پلیس بریتانیا همیشه درمان مظنونین اورژانس پزشکی به عنوان 'واقعی', دیده بانو هشدار

یک دیده بانو نگرانی را برانگیخته است که پلیس در حال درمان فوریت های پزشکی بالقوه به عنوان "واقعی" در حالی که ب

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

یک دیده بانو نگرانی را برانگیخته است که پلیس در حال درمان فوریت های پزشکی بالقوه به عنوان "واقعی" در حالی که بازداشت مظنونین.

اداره مستقل رفتار پلیس (IOPC) در حال توسعه توصیه های ملی جدید پس از حادثه ای در لندن که در آن یک مرد به خاطر نقض پارکینگ مهار شد.

در میان بحث های تازه ای در مورد استفاده از زور توسط پلیس بریتانیا، پس از اعتراضات زندگی سیاه ماده که به مرگ جرج فلوید در آمریکا آغاز شد، می آید.

در فیلم های خشم رسانه های اجتماعی برانگیخته شده است، ینس بنتاهار در حالی که فریاد "قلب من" را می زد، به زمین گیر کرد.

همسر او به افسران پلیس متروپولیتن گفت که در جریان حادثه در پوپلار در ژوئیه ۲۰۱۹ او را «می کشند» اما این مهار بلافاصله متوقف نشد.

IOPC گفت: "آقای بنتاهار به نظر می رسد تشنج، با شواهد نشان می دهد برخی از افسران مطمئن نیستم که آن را واقعی است.

با این حال، این بر مراقبت ی که او دریافت کرد تاثیری نداشت، چرا که یک تیم پشتیبانی از دیگر افسران پلیس به سرعت وارد شدند و قبل از اینکه او را به مراقبت از امدادگران ببخشد، درمان پزشکی ارائه کردند."

آقای بنتاهار هنگام پارک کردن، با استفاده از نشان آبی، در یک خط زرد تنها، همسر و فرزندان خردسالش را به رانندگی می کرد.

افسران پلیس از او خواسته اند که وسیله نقلیه را جابجا کند و می گویند که این کار باعث انسداد شده است و به ارادت مند او را هنگامی که او نخواست دستگیر کرد.

آقای بنتاهار، 38 ساله، باعث انسداد را انکار کرد و گفت که او از نظر قانونی با استفاده از نشان پارک کرده است، به این دلیل که یکی از فرزندانش دارای وضعیت ریه ای است که نیاز به اکسیژن دارد.

این حادثه که چند نفر از افراد مدنظر سعی در دخالت در آن داشته اند، اعتراضاتی را در پوپلار و ادعاهای تبعیض نژادی، مذهبی و معلولیتی به راه می افروزد.

پس از انجام تحقیقات مستقل، IOPC گفت که آقای بنتاهار چندین بار خواسته شده است که ماشین خود را جابجا کند و رد کرد، سپس در برابر دستگیری مقاومت کرد.

این دیده بان گفت که آن را مصاحبه افسر پلیس که او را تحت احتیاط جنایی مهار, زیر سوال همکاران خود و بدن پوشیده کلیپ های دوربین ویدئویی از تعاملات دیگر به ارزیابی نگرانی های تبعیض.

"دادگاه دادگاه دادگاه پس از آن تصمیم گرفت هیچ اتهامی علیه او آورده شود، "IOPC گفت.

اگرچه ما با پلیس کلان شهر توافق کردیم که هیچ موردی برای پاسخ به سوء استفاده از زور و تبعیض وجود ندارد، اما ما احساس کردیم که، به عنوان خودرو نشان آبی رنگ به نمایش گذاشته می شد، بیشتر می توانست برای تشخیص اینکه آیا هر گونه تنظیمات معقول در اطراف معلولیت نیاز به انجام شود انجام شود."

اسکاتلند یارد گفت که افسر افسر در یک بررسی عملی بازتابی برای تاًم کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده و چگونه ممکن است او این حادثه را بهتر به کار گرفته باشد تا از بالا گرفتن آن جلوگیری کند، استفاده کند.

آقای بنتاهار به ظن انسداد بزرگراه، حمله به پلیس و مقاومت در برابر دستگیری دستگیر شد اما هیچ اتهامی به او نداده شد.

سال نِسِم مدیر IOPC لندن در این مورد می گوید: «ما نگران بودیم که تشنج ظاهری آقای بنتاهار توسط برخی افسران جدی گرفته نشده و باید این طور بوده باشد.

به همین دلیل است که ما به این موضوع نگاه می کنیم که چگونه این موضوع می تواند آموزش های ملی را به اطلاع رسانی رسانی کند، چرا که بخش کلیدی نقش ما کمک به جلوگیری از تکرار دوباره این مسائل است. این فقط می تواند در منافع پلیس و هم به نفع مردم باشد."

یک توصیه ملی برای بهبود روش برخورد افسران با افرادی که به نظر ناخوشایند می رسه یا می گن اونا به یک اورژانس پزشکی مبتلا هستند، در حال توسعه است.

IOPC گفت آموزش و راهنمایی می تواند به عنوان اوایل ماه آوریل سال آینده پس از کار با کالج پلیس و شورای رئیس پلیس ملی (NPCC) تغییر می کند.

فرمانده پل بتس، از اسکاتلند یارد از ریاست استانداردهای حرفه ای، گفت که این نیرو هر گونه تغییر ی را اجرا خواهد کرد.

او اضافه کرد: "تمام افسران در کمک های اولیه آموزش دیده و می دانم که آنها وظیفه مراقبت برای کمک به هر کسی که ناخوشایند گرفته شده; اين کار رو روز و روز تولندن انجام ميکنن

ما می آموزیم که تمام افسران درگیر در یک حادثه مسئولیت دارند که به طور مداوم وضعیت یک بازداشتی را ارزیابی کنند، به ویژه اگر آنها را مهار کرده باشد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن