یوبی سافت رو به جلو بازی رویداد نخواهد آدرس آزار و اذیت جنسی مسائل شرکت رو - CNET

جیمز مارتین/CNET یوبی سافت رو به جلو این شرکت در اطلاعیه های بازی یکشنبه است که در خدمت به عنوان نسخه دیجیتا

توسط SALAMNEWWS در 23 تیر 1399
e3-2019-ubisoft-4594
جیمز مارتین/CNET

یوبی سافت رو به جلو این شرکت در اطلاعیه های بازی یکشنبه است که در خدمت به عنوان نسخه دیجیتال از آن سالانه رویداد مطبوعاتی در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی یا E3 هر تابستان در لس آنجلس. این رویداد است که برگزار می شود به طور کامل آنلاین با توجه به کروناویروس همه گیر است که آن را اعلام خواهد کرد بزرگترین بازی های جدید مانند اکشن Assassin's Creed Valhalla و FarCry 6.

اما این شرکت گفت: نمی توان آن را پرداختن به سوء رفتار جنسی اتهامات چرخش در اطراف این شرکت است. "یوبی سافت به جلو می آید و در طول زمان از بزرگ داخلی تغییر" شرکت توییتی چند ساعت قبل از آن رویداد آغاز شد. "از آنجا که تمام شده است از قبل ضبط شده ما می خواستیم به رسمیت شناختن است که مسائل ما در حال حاضر با خرید و فروش نمی شود آدرس به طور مستقیم در نشان می دهد."

این شرکت گفت که هنوز "کار قابل توجهی را به انجام" و ارائه خواهد شد بیشتر به روز رسانی به زودی.

یوبی سافت را انتخاب و نه به بحث در مورد یکی از بزرگترین مکان عمومی, سوء رسوایی در تاریخ خود می آید به عنوان صنعت بازی بزرگ است رو به یک حساب. صدها نفر از افرادی که در بازی شرکت, شرکت های رسانه ای و شرکت در بازی های رقابتی می گویند آنها بوده است مورد آزار قرار گرفته توسط مردم در سراسر صنعت در سال های اخیر است. بدتر, آنها می گویند بسیاری از شرکت ها و سنن و اتهامات آنها زمانی که آنها به نور آمد.

اعتراض نشده رخ داده است در خلاء است. این سیل اتهامات اکو #MeToo جنبش که آمار هالیوود در اواخر سال 2017 و تشویق بسیاری از قربانیان پس از به جلو آمده و در تلاش برای نگه قدرتمند معتادان به حساب. در بازی این است که به دور از حادثه جدا. برای 8 سال گذشته پارسه کشتی شده اند بیش از فن و صنعت درمان برجسته زنان و منتقدان حوادث است که شناخته شده به عنوان GamerGate. در کلمات از یک توسعه دهنده CNET به صحبت کرد در ماه ژوئن, "صنعت بازی است که در آن سوم 'MeToo' جنبش است."

در یوبی سافت اتهامات که تا کنون منجر به خروج از مدیران ارشد. آنها سرژ Hascoet شرکت مدیر خلاق افسر Yannis Mallat رئیس این استودیو در کانادا. Cecile, Cornet, جهانی این شرکت از منابع انسانی نیز پا به پایین. دیگر افراد متهم به سوء رفتار جنسی گزارش شده است اخراج و یا قرار دادن در مرخصی اداری در حالی که این شرکت به بررسی CNET, خواهر, سایت GameSpot گزارش شده است.

"یوبی سافت کاهش یافته است کوتاه در آن تعهد به تضمین امن و فراگیر محیط کار برای کارکنان خود را. این غیر قابل قبول است به عنوان سمی رفتار در تضاد مستقیم به ارزش های که در آن من هرگز به خطر بیافتد و هرگز" Yves Guillemot مدیر عامل و بنیانگذاران یوبی سافت در بیانیه ای گفت. "من متعهد به اجرای تغییرات عمیق در سراسر شرکت برای بهبود و تقویت فرهنگ محیط کار."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de