بوریس جانسون است که در مواجهه با سوالات بیش از پاسخ او به زندگی ماده تظاهرات و دولت طرح شکست خورده برای بازگشایی انگلیسی مدارس ابتدایی به عنوان او می رود تا در برابر کار رهبر آقا Keir Starmer در PMQs.

این می آید به عنوان نخست وزیر است به توضیح آمدن مستند, کاهش, اقدامات پس از آنکه دولت اعلام کرد که باغ وحش ها و غیر ضروری مغازه ها می توانید بازگشایی از 15 ژوئن. Backbench حزب محافظه نمایندگان مجلس تصور می شود ناراضی دو متر در محل باقی بماند.

در جای دیگر, یکی از دولت حكيم گروه مشاوران هشدار داده است که پلیس باید آماده برای خطر "جدی اختلال عمومی" در مقیاس 2011 شورش با توجه به خشم بیش نابرابر تاثیر coronavirus.

هنکاک نمی دانم زمانی که تماس-ردیابی برنامه آماده


وزیر بهداشت مت Hancock گفت: "هنوز نمی توانم بگویم که دولت تماس-ردیابی برنامه خواهد بود آماده برای راه اندازی.


هنکاک گفته مجازی CogX کنفرانس فناوری است که محاکمه این برنامه شده است در ادامه در جزیره موجود زنده. "برنامه در حال پیشرفت است و ما آن را راه اندازی هنگامی که زمان مناسب است. من می خواهم برای قرار دادن یک تاریخ در آن," او گفت:.


او گفت: ترغیب مردم به خود-جدا اگر آنها به حال شده است در تماس با کسی که مبتلا به این بیماری بهتر بود انجام شده توسط یک تماس انسان-تحقیقی.


"آنچه واقعا مهم است این است که این مردم است. این فناوری یک تسهیل کننده برای افرادی که قادر به انجام کارهای بهتر," او گفت:.


"مردم در واقع به این ایده که اگر شما در حال تماس با تماس با ردیاب شما که (خود جدا). که بهتر است انجام می شود با تماس با انسان و از این رو تماس با ما-سیستم ردیابی است که در بالا و در حال اجرا است که کار خوبی است."

هنکاک تشخیص نیست 10 میلیون لیست انتظار طرح


مت هنکاک به اذعان NHS لیست انتظار افزایش خواهد یافت به عنوان خدمات بازگشایی زیر غلظت در coronavirus موارد تصدیق آن را یک "مشکل بسیار جدی".


اما وزیر بهداشت گفت: "نمی دانیم یک طرح توسط بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون که این تعداد می تواند بیشتر از دو تا 10 میلیون تا پایان سال است.


"نیست که این شکل است که ما باید اما قطعا افزایش است. کاملا گفته مجازی CogX تکنولوژی کنفرانس.


"بزرگترین مشکل ما همین است که مردم نمی آیند. همه ما می دانیم که به ویژه با سرطان و دیگر مناطق مانند سکته مغزی و بیماری های قلبی, تشخیص زودهنگام بسیار مهم در بهبود میزان زنده ماندن.


"ما باید مطمئن شوید که مردم را رو به جلو برای این درمان که دوباره در دسترس هستند چرا که ما دوباره بیمه خدمات درمانی است."


آقای Hancock گفت: بزرگترین سقوط در افراد به دنبال درمان شده بود در تصادف و اورژانس با بیشترین کاهش دیده می شود در کسانی که با حداقل آسیب های جدی.


"برخی از خواهد شد که مردم در واقع رفتن به سمت راست تنظیمات را GP," او اضافه شده است.

کودکان از دست رفته در مدرسه 'تراژدی' می گوید: Rishi Sunak


بازتاب زبان مورد استفاده توسط رئیس سابق بازرس مدارس در انگلستان سر مایکل Wilshaw به صدراعظم Rishi Sunak گفت: کودکان از دست رفته در آموزش و پرورش خود را یک "تراژدی".


Sunak گفت: اسکای نیوز: "من شخصا فکر می کنم هر روز فرزندان ما در مدرسه نیست یک تراژدی است."


در بازگشایی غیر ضروری مغازه ها از دوشنبه, صدراعظم گفت: "من امیدوارم که همه این مغازه ها باز مردم باید اعتماد به نفس را به می دانم که آنها می توانند دوباره در ایمنی. و این بسیار مهم است."


او همچنین گفت: پیشرفت های عظیم ساخته شده بود در مقابله با نژادپرستی در بریتانیا. خواسته خود را در طول Sky News مصاحبه که آیا او تا به حال تجربه نژادپرستی Sunak گفت: "کاملا من. آن را نیش در راه است که تعداد بسیار کمی از چیزهای دیگر را."

 
صدراعظم Rishi Sunak (AFP)
تبلیغات

"ما ساخته شده یک ظرف غذا از آن'


در حال حاضر بیشتر از سابق رئیس بازرس مدارس در انگلستان سر مایکل Wilshaw که به نام دست زدن به تعطیلی مدارس و شکست خورده دوباره باز کردن یک "تراژدی مطلق".


او گفت: صبح به خیر بریتانیا: "آنچه اتفاق افتاده در طول چند هفته گذشته و ماه بوده است مطلق فاجعه است."


او افزود: "من فقط نمی دانم چگونه ما ساخته شده یک ظرف غذا از آن headteachers و من می دانم که بسیاری از headteachers خواهد شد که شده است گفت: به وزارت آموزش و پرورش, 'شما رو به این اشتباه است'.


"اگر شما در حال رفتن به اصرار اجتماعی فاصله و حداکثر 15 در یک کلاس ما نیاز به دو برابر مقدار فضا ما باید دو برابر مقدار معلمان و ما باید مطمئن شوید که ما آن را داشته باشند."

دو متر حکومت باعث 'ویرانی اقتصادی', هشدار مشاور


علم در پشت دو متری قانون با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus را به حساب "ویرانی اقتصادی" و مرگ و میر ناشی از محدودیت پیشرو جامعه شناس هشدار داده است.


پروفسور رابرت دینگولل – یک عضو یکی از گروه های زیر تغذیه به دولت علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم گلی) – گفت که حتی اگر فاصله قطع شد به یک متر وجود دارد هنوز هم می تواند یک "حاشیه ایمنی" را به عنوان آن را "بسیار نادر" برای ویروس ذرات به سفر که دور.


دولت آینده زیر فشار شدید از کسب و کار و برخی از حزب محافظه نمایندگان مجلس برای استراحت حکومت برای کمک به کسب و کار بیشتر بازگشایی این تابستان.


یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست در بر داشت فیزیکی فاصله حداقل یک متر کاهش خطر ابتلا به کروناویروس انتقال اما فاصله از دو متر می تواند بیشتر موثر است.


پروفسور دینگولل گفت BBC Radio 4 امروز برنامه آن را یک "مشکل" مطالعه به دلیل آن نیست نگاهی به پیامدهای اقتصادی داشتن یک بزرگتر فاصله مورد نیاز است.


"من فکر می کنم این یک سوال از خطر نسبی. حتی مشکل لانست مطالعه که منتشر شده در هفته گذشته بود گفت: واقعا شما در حال حرکت از یک خطر در دو متر به یک خطر کوچک در یک متر.


"شما باید به مجموعه ای که در برابر تمام مضرات است که در حال انجام توسط این ویرانی اقتصادی است که با ایجاد اغتشاش توسط دو متری حکومت مرگ و میر خواهد شد که نسبت به مستند خود را به اجتماعی و اقتصادی اختلال است که باعث."

برده صاحب نام کاهش یافته و از بارکلیز بانک توسعه


بانک بارکلیز کاهش یافته نام برده-داشتن توتون و تنباکو خداوند اندرو بوکانان از عمده ریورساید توسعه در گلاسکو.


توسعه در ساحل جنوبی رودخانه کلاید (خانه به چند ملیتی جدید بانک شمال اروپا hub و 300 آپارتمان جدید) تا به حال به بازار عرضه شده به عنوان Buchanan اسکله.


اما روزهای سیاه زندگی ماده تظاهرات که فوران در سراسر انگلستان بارکلیز تایید کرده است توسعه خواهد شد در حال حاضر شناخته شده به عنوان به سادگی بارکلیز گلاسکو دانشگاه.

تبلیغات

فقیر و اقلیت های قومی و دانش آموزان را رنج می برند که پیش بینی جایگزین نمرات امتحانات کارشناسان هشدار می دهند


گاوین ویلیامسون متهم شده است که نادیده گرفتن هشدارهای که فقیر و اقلیت های قومی و دانش آموزان را رنج می برند هنگامی که "برآورد نمرات" جایگزین رسمی امتحانات تابستان امسال است.


این Runnymede Trust گفته است که نمایندگان آنها در حال حاضر هشدار داد وزیر آموزش و پرورش در مورد خطر "غیر عمدی تعصب" penalising GCSE و A-سطح دانش آموزان است.


دانشگاهیان و معلمان رهبران همچنین هشدار داد که پسر فقیر دانش آموزان و کسانی که از سیاه و اقلیت های قومی (بام) پس زمینه ها به احتمال زیاد به دریافت پایین تر محاسبه نمرات.


اطلاعات بیشتر در اینجا:

10 میلیون نفر در لیست انتظار کریسمس, NHS اتحادیه اروپا


NHS کنفدراسیون اجرایی Niall Dickson گفت: تمام خدمات سلامت تحت "فشار".


پیش بینی توسط بیمه خدمات درمانی کنفدراسیون نشان می دهد که این ترکیب اثرات نگهداری اجتماعی فاصله این پرونده از درمان و چالش های نیروی انسانی در اطراف ميانگين لیست انتظار می رود که از حدود 4.2 میلیون در حال حاضر به حدود 10 میلیون کریسمس.


دیکسون گفت BBC Radio 4 امروز: "وجود دارد در حال رفتن به فشار برای دریافت لیست انتظار پایین. نیز وجود دارد برای رفتن به فشار در بخش دیگر از خدمات ما نباید فقط تمرکز در لیست انتظار یا بیمارستان اما همچنین نگاه کنید چه اتفاقی می افتد در جامعه خدمات و مراقبت های اولیه.


"از آنجا که در تمام این مناطق توانایی خدمات برای دیدار با تقاضا و رشد تقاضا بیش از این دوره خواهد بود به شدت محدود شده توسط این واقعیت است که Covid است که هنوز هم در اطراف - بنابراین ما هنوز درمان Covid بیماران و بازیابی Covid بیماران.


"اما ما نیز در برخورد با این سازمان ملل متحد ملاقات و تقاضا است که ساخته شده است تا بیش از این دوره به عنوان به خوبی به عنوان وارث آنچه اتفاق افتاده است قبل از Covid که در حال حاضر یک سرویس تحت فشار است."

مدارس نگاه به نوبه خود در هتل ها و سالن کلیسا به موقت کلاس های درس


برخی از رهبران مدرسه هشدار داده اند که headteachers شده اند از چپ به پیدا کردن هتل ها و سالن کلیسا برای استفاده به عنوان موقت کلاس های درس به عنوان دولت انتقاد برای داشتن "هیچ برنامه ای" برای کمک به مدارس بازگشت.


استیو Chalke, بنیانگذار واحه آکادمی اعتماد گفت: مستقل که گاوین ویلیامسون اعلام روز سه شنبه "پرتاب توپ به رهبران مدرسه".


"این در واقع یک راه گفت: ما از ایده های اجرا – ما نمی دانیم که چه چیزی به شما."

تبلیغات

معلمان باید پرداخت اضافی برای تابستان بگیر تا کلاس خواستار سابق رئیس Ofsted


بیشتر انتقاد بر عدم بازگشت از مدارس ابتدایی در انگلستان است. سابق مدارس' رئیس بازرس مایکل Wilshaw گفت: معلمان باید پرداخت اضافی برای اجرای summer catch-up کلاس.


او با حمله به "کاملا شگفت آور" عدم ارائه وعده که کودکان خواهد بازگشت قبل از تعطیلات – سرزنش تقسیم بین شماره 10 و وزارت آموزش و پرورش.


و او گفت: "من می تواند جذاب به کارکنان به آمده در طول تعطیلات تابستان و گرفتن کلاس برای آن دسته از جوانان که به آن نیاز دارید" اضافه کردن آنها باید بیشتر پرداخت می شود.


اطلاعات بیشتر در اینجا:

گاوین ویلیامسون به ریاست 'هرج و مرج' می گوید: Piers Morgan


کار را به سایه وزیر آموزش و پرورش ربکا طولانی بیلی به اشتراک گذاشته شده است "ترس" بر دولت را از دست داده و برنامه ریزی شده دوباره باز شدن مدارس ابتدایی در انگلستان پس وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون U-نوبه خود.


آموزش اتحادیه ها خواستار یک طرح روشن برای دوباره باز کردن در ماه سپتامبر و حمایت از پدر و مادر تا آن زمان.


خوب صبح بریتانیا میزبان پیرز مورگان بیشتر داغدار را در نقد خود را این صبح است. "هنگامی که آنها انجام می شود ؟ چه اتفاق می افتد ؟ چه خود را جهت گاوین ویلیامسون?


"چه می گذرد, گاوین ویلیامسون? شما وزیر آموزش و پرورش – این است که کار خود را. و همه شما به ریاست کل هرج و مرج است."

فرصت شکاف را گسترده تر می گوید: سابق حزب محافظه وزیر آموزش و پرورش


سابق وزیر آموزش و پرورش جاستین سبز است گفت: فرصت شکاف در میان افراد جوان خواهد بود "گسترده تر" از آنجا که استراتژی دولت در مدارس.


صحبت کردن در ITV را خوب صبح بریتانیا روز چهارشنبه گفت: "من فکر می کنم بسیاری از مردم خواهد شد بسیار تعجب است که هنوز وجود ندارد دولت برنامه در محل برای کمک به مدارس بازگشت و باز نیز وجود دارد و نه دولت برنامه در محل برای کمک به کودکان شده اند که بیشتر متاثر از مدارس تعطیل می شود قادر به گرفتن.


"و خطر بزرگ برای بوریس جانسون دولت در حال حاضر این است که مگر اینکه آنها را به جلو مناسب پیوست تا استراتژی, سپس آن را نمی خواهد یک دولت ارائه می شود که درست در بریتانیا آن را به پایان خواهد رسید که دولتی که در سطوح پایین و هیچ کس می خواهد برای دیدن آن است."


او افزود: "این باز خواهد شد تا فرصت شکاف است که در حال حاضر وجود دارد و قبل از آنها را حتی گسترده تر است."

تبلیغات

شرق لندن برده صاحب مجسمه پایین می آید


یک مجسمه از یک برده صاحب حذف شده است توسط یک مقام محلی در لندن پس از کار شوراهای متعهد به آغاز بررسی آثار تاریخی از جمله در مناطق خود در میان ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر کشور است.


این رقم از رابرت میلیگان گرفته شده بود را از آن ستون در غرب هند اسکله در Dockland روز یکشنبه دو روز پس از فعالان پاره کردن یک مجسمه از یک تاجر برده در بریستول.


حذف میلیگان مجسمه هموار راه را برای یک "گسترده تر و گفتگو در مورد مقابله با این بخش از تاریخ ما و نمادهایی که نشان دهنده آن" برج Hamlets شهردار گفت.


آن را دنبال کرد, شهردار, صادق خان راه اندازی یک بررسی به این شهر نشانه و به اشتراک گذاری خود را "امید" برخی از آثار تاریخی می تواند پایین آمده است. در آکسفورد صدها نفر از تظاهرکنندگان شلوغ خارج Oriel کالج به تقاضا مجسمه امپریالیستی سیسیل رودز پایین می آید.

آماده شدن برای تابستان شورش می گوید: دولت مشاور


بریتانیا باید آماده برای شورش گسترده در این تابستان یک دولت مشاور می گوید – هشدار داد که مردم فقیر خواهد بود ضربه سخت تر توسط coronavirus خرید اینترنتی.


پلیس و دولت هستند که خواست برای آماده سازی در حال حاضر برای خطر "جدی اختلال عمومی" در مقیاس 2011 شورش.


استاد کلیفورد Stott – یک عضو دولت حكيم گروه – پیش بینی tinderbox از ترکیبی از نابرابری و خشم و پلیس در اجرای محدودیت تبدیل شدن "خیلی غیر ممکن است" و طولانی خشم بیش از دومینیک کامینگز-در-دورهام امر است.


پروفسور Stott همچنین توصیف ایده محلی مستندات به عنوان "بسیار مشکل".


اطلاعات بیشتر در اینجا:

حزب محافظه نمایندگان مجلس عصبانی دو متری حکومت را در محل اقامت


قوانین نیاز مشتریان در مغازه ها بارها و رستوران ها باقی می ماند دو متر جدا از یکدیگر هستند و برای باقی می ماند در محل کسب و کار, منشی, Alok Sharma تایید کرد در روز سه شنبه.


"دو متر در حکومت باقی می ماند در محل در حال حاضر, اما به عنوان نخست وزیر ساخته شده است روشن نگه می داریم همه اینها تحت بررسی است."


صنعت مهمان نوازی بوده است رایزنی وزرای سخت برای استراحت حکومت و یک نماینده از کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور امروز گفت که آن را حفظ خواهد رندر تقریبا هر کسب و کار در بخش "کاملا عملی".


مقدار زیادی از حزب محافظه نمایندگان مجلس گفت: به ناراضی در مورد آن بیش از حد. Newsnight's نیکلاس وات گزارش شده است: "حزب محافظه نمایندگان مجلس بر این باورند برش دو متری حکومت را به یک متر کاملا در قلب باز گسترده تر از اقتصاد است.


"یکی از مقامات ارشد حزب محافظه کار MP به من گفت: "ما رهبری رقت انگیز است. بوریس جانسون نیاز به صداقت. باز کردن اقتصاد به ارمغان می آورد خطرات. اگر ما این کار را انجام نمی ما می رویم برای فاجعه اقتصادی است.""

تبلیغات

باغ وحش می تواند بازگشایی از دوشنبه – به عنوان ساعت مجموعه به توضیح 15 ژوئن مستند تغییرات


باغ وحش در انگلستان مجاز به بازگشایی درهای خود را به بازدید کنندگان از روز شنبه و پس از آن دولت اعلام کرد که یک آرامش بیشتر از coronavirus محدودیت.


این حرکت پس از بوریس جانسون پدر استنلی پیوست درخواست از zookeepers و حفاظت را به جلو باز شدن برنامه ریزی شده تاریخ از تیر.


این ساعت استفاده خواهد کرد امروز خیابان داونینگ جلسه به طرح تمام مستند تغییرات آینده در هفته آینده. ما می دانیم که غیر ضروری مغازه ها در انگلستان می تواند پس از بازگشایی کسب و کار, منشی, Alok Sharma تایید حرکت به بالا خیابان "بازگشت به زندگی".


با وجود گمانه زنی ها در مورد تاریخ آورده بودن جلو Sharma نشان داد بارها و رستوران ها باز نمی شود و تا 4 جولای "در اولین".

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل's پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن.