

اگر موفق به درمان می تواند برخی از راه برای کمک به بهبود برخی از کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس که تاکنون جان بیش از 246,000 مردم در سراسر جهان – که اکثر آنها از شرایط اساسی.

درمان با استفاده از اینترفرون بتا – یک پروتئین تولید شده توسط بدن ما برای مبارزه با عفونت های ویروسی.

نتایج انتظار می رود از محاکمه تا پایان ماه ژوئن است.

پروفسور تام ویلکینسون که سر تا مواد مخدر دادگاه گفت: برنامه: "در یک دنیای ایده آل ما می بینیم یک بهبود قابل توجهی در سلامت بیماران دریافت کننده داروی کاهش کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه و تهویه.

"اما از آن است که اوایل روز به درک که ما را بیشتر می دانم هنگامی که ما این نتایج است."

اینترفرون بتا 1a است که به طور سنتی استفاده می شود برای درمان مولتیپل اسکلروزیس است که در میان درمان های در حال ترویج برای مطالعه بیشتر توسط سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جهانی است که هماهنگ پاسخ به این ویروس در سطح جهانی از شیوع آغاز شد.

دیگر پتانسیل درمان در نظر گرفته شده شامل Remdesivir که برای اولین بار آزمایش به عنوان یک Ebloa درمان لوپیناویر یا Ritonavi HIV درمان و کلروکين و هیدروکسی کلروکین – که بحث برانگیز تایید شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان وجود ندارد و در عین حال داشتن ثابت شده است به کار می کنند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن