بریتانیا برای اعمال تحریم بر افراد به اتهام نقض حقوق بشر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قاتلان سوت-باد روسی حسابرس سرگئی Magnitsky و عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi و همچنین به عنوان کسانی که مسئول آزار و اذیت Rohingya مسلمانان در میانمار و در حال اجرا زندان اردوگاه های کره شمالی را شامل می شود در یک لیست جدید از افراد هدفمند برای تحریم های خارجی, منشی, Dominic Raab اعلام کرده است.

این تحریم ها شامل مسدود ساختن دارایی ها و ممنوعیت سفر به اتباع خارجی را متهم به نقض حقوق بشر و جلوگیری از آنها را از ورود به انگلستان و حرکت پول هر چند موسسات در کشور است.

انگلستان جدید Magnitsky عمل به سبک چارچوب را هدف قرار خواهد داد "بدترین ناقضان حقوق بشر و معتادان و کسانی که همدست خود در جنایت" گفت: وزارت امور خارجه.

آقای Raab مواجه تماس از یک رشته از نمایندگان مجلس در مجلس عوام برای اضافه کردن به لیست چینی مقامات مسئول بازداشت تعداد زیادی از اویغوری مسلمانان در سین کیانگ و برای سرکوب دموکراسی تظاهرکنندگان در هنگ کنگ است. سابق و رهبر حزب محافظه کار آقا ایان دانکن اسمیت گفت که دلار هنگ کنگ اجرایی کری لام خودش باید گنجانده شود.

وزیر امور خارجه بریتانیا اشاره کرد که بریتانیا منجر شده بود یک بیانیه اخیر در شورای حقوق بشر سازمان ملل نگرانی در مورد سین کیانگ و هنگ کنگ و گفت که او آماده خواهد بود به نظر پیشنهاد علاوه بر این از اتباع چینی "با دقت بسیار مبتنی بر شواهد".

آقای Raab گفت: مجلس عوام که تحریم های جدید رژیم "می فرستد یک پیام بسیار روشنی به نمایندگی از مردم است که کسانی که با خون خود به دست اراذل و اوباش و هوازن و ملتزمین از دیکتاتورها نخواهد بود رایگان به والس به این کشور برای خرید یک ملک در Kings Road برای انجام خرید کریسمس خود را در Knightsbridge یا رک و پوست کنده به خرید پول کثیف انگلیسی از طریق بانک ها یا سایر موسسات مالی".

او گفت: "با این نامگذاریهای این دولت و من امیدوارم که این خانه و این کشور باعث می شود آن را شفاف به کسانی که سوء استفاده از قدرت خود را به تحمیل درد و رنج غیر قابل تصور ما نمی خواهد دنبال راه های دیگر شما می توانید مجموعه ای پا در این کشور و ما دست گرفتن خون خود را خیس بیمار-دستاوردهای بدست اگر شما سعی می کنید."

سرگئی Magnitsky در مسکو (Hermitage Capital Management/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پس از اعلام در مجلس آقای Raab شد جلسه بیوه و پسر سرگئی Magnitsky که پس از 11 ماه از بدرفتاری در بازداشت پلیس در سال 2009 پس از افزایش اتهامات بیش عظیم تقلب مالیاتی مرتکب شده توسط مقامات در روسیه همراه با دوست و همکار لایحه Browder که رهبری مبارزه برای عدالت بیش از مرگ او.

در میان کسانی که تحریم برای مشارکت خود را در Mr Magnitsky را شکنجه و قتل در حال روسیه و معاون سابق وزیر کشور Aleksey Anichin محققان مسئول پرونده او و مقامات و پزشکان در زندان جایی که او برگزار شد.

هوش و مقامات امنیتی در عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در میان 20 نفر از تحریم برای نقش خود در قتل روزنامه نگار Khashoggi در استانبول در سال 2018 از جمله سلطنتی مشاور سعود القحطانی و معاون رئیس اطلاعات عربستان خدمات محمد اسیری.

دومینیک Raab با ناتالیا Magnitskaya Nikita Magnitsky و لایحه Browder در مجلس عوام (10 خیابان داونینگ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فرمانده کل قوا از میانمار و نیروهای مسلح حداقل Aung Hlaing و دوم در دستور سؤ برنده هستند تحریم برای نقش خود را در آزار و اذیت Rohingya رانده شده از خانه های خود در سال 2017, در حالی که دو کره شمالی امنیتی وزارتخانه به معرض دارایی یخ برای دخالت خود را در قتل و شکنجه و حبس در این کشور در زندان اردوگاه.

در بیانیه منتشر شده پیش از اعلام وزارت امور خارجه گفت: اقدامات نیز اجازه بریتانیا به هدف سازمان در سراسر جهان است.

این اولین بار است که بریتانیا تحریم افراد و یا اشخاص برای نقض حقوق بشر و نقض حقوق بشر تحت یک انگلستان تنها رژیم و نه به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا یا سازمان ملل متحد رژیم است.

بخش اضافه شده که کسانی که به کشته شدن روزنامه نگاران و کارکنان رسانه ها ممکن است در آینده به اهداف پست-Brexit تحریم.

"آینده اهداف رژیم ممکن است شامل کسانی که مرتکب قتلهای غیر قانونی مرتکب شده علیه روزنامه نگاران و کارکنان رسانه ها و یا فعالیت با انگیزه در زمینه دین یا عقیده" وزارت امور خارجه بریتانیا گفت.

در پاسخ به تحریم های ربکا وینسنت مدیر کمپین بین المللی در گزارشگران بدون مرز گفت: در توییتر که آن را "اخبار عالی" و اضافه کرد که سازمان را از نزدیک نظارت بر متمم نرم افزار.

تحریم های جدید در چارچوب شرح داده شده به عنوان Magnitsky متمم در اشاره به سال 2012 ما قانون است که اجلاس و ویزا ممنوعیت مقامات روسی که فکر بودند که نقش مهمی در مالیات حسابرس مرگ است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب