شهردار لندن صادق خان اعلام کرده است یک کمیسیون برای نقد و بررسی در لندن نشانه و به اشتراک گذاشته شده خود را "امید" برخی از مجسمه ها می تواند در نظر گرفته شود – نشان می دهد در مورد برداشت از بناهای تاریخی به تاجران برده بود "کاملا روشن".

این می آید به عنوان یک شماره 10 سخنگوی نشان داد بوریس جانسون و کابینه خود را در دقیقه سکوت برای جورج فلوید بود ، در جای دیگر, 26 مشاوران در آکسفورد شورای شهر خواسته اند که دانشگاه آکسفورد به حذف یک مجسمه امپریالیستی سیسیل رودز.

دولت در حال حاضر برنامه های رها شده برای بازگشایی مدارس به همه دانش آموزان در انگلستان قبل از تعطیلات تابستان. وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: وزرای امیدوارم که به همه secondaries و مقدماتی برای باز کردن به صورت "تر" دانش آموزان در ماه سپتامبر.

'در حال حاضر زمان برای با هم متحد'


کار سایه دبیر خانه نیک توماس-Symonds, نوشته شده است, عکس از خود, گرفتن زانو در دقیقه سکوت در حافظه جورج فلوید در ساعت 11 صبح بود ،


"مردم در جوامع ما با تجربیات و خانواده میراث از تعصب است که مردم سیاه و سفید در انگلستان صورت باید شجاعانه پا به جلو" گفت: MP. "در حال حاضر زمان برای اتحاد با هم به تغییر تقاضا است."

دولت بسته خواهد شد 'خوشه' از مدارس اگر جدید کروناویروس موارد توسعه


کمی بیشتر در حال حاضر از گاوین ویلیامسون عوام. زمان عمومی و توصیه های بهداشتی توصیه می کند که "همه مدارس می تواند باز" اما دولت آماده است تا بسته "خوشه" از مدارس اگر جدید Covid-19 موارد توسعه, وزیر آموزش و پرورش گفت: نمایندگان مجلس است.


ویلیامسون افزود: "ما منتشر کرده اند راهنمایی برای مدارس متوسطه و تضمین مدارس باید انعطاف پذیری را به تصمیم می گیرید که چگونه آنها می خواهند به استفاده از چهره به چهره و پشتیبانی در بهترین منافع خود را به دانش آموزان است."


او در ادامه: "ما میده ما ارائه راهنمایی دقیق بر اقدامات حفاظتی است که مدارس و تنظیمات دیگر نیاز به به منظور کاهش خطر انتقال. این شامل محدود کردن اندازه کلاس محدود اختلاط بین گروه ها و تشویق منظم دست شستن و تمیز کردن مکرر. این مشاوره توسعه داده شد در مشاوره نزدیک با PHE."


"که در آن ما می خواهم برای دیدن مدارس است که باید این ظرفیت را بیشتر از کودکان در این کلاس کوچکتر از اندازه به انجام این کار اگر آنها قادر به انجام این کار قبل از تعطیلات تابستان. ما کار خواهد کرد را به همه کودکان به مدرسه در ماه سپتامبر است."

هیچ مدرسه کوپن در طول تابستان 'عمیقا سنگدلانه' می گوید کار


کار را به سایه وزیر آموزش و پرورش ربکا طولانی بیلی گفت که او خوشحال است دولت گوش به مخالفت و آموزش اتحادیه های کارگری در گرفتن اولیه دانش آموزان عقب قبل از ند از مدرسه مدت است.


طولانی بیلی به نام برای ایجاد یک ملی task-force برای جلوگیری از یک بحران در آموزش و پرورش است.


او همچنین گفت: تصمیم دولت برای پایان دادن به مدرسه رایگان کوپن غذا در طول تابستان بود "عمیقا سنگدلانه" – و نام ویلیامسون به فکر می کنم دوباره در طرح اضطراری.

 
ربکا طولانی بیلی صحبت کردن در مجلس عوام (پارلمان تلویزیون)
تبلیغات

ویلیامسون: مدارس ابتدایی لازم نیست برای باز کردن به همه دانش آموزان قبل از تعطیلات


مدارس ابتدایی در انگلستان نمی خواهد نیاز به باز کردن به همه دانش آموزان برای یک ماه قبل از تعطیلات تابستانی آموزش و پرورش, وزیر گاوین ویلیامسون گفته است.


"ما خواهد بود کار را تمام کودکان به مدرسه در ماه سپتامبر" او گفت:.


اما ویلیامسون گفت: از دولت می خواهم برای دیدن مدارس "قادر" برای پذیرش دانش آموزان از سال دیگر از پذیرش سال یک و شش قبل از تعطیلات تابستانی – اگر آنها قادر به انجام این کار در قوانین.


راهنمایی در کلاس اندازه – محدود کردن آنها به 15 دانش آموزان – اجتماعی و فاصله را نمی شود تغییر داد.


PM رسمی سخنگوی گفت: "رویکرد ما به مدارس سراسر این بوده است که ما نیاز به دقت و توجه و بازگشت باید مرحله به مرحله. که ادامه خواهد داد به رویکرد ما."

کابینه را در دقیقه سکوت برای جورج فلوید


بوریس جانسون و کابینه خود را در دقیقه سکوت برای جورج فلوید در ساعت 11 صبح امروز یک خیابان داونینگ سخنگوی نشان داده است.


جانسون سخنگوی آیا این ساعت را آغاز کابینه امروز "با بحث در مورد خشم و غم و اندوه احساس نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید".


وی افزود: "[نخست وزیر] گفت: کسانی که رهبری و حکومت به سادگی نمی تواند چشم پوشی از عمق احساسات است که باعث شده شده است."

هفت coronavirus مرگ و میر در اسکاتلند


در مجموع 2,422 بیماران فوت کرده اند در اسکاتلند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تا هفت از 2,415 در دوشنبه Nicola Sturgeon گفت.


این اولین بار است که در افزایش مرگ و میر در اسکاتلند از شنبه – اما اولین وزیر اشاره کرد که همیشه وجود دارد یک "آخر هفته تاخیر" در گزارش مرگ و میر.


در سخنرانی خود در دولت اسکاتلند را coronavirus توجیهی ماهیان خاویاری گفت: 15,653 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در اسکاتلند تا 14 از 15,639 روز قبل از.

تبلیغات

اطلاعیه در مغازه ها میاد ؟


خیابان داونینگ اشاره کرده است که کسب و کار, منشی, Alok شارما را اعلام بازگشایی غیر ضروری مغازه ها بعد از آن در روز سه شنبه.


پرسید: اگر آنها باز خواهد شد و دوشنبه آینده از ساعت رسمی سخنگوی گفت: "این کسب و کار است که در کنفرانس مطبوعاتی بعد از آن من نمی خواهم به قبضه کردن آنچه که او ممکن است باید بگویم."


اما سخنگوی اضافه شده بود که "هیچ به روز رسانی" از افسر ارشد پزشکی انگلستان پروفسور کریس Ersin در هشدار سطح باقی می ماند که در چهار.

رئیس بیمه خدمات درمانی می گوید: "سریع تر اقدام مورد نیاز در واقعیت از نژاد پرستی'


NHS اجرایی سیمون استیون گفت: Black Lives Matter جنبش و این بیماری همه گیر کوروناویروس "قطع نیست". مسائل مورد بحث خواهد شد برای اولین بار در هر دو هفته یکبار تمام کارکنان توجیهی استیونس گفت.


با اشاره به 30 درصد افزایش در تعداد "خیلی ارشد" سیاه و آسیایی و اقلیت های قومی (بام) مدیران در سازمان بیمه خدمات درمانی بیش از چهار سال گذشته استیونس گفت: "هیچ کس فکر می کند این است که هنوز خوب به اندازه کافی و یا به اندازه کافی سریع نیست".


استیونس به اشتراک گذاشته شده یک پیام شخصی با NHS انگلستان و بیمه خدمات درمانی بهبود کارکنان و گفت سریع تر عمل مورد نیاز است برای مقابله با نژادپرستی با تجربه در بیمه خدمات درمانی.


در نامه ای به کارکنان گفت: "به دنبال بیش از چند ماه آینده ما باید برخی از تصمیمات بزرگ را در طراحی خدمات با نابرابری های لنز. چرا که اگر ما با خودمان صادق بیمه خدمات درمانی به عنوان یک جاسازی شده بخشی از جامعه است که هر دو بخشی از مشکل و بخشی از راه حل است.


"سیستماتیک تر عمل مورد نیاز است برای مقابله با علل نابرابری سلامت. عمدی بیشتر عمل مورد نیاز است برای ارائه در اخلاقی اساس بیمه خدمات درمانی - پیگیری مراقبت با کیفیت بالا برای همه است.


"و سریعتر عمل مورد نیاز است که در واقعیت از نژادپرستی و تبعیض تجربه بسیاری از همکاران در سراسر بیمه خدمات درمانی است."

وزیر بهداشت به نظر می رسد به سرزنش دانشمندان برای مراقبت در منزل بحران


در حال حاضر بیشتر در testy ارز بین کی Burley و دولت مراقبت وزیر هلن Whately – که مجبور شد برای رد گم کردن پس از گفت و او می تواند سطح سرزنش برای وست رکورد در حفاظت از خانه های مراقبت بر دانشمندان است.


Whately در دفاع از این تصمیم به تخلیه افراد از بیمارستان ها معمولا بدون coronavirus تست در تلاش برای آزاد کردن تخت و گفت: دولت به دنبال "ارشاد" از دانشمندان است.


آسمان اخبار میزبان گفت: "شما نمی توانید چوب این دانشمندان است."


Whately گفت: "اما من می توانم" – قبل از پس گرد و گفت این چیزی نیست که می خواستم بگویم".


او افزود: "آنچه می خواهم بگویم این است که ما باید علمی مشاوره در هر مرحله از این فرایند به ما مشاوره های علمی و سپس قضاوت ساخته شده است در مورد آنچه که حق تصمیم گیری را.


"ما تلاش کرده اند به انجام همه چیز ما می توانیم برای کسانی که در مراقبت از خانه چون ما می دانیم که آنها بیشتر در معرض خطر است."

تبلیغات

ساعت مورد بحث بیشتر مستند با کاهش کابینه


بوریس جانسون است که انتظار می رود بیشتر مورد بحث مستند با کاهش کابینه خود را به طوری که ما ممکن است از شنیدن خود را سخنگوی این ناهار در مورد آخرین برنامه های.


نخست وزیر انتظار تایید این هفته بازگشایی غیر ضروری مغازه ها در انگلستان از 15 ژوئن. خواهد او را به جلو بازگشایی بارها و رستوران ها به 22 ژوئن به گزارش روز دوشنبه?


10 هیچ به راه کوچک دیروز با جانسون سخنگوی گفت که "ما همچنان به دنبال نقشه راه" برای ماه جولای دوباره دهانه در بخش مهمان نوازی.


چه مستند آخرین قوانین ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد.

انگلستان نمی خواهد بهبود اقتصادی مگر اینکه 'رادیکال رویکرد جدید' گرفته, هشدار دانشمندان


دولت آزمون پیگیری و ردیابی سیستم "نه برای هدف مناسب" و بریتانیا نمی خواهد بهبود اقتصادی مگر اینکه یک رادیکال رویکرد جدید گرفته شده است به آن یک گروه مستقل از دانشمندان هشدار داده است.


این گروه به رهبری دولت سابق و مشاور ارشد علمی داود پادشاه گفت: "آن خواهد بود "غیر ممکن" برای بازیابی با استفاده از سیستم متمرکز معرفی شده توسط مت Hancock.


موثر تست و ردیابی برنامه "ضروری است اگر ما به بهبود اقتصاد ما حفاظت از معیشت و امنیت دراز مدت رفاه و سلامت ارائه برای همه" گفت: این گروه گزارش – نتیجه رسید که این "است که به وضوح اتفاق می افتد".


ما سیاسی ویرایشگر اندرو Woodcock است اطلاعات بیشتر:

'نایجل فاراژ در انتخابات متخصص خود را پشت'


وکیل و فعال Dr Shola Mos-Shogbamimu به اشتراک گذاشته شده کلیپ از ظاهر او در Good Morning بریتانیا امروز صبح – که در آن او در برخورد با سابق مبارزه با تروریسم در اروپا رهبر حزب ( که ادعا سیاه زندگی مهم بود یک "چپ مارکسیستی" سازمان).


او گفت: "تنها چیزی که Nigel Farage است که یک متخصص در این است که خود را پشت زیرا هر کلمه از دهان بدبو است."

تبلیغات

ساعت باید عذر خواهی برای 'نژادپرستانه' سخنان می گوید: مبارز


بوریس جانسون گفته شده است او باید عذر خواهی برای گذشته خود را "نژادپرستانه" نظرات قبل از خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه جدی گرفته خواهد شد.


PM با صدور پیام ویدیویی شب گذشته گفت: مرگ جورج فلوید بیدار شده بود "گسترده و بی چون و چرا غیر قابل انکار احساس بی عدالتی" در میان مردم سیاه و سفید.


نمایشنامه نویس و فعال edginton گفت: حمایت از حمل وزن بیشتر اگر Johnson اذعان صدمه دیده ناشی از خود بدنام مقالات – از جمله شرح و توصیف او از مردم داشتن "هندوانه لبخند" و زنان در burqas شبیه "سارق مسلح بانک".


گریر گفت: "او باید در آغاز هر سخنرانی او در مورد این موضوع با عذرخواهی برای اشتباهات گذشته خود و شخصی نذر خود را بهتر انجام دهد."


"او رهبر است. آن را فقط طول می کشد یک آدرس و بهبود می یابد و او نیاز به انجام این کار است."

'هیچ حس از دست دادن' اگر Dundas مجسمه برداشته می گوید ادینبورگ رئیس شورای


رهبر ادینبورگ شورای شهر گفت که احساس "هیچ حس از دست دادن" اگر یک مجسمه از یک سیاستمدار که با تاخیر و لغو برده داری برداشته شد.


هنری Dundas, 1st وایکانت ملویل کار کرده و به خنثی کردن تلاش ها برای پایان دادن به تجارت با استفاده از نفوذ خود به عنوان دبیر خانه – تنظیم حرکت به عقب 15 سال است.


یک 150فوت ستون با یک مجسمه سیاستمدار شناخته شده به عنوان ملویل بنای تاریخی – می ایستد در سنت اندروز مربع و تخریب در طول Black Lives Matter اعتراض در پایتخت اسکاتلند در روز یکشنبه.


شورای رهبر آدم McVey گفت: رادیو بی بی سی اسکاتلند خوب صبح اسکاتلند برنامه: "من می خواهم که به هیچ وجه حس از دست دادن اگر Dundas مجسمه برداشته شد و با چیز دیگری جایگزین یا چپ به عنوان یک مجسمه.


"من فکر می کنم این مهم را به ما بگویید داستان به عنوان یک شهر, من فکر می کنم این مهم است که منعکس کننده که نماینده از آنچه در واقع اتفاق افتاده است – نه آنچه که ما ممکن است می خواستم به اتفاق می افتد – و من فکر می کنم ما را که گفتگو از وجود دارد."

او باید تبدیل به فقط یک نام'


یک دقیقه سکوت برگزار شد و در مجلس در ساعت 11 صبح روز سه شنبه در حافظه جورج فلوید 46 ساله آفریقایی-آمریکایی مردی که مرگ در دست مینیاپولیس پلیس موجب ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر جهان است.


اجتماعی-فاصله بزرگداشت به فلوید است که در برنامه ریزی نلسون ماندلا, مجسمه در میدان پارلمان در 5 بعد از ظهر امروز به مناسبت تشییع جنازه او در زادگاه خود از هوستون ،


کار رهبر Keir Starmer گفت: "او باید تبدیل به فقط یک نام است. مرگ او باید یک کاتالیزور برای تغییر."

تبلیغات

خان: من باید درگیر در جلسات کبرا


و همچنین به عنوان بحث جدید کمیسیون در لندن نشانه, شهردار, صادق خان شده است صحبت کردن در مورد رابطه اش با بوریس جانسون.


پرسید که چرا او تا به حال شده است قادر به حضور در هر یک از دولت های اضطراری کبرا جلسات در coronavirus بحران برای چند هفته گذشته خان گفت: "نه می خواهم از تلاش. ما شده ایم به طور منظم و گفت به دولت قطعا من باید درگیر مکالمات.


"این غرور – من شهردار بزرگترین شهر در کشور است."


در کمیسیون جدید برای تنوع در قلمرو خان پیشنهاد کرد او را در نظر نمی مجسمه از سر وینستون چرچیل به احتمال زیاد موجود در این بررسی پس از بنای یادبود در میدان پارلمان بود "به عنوان یک نژادپرست" نوشته شده بر روی آن توسط معترضان.


او گفت: دانش آموزان نیاز به آموزش در مورد چهره های معروف "زگیل و همه" و "هیچ کس کامل بود" از جمله امثال چرچیل گاندی و مالکوم X.

کار استقبال گزارش در مدارس U-turn


سایه وزیر آموزش و پرورش ربکا طولانی بیلی گفت: کار استقبال گزارش می دهد که دولت در حال آماده شدن برای ردیف عقب در تماس برای تمام دانش آموزان دبستانی در انگلستان به بازگشت در طول این سال تحصیلی.


او گفت: "اگر دولت را تایید و امروز که آن را نمی خواهد الزامی بازگشایی مدارس در کامل قبل از تابستان این خواهد بود خوش آمدید.


"برای هفته headteachers, آموزش و پرورش, اتحادیه های کارکنان مدرسه و بسیاری از والدین اعلام کرده اند که برنامه ای برای باز کردن تمام مدارس قبل از تابستان می تواند سازش هر گونه اقدامات ایمنی یک مدرسه بوده و قادر به پیاده سازی با کاهش دانش آموز اعداد است."


طولانی بیلی افزود: "دولت به طور کامل موفق به نشان می دهد رهبری است. آنها باید با هم به ارمغان آورد تمام کسانی که نیاز به اعتماد به نفس در برنامه های خود از آموزش و پرورش اتحادیه ها و مقامات محلی از طریق به پدر و مادر' انجمن."

اسکاتلند رو عمیق کاهش' به خدمات عمومی


دولت اسکاتلند می تواند مجبور به "عمیق کاهش" برای خدمات عمومی اگر وزرای داده نشده مالی جدید قدرت در پی coronavirus همه گیر Holyrood مالی وزیر کیت فوربس گفته است.


او هشدار داد که به عنوان آن می ایستد از آن است که "به طور فزاینده ای دشوار" برای SNP دولت به صندوق پاسخ به این ویروس بدون تأثیر در مناطق دیگر.


آن است که در حال حاضر "بحرانی" دولت اسکاتلند جدید وام گرفتن قدرت او گفت: استدلال این است که تنها راه وزیران می تواند رد یک "بازگشت به ریاضت".


فوربس شد اسکاتلندی سرمایه گذاری در مارس مدت کوتاهی قبل از coronavirus زده.


پس از وزرا باید در محل قرار داده و تعدادی از طرح با هدف کمک به کسب و کار و جوامع چپ مبارزه به دلیل همه گیر – با فوربس گفت: نقد از دولت بریتانیا ارائه شده بود "حدود 3.6 میلیارد دلار" از £4bn بودن صرف شده در این.

تبلیغات

'بسیار قوی تر عمل' مورد نیاز در برابر سریال معتادان می گوید: ایوت کوپر


دولت خواست شده برای مقابله با نهادی شکست که اجازه می دهد تا سریال معتادان به موضوع چندگانه زنان به خشونت و تعقیب است.


کار MP ایوت کوپر قرار داده است به جلو اصلاح را به استفاده داخلی لایحه خواستار یک رده جدید از مجرم شامل عاملان سوء استفاده های داخلی و وسیله که "خطر بالا" یا که بارها و بارها قربانیان سوء استفاده.


کوپر گفت: سریال stalker ها و خشونت عاملان باید تحت نظارت و با استفاده از این موجود خشن و مجرم جنسی ثبت نام کنید.


با نفوذ کارگری MP گفت: مستقل "ما باید بسیار قوی تر اقدام علیه سریال معتادان که از قربانی به قربانی اما هیچ کس به درستی می پیوندد نقطه به طوری که به اندازه کافی انجام شده است برای محافظت از قربانیان آینده یا در آینده جلوگیری سوء استفاده".


ما زنان خبرنگار مایا اوپنهایم بیشتر:

'ناامیدی بزرگ' اگر مدارس ابتدایی بازگشت نیست, می گوید: کودکان کمیسر


انگلستان کودکان کمیسر آن لنگفیلد است گفت: این امر می تواند یک "ناامیدی بزرگ" اگر دولت کاهش یافته و طرح خود را به مدرسه ابتدایی سال بازگشت قبل از تعطیلات تابستان.


او به بی بی سی گفت: "این به آن معنا است که اکثریت قریب به اتفاق - احتمالا حدود هشت میلیون کودک - به احتمال بسیار زیاد نمی بازگشت به کلاس درس تا سپتامبر به این معنی که دوباره وجود خواهد داشت تنوع زیادی در یادگیری خود را بیش از آن دوره است."


"کودکان باقی خواهد ماند جدا شده بلکه بسیاری از خواهد بود زندگی با آن شکننده محیط خانواده ما شنیده ام."


او به نام برای آموزش آنلاین و اردوهای تابستانی برای کمک به کودکان و پدر و مادر خود را در مقابله با چنین یک دوره طولانی خارج از کلاس.