مسکن وزیر رابرت Jenrick مواجه است تماس, برای استعفا پس از انتشار و ارتباطات مربوط به خود را تایید £1bn توسعه اموال مربوط به حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند در یک شگرد برای سرکوب "وحشی اتهامات" در حال رشد در میان اتهامات در عوام از "پول نقد برای سوغات".

این 129-صفحه بسته نرم افزاری از اسناد و مدارک مربوط به Westferry Printworks سایت نشان داد که آقای Jenrick تا به حال شخصا به دنبال عجله پروژه از طریق صرفه جویی در سابق دیلی اکسپرس صاحب میلیون ها نفر در مالیات اضافی در فرم از یک جامعه جدید زیرساخت های لوی. متون نشان می دهد آقای دزموند به گفته وزیر عمل به طوری که "مارکسیستها" را "سازمان حفاظت محیط زیست برای هیچ چیز".

کابینه وزیر علامت Sedwill نوشته شده است به کار گفت: "موضوع بسته شده است" با توجه به بوریس جانسون که نیز خواست برای جلوگیری از یک "بحران عمیق" در لیورپول با ارائه این شهرستان با £467m در coronavirus بودجه. شهردار Joe Anderson قبلا شکایت دولت اضطراری همه گیر بودجه مورد علاقه مناطق مرفه.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

PM خواست برای دفع 'بحران عمیق در لیورپول

رهبران در لیورپول می گویند یک "بحران عمیق" در این شهرستان می تواند مانع اگر دولت فراهم می کند £467 میلیون به سوی یک پست-coronavirus طرح بازیابی.

شهردار لیورپول جو اندرسون و مترو شهردار شهرستان لیورپول منطقه استیو Rotheram نوشته اند به نخست وزیر به مجموعه ای از £1.4 میلیارد دلار طرح است که آنها می گویند را ایجاد 25,600 شغل ارائه 12,000 ساختمانی مشاغل و منجر به بیش از 9,700 دوره های کارآموزی.

آن را می آید به بی بی سی گزارش داد حداقل پنج انگلیسی شوراهای هشدار داده اند آنها به طور موثر ورشکسته با بیرمنگام شورای شهر گفت: اورژانس هزینه های کنترل "نمی خواهد اصلاح" آن وضعیت است.

لیورپول دیده است سوم بالاترین نرخ coronavirus مرگ و میر در میان مقامات محلی و تعداد زیادی از مردم ادعا جهانی اعتباری افزایش یافته است از 32,000 به 45,000 در حالی که 48,600 شغل در این شهرستان شده است furloughed.

بهبود استراتژی نیاز دارد £200 متر از دولت مرکزی بودجه برای ساخت و ساز و £267m برای کارآموزی و مهارت های برنامه های آموزشی.

PA

Jenrick 'می خواستم برای ساخت خانه' وزیر می گوید

کسب و کار وزیر Nadhim Zahawi گفت این بود "نه اصلا" زمان برای آقای Jenrick به استعفا کرد و گفت: "شده است وجود دارد یک سند آزادی راب Jenrick را توضیح داد او را نوشته دقیق در نامه ای به کمیته انتخاب توضیح دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

"این تنها حق است که برنامه ریزی های کاربردی در نگاه درستی است. یکی دیگر از وزیر را در حال حاضر تصمیم گیری در این نرم افزار است. آنچه رابرت Jenrick می خواستم برای انجام, به درستی که ساخت خانه در لندن است.

"شما رو به مطمئن شوید این [قیمت مناسب] خانه های ساخته شده به جای فقط صحبت در مورد ... رابرت Jenrick مطلق انرژی و تمرکز است که در بیشتر خانه ها ساخته شده است. در واقع او بود که گفت: "نگاه کنید اگر درک است که شده است وجود دارد برخی از تعصب ما جلو این و دیگری وزیر برای تصمیم گیری در این کار است. به درستی که سیستم ما در این کشور است."

در ضمن پرسید که آیا او حمایت رابرت Jenrick ماندن در شغل خود حزب محافظه کار MP برنارد Jenkin گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: "بله من انجام دهد. من فکر می کنم آن را جالب رهبر مخالفان رفتن نیست برای رابرت Jenrick در نخست وزیر سوال دیروز. این یک حزبی تف کرد. این کار از مخالفت با بهره برداری از این نوع از چیزی – عمومی نمی خواهم این ایده از وزرای کابینه و غنی بازرگانان cosying تا با هم.

"اما من فکر می کنم دو چیز است یکی این است که کابینه وزیر شده است بسیار روشن وجود دارد این است که هیچ موردی برای پاسخ به. بدیهی است کمی از یک اشتباه, تصمیم گیری تا به حال به لغو. اما هیچ نشانه ای از واقعی maladministration.

"و در مرحله دوم در این چیزها چه اتفاقی می افتد بستگی به این دارد که آیا چیز جدیدی بیرون می آید. به نظر می رسد به عنوان هر چند او قرار داده و همه چیز روی میز و من گمان می کنم این داستان را منتقل می کند."

Jenrick چهره تماس به استعفا شد و پس از انتشار پرونده ارتباطات

تیم Farron لیبرال دموکرات سخنگوی جوامع مسکن و دولت های محلی و سابق و رهبر حزب اتحاد به نام آقای Jenrick به ترک بیش از این بحث.

"Jenrick محاسبه تصمیم به فشار از طریق یک توسعه فقط در زمان برای نجات یک حزب دهنده میلیون ها نفر در معرض چیزی فاسد در قلب این دولت محافظه کار" او گفت: بهبهان نیوز.

"دوباره ما شاهد حزب محافظه وزرای نشان می دهد آن است که یک حکومت برای آنها و دوستان و دیگر برای هر کس دیگری.

"با توجه به این وزیر را پذیرفته است که تصمیم خود را برای ثبت نام این پروژه غیر قانونی او نیز باید بپذیرد که او نالایق است به ادامه خدمت در آن نقش و استعفا بلافاصله."

سرپرست معاونت Dem رهبر لیلا مورن گفت: آقای Jenrick موضع "کاملا غیرقابل دفاع" اضافه کرد: "این اسناد و شواهد دیگری که او با عجله از طریق این برنامه ریزی تصمیم به کمک به یک حزب محافظه دهنده جلوگیری از پرداخت میلیون ها دلار پرداخت کرده است.

"کل این grubby حماسه مشبک از حزب محافظه کار حزب تنها £12,000 اما می تواند کمک ریچارد دزموند ذخیره تا £40m. عمومی خواهد بود وحشت زده در آنچه به نظر می رسد مانند پاک کردن سوء استفاده از قدرت. رابرت Jenrick باید بروید و حزب محافظه کار باید دست به این کمک مالی."

اندرو چوب, حزب محافظه عضو شورا در Tower Hamlets که استعفا داد و بیش از Mr Jenrick را از دست داده و این پروژه گفت: "من درست بود به استعفا."

سابق حزب سبز رهبر ناتالی بنت در توئیتر خود نوشت: "بوریس جانسون وظیفه گونی."

تبلیغات
رابرت Jenrick 'مصر' £1bn توسعه اموال تصمیم گیری عجله از طریق قبل از حزب محافظه اهدا کننده مجبور به پرداخت مالیات اضافی

یک وزیر محافظه کار گفته شد به "مصر" که یک تصمیم در یک £1bn توسعه اموال بود با عجله از طریق قبل از محافظه دهنده شرکت مواجه میلیون ها نفر در مالیات Lizzy Buchan گزارش.

رابرت Jenrick مسکن, وزیر متمایل به فشار به انتشار 129 صفحه از اسناد مربوط به Westferry Printworks توسعه در شرق لندن پس از اینکه متهم به "پول نقد برای سوغات" توسط کارگر.

ایمیل از ژانویه نشان می دهد آقای Jenrick مشخص شد به موضوع یک تصمیم روز بعد برای جلوگیری از توسعه دهنده ریچارد دزموند از اینکه مجبور به پرداخت یک جامعه جدید زیرساخت های لوی (CIL).

یک مقام رسمی نوشته است: "در زمان درک من این است که SoS [وزیر امور خارجه] است/مصر بود که تصمیم صادر شده این هفته یعنی فردا – به عنوان هفته آینده زنده ماندن این طرح نهفته تغییر در لندن CIL رژیم است."

ایمیل دیگری گفت: "LB (لندن قصبه), Tower Hamlets است اتخاذ محلی برنامه ریزی و CIL رژیم در هفته آینده. این تجدیدنظرخواه (آقای دزموند) معتقد است که این پیشنهاد خواهد بود و نه قابل دوام اگر آن مسئول به CIL اتهامات عنوان شده علیه."

آقای Jenrick رد مقامات محلی و برنامه ریزی بازرس به تصویب طرح برای 1500 خانه در ماه ژانویه تنها چند هفته قبل از آقای دزموند شخصا اهدا 12000 پوند به حزب محافظه کار.

مسکن, منشی, بعد, تا به حال به تصمیم گیری معکوس پس از اقدام قانونی از شورای اذعان این تصمیم را "غیر قانونی دلیل آشکار تعصب".

پیام های متنی بین این جفت ارز نشان می دهد آقای دزموند می خواستم برای جلوگیری از پرداخت £45 متر به Tower Hamlets شورا و لابی وزیر کابینه به تصویب این تصمیم قبل از مالیات معرفی شد.
 

خوب صبح خوش آمدید به مستقل را زنده وبلاگ امروز اتفاقات سیاسی.