UK politics news – live: عمومی باید 'در حرکت' از دومینیک سکسی ردیف, وزیر می گوید که بوریس جانسون آماده به سوال توسط نمایندگان مجلس

هیچ بررسی رسمی از مستند جریمه برای مهد کودک مربوط به سفر وزیر می گویدوجود خواهد داشت نه یک نقد و بررسی از انگل

توسط SALAMNEWWS در 7 خرداد 1399

هیچ بررسی رسمی از مستند جریمه برای مهد کودک مربوط به سفر وزیر می گوید


وجود خواهد داشت نه یک نقد و بررسی از انگلستان مستند جریمه برای مهد کودک های مربوط به, سفر یک وزیر به اصرار داشت زیر سردرگمی برانگیخته توسط وزیر بهداشت نظرات دیروز.


در روز سه شنبه, مت, Hancock, گفت که دولت را "نگاه" بررسی جریمه صادر شده برای پدر و مادر که مستند نقض قوانین به دنبال مهد کودک اما او به سرعت رد شده توسط منابع در خیابان داونینگ.


"هیچ وجود ندارد برای رفتن به یک بررسی رسمی. آن را برای پلیس به تصمیم می گیرید که آیا به جریمه تحت قانون" رابرت Jenrick مسکن جوامع و دولت های محلی, منشی, گفت:.


"آنها باید از راهنمایی هایی که ما ارائه کرده ایم و ملی روسای پلیس باید خود را ارائه راهنمایی که به افسران درجه ای از اختیار خود را به استفاده از عقل سلیم منعکس کننده این واقعیت است که همه ما شرایطی متفاوت هستند و خانواده ها به ویژه چهره های خاص و چالش است.


"آنها در حال تشویق افسران خود را برای شرکت در وهله اول به توضیح و توسل به جریمه تنها جایی که کاملا ضروری است و در بسیاری از موارد این چیزی است که اتفاق افتاده است."


در موضوع آقای کامینگز آقای Jenrick گفت: از آن زمان به "حرکت" از رسوایی بیش از مشاور سفر به دورهام.


"است که می گویند این یک مسئله مهم است یا این که مردم نمی مراقبت در مورد آن, اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که ما نیاز به تمرکز بر روی در حال حاضر," او اضافه شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن