انگلستان مستند: برخی بارها در انگلستان می تواند باز از 4 جولای در اولین می گوید Raab

برخی بارها در انگلستان می تواند بازگشایی در اوایل ژوئیه اگر آنها می توانید نگه داشتن مصرف کنندگان جدا دومینیک

توسط SALAMNEWWS در 22 اردیبهشت 1399

برخی بارها در انگلستان می تواند بازگشایی در اوایل ژوئیه اگر آنها می توانید نگه داشتن مصرف کنندگان جدا دومینیک Raab گفته است.

تخمین اولیه در این طرح اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران ها به بازگشایی در مرحله سوم از مستند کاهش نیز بارها وزیر امور خارجه بریتانیا پیشنهاد کرد برای اولین بار.

گفت publicans خواهد "تحت" در غیر این صورت آقای Raab گفت: "شما کاملا درست است."

و او گفت: اسکای نیوز: "با شروع از 4 جولای در اولین کسانی هستند که بخش هایی که ذاتا مشکل تر است چرا که مردم با هم مخلوط و دشوار است که اجتماعی را حفظ فاصله."

آقای Raab نیز موجب سردرگمی بیشتر در مورد بحث آموزش کارکنان برای بازگشت به کار از امروز اگر ممکن است – گفت: این امر در حال حاضر در روز چهارشنبه.

او همچنین اشاره شده تنها برای مردم کار "در ساخت و ساز و تولید" بازگشت با ارشاد منتشر شود و بعد از آن ایجاد امن محل کار.

یکی از بزرگترین شبانه انتقادات از بوریس جانسون تلویزیون آدرس بود که آن را به کارگران تنها 12 ساعت به طور بالقوه آماده برای بازگشت با حمل و نقل عمومی تا حد زیادی تعطیل.

در شب یکشنبه نخست وزیر گفت: "ما امیدواریم که برای بازگشایی حداقل برخی از صنعت مهمان نوازی و دیگر اماکن عمومی و ارائه آنها در امن و اجرا اجتماعی فاصله."

اما آن را تا به حال پیشنهاد شده است که بارها خواهد بود از مطالعه حذف از این طرح – که در هر صورت "موضوع بیشتر به مشاوره علمی" و coronavirus موارد در ادامه به سقوط.

در یک سری از گیج کننده مصاحبه آقای Raab نیز در تضاد خیابان داونینگ گفت: کسی در حال حاضر می تواند اجازه برای دیدار با هر دو پدر و مادر خود را در یک پارک ارائه آنها باقی می ماند دو متر از هم جدا.

روز یکشنبه مشاوران گفت: آرامش تنها به درخواست یک نفر دیگر از یک خانواده به طور بالقوه نیاز مردم به انتخاب پدر و مادر برای دیدار با.

اما آقای Raab هشدار داد مردم خواهد بود و اجازه نداد به بازی فوتبال تحت آرام محدودیت گفتن BBC صبحانه: "نه من فکر نمی کنم دلیل این که شما نمی توانید اقامت دو متر از هم جدا.

"دو نفر از همان خانه می تواند بروید و بازی تنیس, چرا که چیزی که در آن آنها می توانند اقامت دو متر جدا از هر کس دیگری.

"چه شما نمی تواند پس از انجام, و این است که چرا ما می گویند شما رو به ماندن هشدار شما می توانید سپس به محل باشگاه وانجمن و آسیاب در اطراف که در آن شما خواهد شد در عرض دو متر از دیگر مردم است."

کارگر در ادامه به انتقاد از هرج و مرج پیام های در حال ارسال را به نگران کارگران است. نیک توماس-Symonds سایه دبیر خانه گفت: "مردم باید قادر به کار در ایمنی.

"مردم نباید در وضعیت نامشخص که آنها هستند. یقین کمک می کند تا کارگران آن کمک می کند تا کارفرمایان. و این چیزی است که دولت باید در واقع ارائه می شود."

آقای Raab ducked تکرار سوالات در مورد اینکه آیا کارگران حق راه رفتن اگر آنها اعتقاد داشتند در شرایط نا امن و گفت: "این بسیار دشوار است برای پاسخ به آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن