بریتانیا heatwave: هرج و مرج در سواحل به عنوان Britons ازدماد سواحل و باعث مربای ترافیک دو مایل

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

جمعیت عظیمی در مناطق ساحلی بریتانیا برای سومین روز از این موج گرمایی آخر هفته نزول کردند، و باعث شد که ترافیک دو مایل در این هفته به عنوان شوراها از مردم خواست مکان های شلوغ کمتری برای امکان دور شدن اجتماعی پیدا کنند.

در بورنموث، ده ها نفر شبانه در چادر یا اتومبیل های خود چادر زدند تا از نقطه ضعف خود در ساحل در روز یکشنبه اطمینان حاصل کنند.

پارک های اتومبیل در Camber Sands و دورست تقریبا توسط نصف النهار پر شده بود، پلیس مجبور به دور کردن مردم و بستن جاده ها به منظور مدیریت ترافیک.

تا ساعت 10.30 صبح روز یکشنبه، شورای منطقه Rother در یک توییت به مردم توصیه کرده بود: "پارک های ماشین Camber Sands به زودی پر خواهد شد. *لطفا ً به مقاصد دیگر توجه کنید و به ما کمک کنید تا جاده ها را برای ساکنان و وسایل نقلیه خدمات اضطراری روشن نگه دارید."

شورای Thanet گفت : خلیج خوس و سواحل Ramsgate "در حال حاضر بسیار شلوغ" و هشدار داد در حدود 3.30 بعد از ظهر که جزر و مد بالا نزدیک شده است ، و دور شدن اجتماعی حتی دشوار تر است.

ما 19 مایل خط ساحلی داریم، پس تمام مکان های مورد نظر را که می توانید ببینید، یا وقتی که ساکت تر است، بازگردیم.

پس از آن می آید که HM Coastguard به 340 حادثه در سراسر بریتانیا در روز شنبه نامیده شد، بیشترین تعداد حوادث در یک روز در بیش از چهار سال است.

تیم نجات ساحلی در 221 حادثه حضور داشت و هر دو RNLI و قایق های نجات مستقل در 155 مناسبت در ترکیب نامیده شد. هواپیما نیز برای کمک به ساحل و دریا استفاده می شد.

مردم از آب و هوای گرم در ساحل بورنموث در دورست (PA) لذت می برند

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب