بریتانیا به شدت به نفع مستند ادامه نظرسنجی نشان می دهد

اکثریت مردم بریتانیا در حمایت از ادامه coronavirus مستند بر اساس یک نظرسنجی جدید. این Opinium نظرسنجی برای ناظ

توسط SALAMNEWWS در 15 اردیبهشت 1399

اکثریت مردم بریتانیا در حمایت از ادامه coronavirus مستند بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این Opinium نظرسنجی برای ناظر یافت که بیش از چهار در پنج انگلیسی ها علیه مستند اقدامات کاسته شود برای مدارس بارها و رستوران ها.

در اوایل این هفته بوریس جانسون گفت: کشور در حال تصویب اوج Covid-19 عفونت است و او به زودی مجموعه ای از یک "نقشه راه" برای کاهش اقدامات است.

اما تنها 17 درصد از 2,000 مردم نظرسنجی فکر هم درست بود به نظر بازگشایی مدارس با کمتر فکر که شرایط ملاقات شده است به اجازه می دهد, سینما ورزشی و استادیوم ها و کاباره ها برای باز کردن درهای خود را.

نظرسنجی انجام شده بین پنج شنبه و جمعه و نشان داد که 79 درصد از مردم شد و در ادامه به دنبال مستند محدودیت های را در هفته ششم.

با توجه به نظرسنجی 14 درصد از مردم "شروع به آرام" در مورد خم مستند قوانین با 3 درصد گفت: آنها هرگز به دنبال آنها را به شدت.

یک چهارم از افراد گفت: آنها تا به حال ترک خانه خود را برای ورزش بیش از یک ساعت و 15 درصد استفاده کرده قضیه برای خرید ملزومات به عنوان یک دلیل برای بودن خارج و 13 درصد تا به حال ملاقات با دوستان و خانواده برای یک پیاده روی.

یکی در 12 نفر (8 درصد) گفت: آنها تا به حال نشسته در باغ آبجو با وجود بارها بسته و 9 درصد گفت: آنها تا به حال با استفاده از بیمه خدمات درمانی, خرید ساعت با وجود کار در خدمات بهداشتی.

انگلستان مرگ و میر است لبه نزدیک تر از ایتالیا است که بالاترین در اروپا در 28,710 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

هفته گذشته آقای جانسون گفت که او نمی خواهم به خطر دوم در اوج این بیماری با استراحت محدودیت سرعت بیش از حد با دولت گفت: پنج تست را باید ملاقات کرد.

در میان آنها بود و کاهش نرخ مرگ و R مقدار را منعکس coronavirus عفونت رای – سقوط به زیر یک و رضایت که تجهیزات تست و تجهیزات حفاظت شخصی قادر به پاسخگویی به تقاضای آینده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن