بارگذاری می خورد قطعی پاکسازی نکته گزینه در تحویل - CNET

بارگذاری می خورد رانندگان را راهنمایی رفت از دست رفته در روز دوشنبه. Horacio Villalobos/Corbis via Getty Image

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399
gettyimages-1253132505

بارگذاری می خورد رانندگان را راهنمایی رفت از دست رفته در روز دوشنبه.

Horacio Villalobos/Corbis via Getty Images

صدها نفر از بارگذاری می خورد رانندگان تحویل ظاهر شده اند shorted راهنمایی های خود را بیش از گذشته از چند روز. ظاهرا قطعی در برنامه حذف گزینه برای مشتریان برای اضافه کردن یک نکته به مواد غذایی خود را سفارش دهید.

"فقط به حال یک مشتری به من اطلاع که برنامه نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به نوک! به نام حمایت و به آنها گفت: آنها آگاه این اتفاق می افتد و به من خاطر نشان کرد که راهنمایی 'تضمین شده نیست,'" یک کارگر تحویل که می رود با نام کاربری JeddakOfBarsoom ارسال شده در ق در حال بارگذاری می خورد subreddit در روز دوشنبه. "این غیر قابل قبول است. بدون راهنمایی های ما نمی گه!"

Uber گفته CNET در روز سه شنبه بعد از ظهر وجود دارد که تا به حال شده است در یک حادثه شناخته شده و آن را پس از حل و فصل شده است.

بارگذاری می خورد رانندگان به طور معمول را پایین دستمزد اغلب کمتر از حداقل دستمزد. نکات می تواند بخش عظیمی از درآمد خود را. یک راننده که می رود توسط Muddyducker نوشت: در ق موضوع که آن را "مانند شب و روز. درایو 10 مایل برای $3? به هیچ وجه." این وضعیت حتی مهم تر در طول رمان coronavirus همه گیر به عنوان مواد غذایی تحویل کارگران ضروری در نظر گرفته شده و به خطر انداختن سلامت خود را به انجام تحویل.

از اواخر یکشنبه رانندگان و مشتریان ارسال شده است در توییتر و ق و گفت: اوج گزینه دیگر در دسترس در برنامه. یک ق موضوع تا به حال بیش از 121 نظرات از مردم شکایت از قطعی است. برخی از رانندگان گفت: بارگذاری پشتیبانی از مشتری به آنها گفت که هیچ چیز اشتباه است با برنامه بنحوی رانندگان فقط نمی کسب هر گونه راهنمایی. در حالی که رانندگان دیگر گفت: Uber اذعان کرد مشکل است. چند رانندگان هنوز دریافت راهنمایی اما به مراتب کمتر از آنها به طور معمول دریافت خواهید کرد.

"لعنت من میخواستم بدونم که همان چیزی که فقط 3 مخفیگاه بیرون از 10 تحویل امروز" ق کاربر Warriorpunte نوشت. "است که بسیار غیر معمول با توجه به 121 از 124 نوک هفته گذشته است."

در توییتر رانندگان و مشتریان ارسال شد بسیاری از همان. بارگذاری پشتیبانی از حساب توییتر گفت که به دنبال این مسئله است. اما از صبح روز سه شنبه به نظر می رسد برخی از رانندگان هنوز هم با داشتن مشکل گرفتن راهنمایی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب