UK politics news – live: Keir Starmer کیسه ربکا طولانی بیلی در ردیف بیش از 'یهودستیزانه' دیدگاه توسط بازیگر مستقل در مصاحبه به عنوان Jenrick ملک ردیف عمیق تر

آقا Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از سایه کابینه پس از او ستایش Maxine Peake زیر مصاحبه ای با مستق

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

آقا Keir Starmer اتحاد اخراج ربکا طولانی بیلی از سایه کابینه پس از او ستایش Maxine Peake زیر مصاحبه ای با مستقلکه در آن بازیگر نقش اول مرد ادعا کرد اسرائیل راز خدمات ما آموخت پلیس تاکتیک که منجر به جورج فلوید مرگ است. این ادعا رد شده است توسط اسرائیل و Ms Peake بعد گفت: این اشتباه بود.

اد میلیبند گفت که او باور نمی Ms طولانی بیلی بود یهودستیزانه اما او فکر های مقاله تا به حال نه تقویت علت بازسازی اعتماد با جامعه یهودی. Ms طولانی بیلی گفت که او می تواند "درک مشکلات [خود] موقعیت" اما گفت: "یک نگرانی معتبر در مورد شیوه های پلیس در سراسر جهان" به عنوان برخی در حزب چپ نامیده می شود برای او بازگشت.

برخی از ابراز خشم است که آقا Keir تا به حال نه به طور مستقیم به نام بوریس جانسون برای حذف مسکن وزیر رابرت Jenrick که درگیر در اختلاف بیش از یک پوند 1bn توسعه اموال مربوط میلیاردر حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند. یک سخنگوی رد تازه سوال بیش از یک اتهام ملاقات با اسرائیل معدن وارث Idan Ofer به گفته آقای Jenrick "فاش ساخت وزرا منافع انتصاب در راه معمول".

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

Jenrick عمل در روش معمول با ملاقات با معدن وارث

در میان خواستار رشد برای مسکن وزیر به حذف میان جنجال بر سر تصویب خود را از £1bn Tower Hamlets توسعه اموال مربوط میلیاردر حزب محافظه دهنده ریچارد دزموند او چهره تازه سوالات رفتار خود را با یک ثروتمند معدن وارث برخی از 18 ماه قبل.

رابرت Jenrick و پس خزانه داری وزیر خزانه داری به ملاقات اسرائیل تاجر Idan Ofer نهایی صاحب انگلستان معدن شرکت کلیولند پتاس در 21 مارس سال 2018 با توجه به نگهبان.

در آن زمان آقای Jenrick شد ارزیابی اینکه آیا برای ارائه حمایت دولت جدید پتاس معدن ساخته شده توسط یک شرکت رقیب شباهنگ مواد معدنی است.

یک سخنگوی آقای Jenrick گفت: "او recused خود را از تصمیم گیری در شباهنگ مواد معدنی پروژه. او فاش ساخت وزرا منافع انتصاب در راه معمول است.

"در این جلسه که روز 21 مارس 2018 با آقای Ofer به بحث در مورد وسایل نقلیه الکتریکی و شارژ نقطه فن آوری و شرکت داشتند [خزانه] رسمی."

'مخلوط پیام خطرناک است,' حکیم مشاور هشدار

پروفسور سوزان Michie یک روانشناس در دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری از دانشگاه کالج لندن به نظر می رسد گذاشته اند سرزنش برای جمعیت گسترده ای بر روی سواحل و در احزاب از اواخر فعالیتش در دولت آستان.

Starmer اقدامات بسیار اطمینان بخش به جامعه یهودی هیئت نمایندگان می گوید
 
"من فکر می کنم آن را یک افتضاح وضعیت و ربکا طولانی بیلی پاسخ بود احساساتی" ماری van der زیل رئیس هیئت نمایندگان از یهودیان گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

"به عنوان کسی که آرزو به وزیر آموزش و پرورش او خواهد بود انتظار می رود به خواندن و درک مواد - و این را ندارد Maxine Peake موقعیت قابل قبول است یا نه - او باید به طور کامل آگاه و همچنین از آنچه که او گفت."

او افزود: "Keir Starmer ساخته شده است که بسیار خوب شروع کنیم گفت: در مقابله با یهودی ستیزی در این حزب است. ما تا به حال یک جلسه با او تنها در روز جمعه گذشته و ما روشن ساخته است که ما قضاوت می کند, چه اقدامات خود هستند.

"و در این مورد او کاملا عمل قاطعانه و گرفته شده بسیار سریع عمل و آن را بسیار اطمینان بخش به جامعه یهودی است."

تبلیغات
Starmer می گوید که او نمی داند طولانی بیلی به یهودستیزانه

آقا Keir Starmer گفت: "هدف اصلی" به بازسازی اعتماد با جامعه یهودی پس از سال ها در آن کار شده است درگیر در اتهام یهودستیزی.

"من در نظر نمی های که مقاله تقویت علت بازسازی اعتماد با جامعه یهودی و به همین دلیل من ایستاده بود ربکا طولانی بیلی پایین," او گفت:.

"من نمی توانم که به خاطر او است که من آن را انجام داد چرا که او به اشتراک گذاشته شده در این مقاله که کردم - به نظر من - که تئوری های توطئه در آن است."

طولانی بیلی: "من به طور کامل موافق با نیاز به شدت بازسازی روابط ما با جامعه یهودی'

Ms طولانی بیلی که گفت او را تایید نکرده و همه جنبه های این مقاله اذعان کرده است که این ادعا تا به حال باعث "نگرانی شدید" اما گفت که سیاستمداران باید از صحبت کردن در مورد مسائل مانند انتقاد.

"وجود دارد یک نگرانی معتبر در مورد شیوه های پلیس در سراسر جهان, و من فکر نمی کنم که دقت کنید در راه حق آن را نژادپرستانه و ضد یهودی برای جلب توجه به این که" او گفت: Daily Mirror.

Ms طولانی بیلی افزود: "من به طور کامل موافق با نیاز ما را به شدت بازسازی روابط ما با جامعه یهودی و گسترده تر مردم است. من می توانم درک مشکلات Keir موقعیت.

"در حالی که ما بر آن توافق نداریم همه چیز ما به توافق نیاز به یک دولت کارگری و من هنوز هم همه چیز من احتمالا می تواند به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.

"تنها راهی که ما برنده انتخابات عمومی است که یکپارچه به عنوان یک حزب است که به همین دلیل بسیار مهم است برای من به انتخاب نمی شود و مهم در مورد راه من ممکن است درمان شده اند."

اما Ms طولانی بیلی گفت که او "فوق العاده ناراحت" توسط آقا Keir تصمیم به حذف او از کابینه سایه ،

Starmer نیاز به "بازسازی اعتماد" در حزب چپ پس از اخراج طولانی بیلی حرکت موسس می گوید:

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز, برنامه, جان Lansman گفت: "تقسیم احزاب نیست پیروزی در انتخابات" و اضافه کرد که او هنوز هم "هر اعتماد به نفس" است که آقا Keir Starmer می تواند به حفظ حزب وحدت, اما از آن خواهد شد بسیار سخت تر در حال حاضر.

وی افزود: "Keir می خواستم که شامل دیگر نامزدها از انتخابات رهبری... که کاملا درست اما آنچه که او در حال حاضر انجام شده است اخراج پیشرو چپ حریف در این انتخابات است.

"و به منظور متحد کردن حزب او برای ایجاد اعتماد در سراسر حزب اعتماد از سمت چپ. که یکی از مواد تشکیل دهنده لازم است اگر شما در حال رفتن به دوباره و از آنچه که او انجام داده او ساخته شده آن را بسیار سخت تر برای خود."

تبلیغات
دولت رها برنامه را به رابرت Jenrick بیشتر قدرت بر تصمیم گیری در برنامه ریزی'
 
دولت می خواست به رابرت Jenrick بیشتر قدرت بر تصمیم گیری در برنامه ریزی قبل از بحث در گرفت بیش از رابطه اش با یک میلیاردر توسعه دهنده ملک با توجه به گزارش.

اما بوریس جانسون تصمیم گرفته است برای قرار دادن پیشنهادات "در انتظار" به جای پرده آنها را در یک عمده سخنرانی در مورد بازسازی بریتانیا در پی coronavirus همه گیر دیلی تلگراف ادعا کرد.

نخست وزیر بود و همچنین انتظار می رود عبارتند از: تغییرات در یک کاغذ سفید در برنامه ریزی بعد از این سال ،

 
با توجه به تلگرافمسکن وزیر خواهد راه اندازی یک سیستم توسعه شرکت های با قدرت به برنامه ریزی و تصمیم گیری معمولا توسط شوراهای محلی.

این شرکت نیز قادر به خرید زمین با پول مجوز برنامه ریزی و سپس فروش زمین به توسعه دهندگان در سود است. با این حال خیابان داونینگ توصیف ادعا می کند به عنوان "سیاست ما" گفت: "هیچ پیوند بین جریان بحث و تصمیم به قرار دادن برنامه های در خود نگه دارد. هنگامی که تماس مستقل, No10 گفت: آن را به حال چیزی برای اضافه کردن.
 

خوب صبح خوش آمدید به مستقل's پوشش زنده از امروز رویدادهای سیاسی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن