توییتر تعلیق 16 حساب های مربوط به خاور میانه تبلیغات انتخاباتی - CNET

توییتر به حالت تعلیق در 16 حساب های متصل به یک شبکه تبلیغ در مورد کشورهای خاورمیانه است. تصویر Pixabay/تصویر ت

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399
coronavirus-twitter-logo-9701

توییتر به حالت تعلیق در 16 حساب های متصل به یک شبکه تبلیغ در مورد کشورهای خاورمیانه است.

تصویر Pixabay/تصویر توسط CNET

توییتر روز دوشنبه گفت: آن را به حالت تعلیق در 16 حساب های کشف شده به بخشی از یک شبکه جعلی personas تبلیغ در مورد کشورهای خاورمیانه است. حساب متوقف شد برای نقض این شرکت رسانه های اجتماعی پلت فرم دستکاری سیاست.

"با استفاده از تکنولوژی بشر, نقد و بررسی و همکاری با محققان و دیگر سازمان های مستقل مطالعه این مسائل کار ما را برای شناسایی پلت فرم دستکاری در خدمات ما و اقدام" توییتر سخنگو در بیانیه ای گفت. "به عنوان استاندارد است اگر ما منطقی شواهد به نسبت هر گونه فعالیت به یک دولت-حمایت اطلاعات عملیات ما را فاش آنها-به دنبال تحقیق کامل -- به ما archive."

حساب در میان شبکه ای از حداقل 19 حساب متعلق به ficticious مردم که صرف سال گذشته کاشت بیش از 90 قطعه نظر در 46 مختلف انتشارات به گزارش دیلی که اولین گزارش این شبکه پس از انجام تحقیقات از عملیات خود را. مقالات به طور کلی ستایش امارات متحده عربی در حالی که با فشار دادن یک سرکرده, در, قطر, ترکیه, در, ایران, به گزارش دیلی.

از نظر قطعات زد در نشریات محافظه کار مانند واشنگتن آزما RealClear بازارهای آمریکا متفکر و منافع ملی روزانه وحش پروب یافت.

این تعلیق بخشی از توییتر تلاش برای tamp پایین بر روی اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم. توییتر مبارزه با اطلاعات غلط مبارزات آغاز شده در سال 2018 که از آن حذف شده و بیش از یک میلیون حساب های جعلی.

در ماه ژوئن در توییتر اعلام کرد که تا به حال به طور دائم حذف 32,242 حساب که پیدا شد به دولت-حمایت عملیات پخش تبلیغات سیاسی از چین و روسیه و ترکیه است.

خاورمیانه تبلیغات شبکه personas تا به حال جعلی backstories یا ساختگی دانشگاهی و یا حرفه ای اعتبار برای سرپا نگه داشتن خود اعتبار, the Daily Beast, گزارش, از جمله برخی از کسانی که وانمود به روزنامه نگاران در حالی که دیگران از خود به عنوان یک "روابط بین الملل تحلیلگر ارشد." آنها استفاده می شود به سرقت رفته آواتار برای جلوگیری از دستکاری تصویر معکوس تشخیص و تقویت هر یک از دیگران' کار روزانه وحش یافت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن