توییتر مربع را Juneteenth رسمی شرکت تعطیلات - CNET

توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی اعلام کرد که روز سه شنبه Juneteeth یک روز تعطیل خواهد بود برای هر دو شر

توسط SALAMNEWWS در 21 خرداد 1399
gettyimages-1027064696

توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی اعلام کرد که روز سه شنبه Juneteeth یک روز تعطیل خواهد بود برای هر دو شرکت های "تا ابد."

درو Angerer/گتی ایماژ

توییتر و مربع کنار گذاشته اند Juneteenth به عنوان یک مقام رسمی شرکت تعطیلات در آمریکا "تا ابد." این شرکت به رسمیت شناختن تعطیلات که یادآور پایان برده داری در آمریکا اعلام شد شنبه توسط جک دورسی مدیر عامل هر دو شرکت.

"یک روز برای جشن آموزش و پرورش و اتصال" دورسی نوشت در توییتر موضوع. "کشورها و مناطق در سراسر جهان باید خود را روز به جشن رهایی و ما برای انجام کار به آن تاریخ شرکت تعطیلات در همه جا ما در حال حاضر است."

مشاهده هر ژوئن 19, Juneteenth نشانه روز رهایی اعلام آن اعلام کرد که تمام بردگی آفریقایی-آمریکایی در ایالات متحده به صورت رایگان به عنوان خوانده شده بود در تگزاس در سال 1865 با وجود اینکه صادر شده نزدیک به شش ماه پیش از آن.

دورسی اعلام می آید که ده ها هزار نفر از مردم در اطراف ما (و در سراسر جهان) ادامه اعتراض به محکوم کردن اعمال تبعیض نژادی و خشونت بی معنی از پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مه 25.

تعدادی از عمده فن آوری شرکت ها از جمله اپل و گوگل را از متعهد میلیون دلار برای کمک به عدالت اجتماعی و حقوق مدنی گروه به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید جوامع است. مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک نیز با انتشار نامه سرگشاده ای در نژاد پرستی است که در حال حاضر زینت بخش اصلی از وب سایت این شرکت.

در اوایل این ماه دورسی متعهد $3 میلیون شروع کسب و کار کوچک مالی به بازیکن سابق NFL و فعال حقوق مدنی در khezri است حقوق خود را بدانید, کمپ, که با این نسخهها کار برای آموزش توانمند سازی و بسیج "نسل بعدی تغییر رهبران."

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب