بارگذاری گزارش به دنبال خرید Postmates تحویل خدمات - CNET

بارگذاری گزارش شده است که تلاش برای به دست آوردن Postmates. آنجلا Lang/CNET Uber ساخته شده است یک پیشنهاد برا

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399
uber-logo-map-1

بارگذاری گزارش شده است که تلاش برای به دست آوردن Postmates.

آنجلا Lang/CNET

Uber ساخته شده است یک پیشنهاد برای به دست آوردن ارائه خدمات راه اندازی Postmates نیویورک تایمز گزارش داد در اواخر روز دوشنبه با استناد به منابع ناشناس آشنا با این موضوع. ایران می آید در اوایل شب دوشنبه این روزنامه گزارش داد.

منابع به این روزنامه گفت که مذاکرات هنوز ادامه دارد و هنوز هم می تواند بدون یک معامله زده بودن.

کسب می تواند افزایش UberEats سوار-نقطه اندازی این مواد غذایی-خدمات تحویل. با بسیاری از رستوران ها' اتاق ناهارخوری بسته در طول coronavirus همه گیر بسیاری از مردم نگاه به تحویل و وانت, خدمات مانند Postmates, UberEats, DoorDash و Grubhub برای وعده های غذایی خود را. یک نظرسنجی که توسط DoorDash در ماه مارس متوجه شد که 56 درصد از 1000 مشتریان گفت: خود را takeout مصرف افزایش یافته بود به دلیل بیماری همه گیر.

Uber شد و گفت: به دنبال به دست آوردن رقیب غذایی-خدمات تحویل GrubHub اما گزارش خارج شد ادغام مذاکرات میان ضد تراست نگرانی است. Grubhub در حال حاضر برنامه ای برای ادغام با هلند مبتنی بر خدمات تحویل مواد غذایی فقط به خوردن غذای آماده در یک معامله به ارزش 7.3 میلیارد دلار است.

Postmates کاهش یافته است به نظر در حالی که بارگذاری نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست برای نظر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن