UK politics news – live: مدتها در انتظار روسیه گزارش به امروز منتشر می شود, به چین می گوید انگلستان را تحمل عواقب' از هنگ کنگ استرداد حرکت

جنگ از کلمات با پکن hotsانگلستان را "تحمل عواقب" از تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ, چین هشدار داده است.یک

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

جنگ از کلمات با پکن hots

انگلستان را "تحمل عواقب" از تعلیق آن معاهده استرداد با هنگ کنگ, چین هشدار داده است.

یک سخنگوی سفارت چین در لندن گفت: پکن به حال ابراز نگرانی بریتانیا از مداخله در هنگ کنگ مسائل "است که در امور داخلی چین".

سخنگوی گفت: "در حال حاضر انگلستان کنار رفته و حتی بیشتر پایین جاده اشتباه در بی اعتنایی از چین جدی موقعیت و تکرار تضمینی.

"این بار دیگر contravened بین المللی و قانون اساسی و هنجارهای حاکم بر روابط بین المللی و پرهیاهو و دخالت چین در امور داخلی در تلاش برای اخلال در اجرای امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ SAR و تضعیف این شهر رفاه و ثبات است.

"انگلستان را تحمل عواقب اگر این اصرار در رفتن به پایین جاده اشتباه بود."

در این بیانیه آمد و به عنوان مایک Pompeo که وزیر امور خارجه آمریکا, آماده برای دیدار با بوریس جانسون و دومینیک Raab در روز سه شنبه.

آقای Pompeo و رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دلیل باید لطفا با انگلستان همتایان این هفته پس از Huawei شد بوت خارج از بریتانیا 5G زیرساخت های زیر یک آمریکایی لابی کمپین - و مجازات و تحریم بر این شرکت چینی است.

آقای Pompeo در توییتر نوشت: "بزرگ بود به پشت در لندن به تاکید ویژه ارتباط با ما به اشتراک بگذارید با ما نزدیک ترین متحد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب