Coronavirus اخبار شما ممکن است از دست رفته یک شبه: بوریس جانسون قطره بیمه خدمات درمانی هزینه برای مهاجر سلامت کارگران به عنوان تهمت اجازه نداده مطبوعات دیدن او با پوشیدن ماسک

Coronavirus همه گیر را ببینید انگلستان وارد نهمین هفته در مستند. دولت شروع به کاهش محدودیت در انگلستان در هفته

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399

Coronavirus همه گیر را ببینید انگلستان وارد نهمین هفته در مستند. دولت شروع به کاهش محدودیت در انگلستان در هفته گذشته با اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی تنظیم نقشه راه برای خود استراتژی خروج در هفته بعد.

به عنوان روز پنج 250,908 مردم باید آزمایش مثبت برای Covid-19 با 36,042 مرگ و میر در انگلستان است. تعداد موارد در سراسر جهان در حال حاضر در صدر 5 میلیون.

در اینجا این است که خود را در جلسه توجیهی روزانه از coronavirus اخبار شما ممکن است از دست رفته یک شبه.

زیر فشار شدید به خلاص شدن از شر £624-یک سال بیمه خدمات درمانی اضافه بها برای مهاجر سلامت و مراقبت کارگران و نخست وزیر دستور حذف آن در یک تحقیر U-نوبه خود یک روز پس از گفتن مجلس عوام آن خواهد ماند.

سفارش آید روز پس از مستقل نشان داد دبیر خانه Priti پاتل تا به حال بی سر و صدا کاهش یافته است یک بررسی از اضافه کردن موضوع است که او وعده داده بود.

خانم دونا Kinnair دبیر کالج سلطنتی پرستاری (RCN) استقبال حرکت کرد و آن را "شرم آور آن زمان این بیماری همه گیر را برای دولت به دیدن حس".

این RCN اتحاد مبارزه برای دو سال به صورت مهاجر سلامت کارکنان به معاف از اضافه کردن. آمار و ارقام از RCN نشان می دهد که به تازگی واجد شرایط بیمه خدمات درمانی پرستاران متولد خارج از کشور را به کار برای یک ماه تمام به پرداخت هزینه های زمانی که در آن افزایش می یابد در حال حاضر از 400 پوند به £624 برای بزرگسالان و £470 برای کودکان در ماه اکتبر.

خانم دونا گفت: "البته پرسنل پرستاری تنها یک آه امداد تنفس هنگام شنیدن جزئیات چگونگی مهاجرت بهداشت اضافه برداشته خواهد شد. نامعقول بهداشت و مراقبت از خدمات را به مبارزه پرداخت و از خود موجود بودجه و دولت باید در نظر بگیرید که هر گونه اقدام نباید محدود به بیمه خدمات درمانی است."

رئیس جمهور ایالات متحده حاضر به پوشیدن ماسک در حالی که تور یک شرکت فورد موتور تسهیلات در میشیگان گفت که او نمی خواست به اعضای رسانه ها به "لذت بردن" از دیدن او در آن با وجود درخواست از دولت فرماندار و دادستان کل.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در برابر پوشیدن ماسک ، "من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را," او گفت: در طول سفر است. "این بسیار خوب است. این نگاه بسیار خوب است. گفتند لازم نیست."

بیل فورد رئیس این شرکت گفت این بود "تا" رئیس جمهور آیا او می خواست به پوشیدن ماسک یا نه با وجود تسهیلات قوانین است که هر کس باید یک ماسک. Mr تهمت بود احاطه شده توسط مدیران شرکت که عینک ارضا روی صورت, پوشانده اند.

دولت دموکراتیک دادستان کل دن Nessel خواست رئیس جمهور به پوشیدن ماسک قبل از سفر خود را.

"در حالی که من اداره نمی خواهد عمل به شما جلوگیری از تور فورد گیاه من بپرسید که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش.

"این است و نه فقط سیاست فورد موجب فرماندار دستور اجرایی. آن است که در حال حاضر قانون این دولت است."

یک کارگر در یک سمور یا راسو مزرعه پرورش در هلند گرفتار Covid-19 از حیوانات مقامات وجود دارد باید گفت.

دو خز مزارع در کشور بودند قرنطینه ماه گذشته پس از سمور یا راسو که نصاب برای پوست خود را آزمایش مثبت برای Covid-19.

آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که این حیوانات تا به حال برای اولین بار آلوده شده است توسط کارمندان که تا به حال ویروس.

هلندی وزیر کشاورزی Carola Schouten اعتراف کرد که قبل از آن مشاوره از دفتر او گفت: مردم می توانند آلوده حیوانات, اما, نه راه دیگری در اطراف در اشتباه بودند.

او گفت: در نامه ای به مجلس که هلند' موسسه بهداشت عمومی هنوز معتقد است که شانس انتقال خارج از حیوانات اصطبل حداقل است.

وضعیت کارگر شناخته شده نیست.

کاروان گردشگران است که باید شکسته coronavirus مستند قوانین با سفر به کرن برای اقامت شبانه بوده است از خواب بیدار شده و گفته افسران پلیس را به حرکت در.

افسران دوون و کورنوال پلیس رفت و در سپیده دم گشت در روز پنج شنبه در نوقوای برای مقابله با camper ون است که باقی مانده بود در منطقه یک شبه به انگلستان بود آن داغترین روز از سال تا کنون, در روز چهارشنبه.

نیروی توئیتر خود نوشت: "ما شناسایی برخی از بازدید کنندگان که در حال سفر به نوقوای و ماند یک شبه علیه بهداشت عمومی انگلستان مشاوره و قانون.

"با نامزدی توضیح و آموزش آنها در نقل مکان کرد. ما عشق بازدید کنندگان به شهر بعدا می آیند."

مستند قوانین در انگلستان باید کمی کاسته اجازه می دهد مردم را به درایو یک فضای مجاز: نامحدود از راه دور برای ورزش اهداف و ملاقات با یکی از دوستان به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله قوانین به دنبال دارد.

اما توصیه متحده که مردم مجاز به ترک خانه خود را به اقامت شبانه در محل دیگری است.

افرادی که صفحه نمایش هیچ علائم کروناویروس می تواند مجبور به جداسازی دو هفته یک بار ملت حرکت به پیگیری و ردیابی فاز پاسخ به همه گیر.

با توجه به خدمات سلامت, مجله جان نیوتن که پیشرو این کشور تست برنامه محلی گفت NHS ستاد که مردم "چه کسانی هستند تلقی معرض خطر تماس از تایید [Covid-19] موارد گفته می شود: به خود منزوی برای 14 روز حتی اگر آنها هیچ علائم در زمان".

در سراسر کشور تماس با سیستم ردیابی است که برای راه اندازی در ماه ژوئن خواهد شد استفاده از فن آوری تلفن همراه به مردم بگویید که اگر آنها را به تماس با یک حامل ویروس.

زمان NHS ارشاد می گوید افرادی که علائم لازم نیست به خود منزوی اما اعتقاد بر این است که اکثریت بزرگی از کسانی که در انجام این ویروس ممکن است انجام داده اند و بدون علائم است.

این می آید به عنوان دولت داده ها نشان می دهد حدود یک در شش نفر در لندن و یکی از 20 نفر در بخش دیگر از انگلستان در حال حاضر شده است با این ویروس آلوده.

یک سرمایه دار خیلی مهم حمل و نقل هوایی صادر کرده است اقدامات قانونی علیه دو وزیر امور خارجه به عنوان او ادعا می کند coronavirus مستند معرفی شد غیرقانونی و نقض آزادی های محافظت شده توسط کنوانسیون اروپایی حقوق بشر است.

سیمون هرگاه که صاحب Jota حمل و نقل هوایی است که ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به بیمه خدمات درمانی اعمال شده به دادگاه عالی برای بررسی قضایی از مستند.

این ادعا است که در برابر وزیر بهداشت مت هنکاک و وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون.

آقای دولان وکلا در معرض تهدید دولت در 30 آوریل که او را به راه اندازی اقدام قانونی مگر اینکه در مراحل شدید گرفته شد به سهولت مستند محدودیت.

"در قلب این تاریخی مورد حفاظت از آزادی و آزادی 66 میلیون نفر," او گفت:. "ما در حال به چالش کشیدن فاجعه بار مجموعه ای از تصمیمات که را ترک خواهد کرد پاک نشدنی چاپ از بوت است که مهر در کشور آزادی و سوختگی جان نسل بعد از نسل.

"هر روز که مستند به قوت خود باقی مانده است یک روز بیشتر کشور نمی توانیم در هر سطح. برای کسانی که به دلایل و بیشتر این احتمالا مهم ترین مورد از عمر ما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب