مرتبط با: تعلیق تست شد و با توجه به کمبود ظرفیت به جای بهترین علم می گوید معاون مشاور علمی

بوریس جانسون تنظیم شده است به صورت سوال در مورد کوروناویروس تست برنامه شکست و بی نظمی بیش از برنامه ریزی شده بازگشایی انگلستان مدارس ابتدایی به عنوان او می رود تا در برابر کار رهبر آقا Keir Starmer در PMQs امروز.

معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland اذعان کرده است او نمی داند که اگر مدارس را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده در میان یک واکنش شدید از مقامات محلی آموزش و اتحادیه های کارگری.

این می آید به عنوان حزب محافظه وزرا و مقامات بهداشتی و علمی مشاوران برخورد بیش از کسی مقصر است برای تصمیم به توقف جامعه آزمایش در 12 مارس پس از یک کمیته از نمایندگان مجلس محکوم بریتانیا را "ناکافی" تست ظرفیت.

وزیر می گوید: "من نمی دانم زمانی که مدارس بازگشایی خواهد شد


یک وزیر کابینه اذعان کرده است او نمی داند که اگر مدارس را بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده در میان یک واکنش از شوراهای آموزش و اتحادیه های کارگری.


رابرت Buckland ردیف عقب از تاریخ مورد نظر – کمتر از دو هفته دور – تصدیق ایمنی ترس و سالن های شهر احتمالا تا به حال قدرت برای حفظ برخی از مدارس بسته شده است.


"من قصد ندارم به نشستن در اینجا و وانمود کند که به طور ناگهانی در 1 ژوئن همه چیز یکنواخت خواهد شد – من نمی دانم" عدالت وزیر گفت.


Buckland گفت BBC صبحانه: "بنابراین ما همه کار نسبت به ژوئن 1 و برنامه ریزی که برای بازگشت اما من قبول می کنم نکته ای که وجود دارد ممکن است مسائل از کارفرمایان که نیاز به خطاب است که ممکن است این معنا نیست که ما می خواهیم یک روش یکسان در تاریخ 1 ژوئن."


در مجموع 11 مقامات محلی از جمله برخی از حزب محافظه کار-اجرا یا اعلام آشکار مخالفت با بازگشایی و یا هشدار داد باید آن را به تعویق افتاد.

ساعت hails 'گنجینه ملی' کاپیتان تام به عنوان سلحشوری در انتظار


کاپیتان آقا تام مور گفت که او به دنبال به جلو به عنوان شوالیه توسط ملکه و به شوخی گفت امیدوار است که او نمی خواهد بود "آمرانه با شمشیر".


او گفت BBC صبحانه: "من به دنبال به جلو به آن. من امیدوارم که او را بسیار سنگین دست با شمشیر به عنوان پس از آن من ممکن است به جای یک فقیر ضعیف روح است."


وی افزود: "هیچ آینده ای برای همه وجود دارد اتاق را برای گسترش مهربانی در سراسر, همه برخی از مهربانی جایی.


"لطفا گسترش محبت خود را به هر کس که شما احتمالا می تواند و به عنوان شما در حال رفتن به بیرون به همه لبخند کوچک و ببینید اگر آنها به شما لبخند. این چیزی است که ممکن است انجام بسیاری از خوب است."


بوریس جانسون توصیف آقا تام به عنوان یک "true گنجینه ملی" و ستایش خود را "فوق العاده جذب سرمایه" که او گفت: "به ما ارائه همه با چراغ نور از طریق مه از coronavirus".

Serco می گوید: با عرض پوزش برای به اشتراک گذاری آدرس ایمیل تماس با ما-ردیابی استخدام


Serco است عذر خواهی کرد و پس از آن به طور تصادفی به اشتراک گذاشته شده تقریبا 300 آدرس ایمیل از نیروهای جدید به coronavirus تماس با ما-ردیابی برنامه.


برون سپاری پیکر است که کمک به دولت ثبت نام مردم برای حمایت از تلاش ها برای پیگیری و ردیابی موارد Covid-19.


اما خطا در Serco رخ داده است را دیدم 296 آدرس شامل شدن در یک رونوشت (کپی) بخش از یک ایمیل به جای BCC (blind carbon copy) معنی آنها قابل مشاهده برای دریافت کنندگان. این قابل درک است که همه را تحت تاثیر قرار استخدام داده بود اجازه شرکت برای استفاده شخصی خود را به آدرس ایمیل.


Serco است نه به قصد اطلاع کمیساریای اطلاعات دفتر (ICO) پس از خطا و آگاه است از شکایت و....


یک سخنگوی این شرکت گفت: "در خطا آدرس ایمیل قابل مشاهده بودند به دریافت کنندگان دیگر. ما عذر خواهی کرد و بررسی فرآیندهای ما را به مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره."

تبلیغات

'انتخاب برای بریتانیا' سایت سقوط لحظات پس از وزیر می پرسد furloughed کارگران برای کمک به انتخاب میوه و سبزی


دولت با صدور دادخواستی به furloughed کارگران برای کمک به برداشت محصولات کشاورزی – اما آن استخدام جدید سایت بلافاصله به مشکلات فنی.


جورج Eustice, محیط زیست, وزیر خواست مردم را به "قرض دادن یک دست" با چیدن میوه و سبزیجات در طول تابستان به عنوان تنها یک سوم از کارگران فصلی که به طور معمول در انگلستان در حال حاضر در اینجا.


اما فقط به عنوان او پرده برداری از یک "انتخاب کنید برای بریتانیا" سایت برای مطابقت با مزارع نیاز فصلی کارکنان با پتانسیل کارگران انگلستان, سایت به نظر می رسد به سقوط. آن را به بالا و در حال اجرا در صبح روز چهارشنبه.


اطلاعات بیشتر در اینجا:

PM چهره سوالات تست شکست به بازی سرزنش می شکند


بوریس جانسون چهره سوالات بیش از عدم دریافت گسترده coronavirus تست و در حال اجرا سریع تر به عنوان او می رود تا در برابر Keir Starmer در PMQs این موقع ناهار.


کار و حقوق بازنشستگی وزیر ترزا Coffey موفق به زدن 24 ساعت از acrimony زمانی که او پیشنهاد دولت مشاوران در اشتباه بودند بیش از تصمیم به توقف جامعه آزمایش در 12 مارس. "اگر علم اشتباه بود, مشاوره در زمان اشتباه بود من تعجب نیست اگر مردم خواهد شد و سپس فکر می کنم ما پس از آن ساخته شده است یک تصمیم اشتباه" او گفت:.


اختلافات بدتر زمانی که بهداشت عمومی انگلستان گفت که "مسئول" برای تست استراتژی و اعلام داشت led توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی.


دولت معاون مشاور ارشد علمی آنجلا مک لین پیشنهاد ظرفیت و مشاوره علمی که در خور سرزنش بود. "توصیه ما به قطعا در زمان حساب از آنچه تست در دسترس بود. آن را به بهترین چیزی که برای انجام با تست ما بود."

 
بوریس جانسون در خیابان داونینگ (AFP)

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل's پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن در طول coronavirus بحران است.

تبلیغات