انگلستان باید حل مراقبت اجتماعی بحران اگر 'خوب' است که از بیماری همه گیر کوروناویروس NHS England, رئیس, هشدار

بریتانیا باید به حل آن مراقبت اجتماعی بحران اگر "خوب" است آمده از coronavirus همه گیر رئیس NHS انگلستان هشدار

توسط SALAMNEWWS در 15 تیر 1399

بریتانیا باید به حل آن مراقبت اجتماعی بحران اگر "خوب" است آمده از coronavirus همه گیر رئیس NHS انگلستان هشدار داده است.

برنامه به اندازه کافی صندوق خدمات نیاز به در محل ظرف یک سال Sir Simon استیونس نیز گفت.

او گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک از Andrew Marr نشان می دهد coronavirus همه گیر بود درخشید "بسیار خشن" ویژه بر انعطاف پذیری اجتماعی مراقبت از سیستم است.

او گفت: "و اگر هر گونه خوب است از این به نظر من ما باید با استفاده از این برای حل و فصل یک بار و برای همه در واقع به درستی از منابع و اصلاح راه که در آن مراقبت های اجتماعی کار می کند در این کشور است.

"واقعیت این است که بعد از حداقل دو دهه از صحبت کردن در مورد آن را نداریم عادلانه و به درستی منابع بالغ اجتماعی مراقبت از سیستم با مجموعه ای مناسب از نیروی کار پشتیبانی می کند."

او گفت که او امیدوار بود که در این زمان انگلستان بود جشن بیمه خدمات درمانی را 73 تولد یک سال از هم اکنون "که ما در واقع به عنوان یک کشور قادر به قاطعانه پاسخ سوال ما چگونه از رفتن به صندوق و ارائه با کیفیت بالا و مراقبت های اجتماعی برای پدر و مادر نسل است."

Sir Simon اذعان کرد که این راه حل می تواند گران قیمت و احتمالا بحث برانگیز است.

اما او جلب موازی با ایجاد بیمه خدمات درمانی پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

در زمان سهمیه بندی و در میان عدم اطمینان در مورد آنچه که بریتانیا پس از جنگ بازسازی می خواهم نگاه بنیانگذاران بیمه خدمات درمانی "آیا استفاده از آن به عنوان لحظه ای برای درنگ" او گفت:.

به جای آنها گفت: "اجازه دهید یکی از میراث های جنگ بود که ایجاد بیمه خدمات درمانی. که همان میراث ما نیاز به مراقبت طولانی مدت و حمایت اجتماعی در مراقبت از بیرون آمدن از coronavirus."

Sir Simon همچنین هشدار داد ممکن است "بسیار مهم" هزینه های اضافی به بیمه خدمات درمانی بعد از این سال حدود یک مقیاس بزرگ واکسن آنفولانزا کمپین که او گفت که او فکر را باید بزرگترین انگلستان تا به حال دیده تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و تداوم اضافی تخت بیمارستان.

پرسید: چه مقدار از آن هزینه خواهد او گفت: "این گفت و گو ما با داشتن اما همه نشانه هایی هستند که ما به حمایت ما نیاز دارند."

زودتر مت, Hancock, سلامت, منشی, بازی های برگزار شده پایین گزارش می دهد که وزرای قفل شده بودند در یک ردیف با بیمه خدمات درمانی بیش از یک درخواست برای یک اضافی £10 میلیارد دلار در این سال است.

آقای Hancock همچنین گفت که او می خواست برای دیدن بیمه خدمات درمانی کارکنان پاداش برای خدمات خود را در طول coronavirus بحران اما متوقف کوتاه از پشتوانه خواستار افزایش پرداخت.

خواسته در مورد حقوق Sir Simon روشن ساخته است که او می خواست برای دیدن خط مقدم خدمات سلامت کارکنان "به درستی پاداش" برای کار خود را.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن