بوریس جانسون گفت: او 'عاشق' شکار روباه در یک نیمه-جنسی' راه و تشویق غیر قانونی شکار به نادیده گرفتن ممنوعیت

بوریس جانسون خواست فاکس شکارچیان به شکستن قانون و حفظ کشتن حیوانات با وجود این تمرین ممنوع بودن در یک مقاله نو

توسط SALAMNEWWS در 28 تیر 1399

بوریس جانسون خواست فاکس شکارچیان به شکستن قانون و حفظ کشتن حیوانات با وجود این تمرین ممنوع بودن در یک مقاله نوشته شده است در حالی که او یک محافظه کار MP.

در سال 2005 قطعه آقای جانسون گفت که او "عاشق" شکار با سگ, در بخشی به دلیل "نیمه ارتباط جنسی با اسب" و "نظامی-سبک لذت" در حال حرکت به عنوان یک واحد.

آینده نخست وزیر استدلال کرد که اعمال این ممنوعیت بود "نه مورد ظلم و ستم" اما "یک Marxian حمله" توسط دولت حزب کارگر در طبقه فوقانی.

"این است که بی رحمانه و بی معنی انحلال یک راه زندگی است. آنها ممنوعیت آن را فقط به این دلیل آنها می تواند; و مردم من واقعا ناامیدی از کسانی هستند که احمقها که می گویند که آنها اهمیتی نمی دهند مقدار یک راه یا دیگری'," او نوشت: در یک قطعه برای مجله تماشاگر که او ویرایش در این زمان.

"حدود پنج یا شش سال پیش رفتم به دیدن بلر و از او پرسید که چرا او ممنوعیت شکار. "آه من یکی از کسانی که رفتن به شکار در روز شنبه نه من بیرون رفتن در اعتراض به' او گفت. است بنابراین مضاعف شورش است که او تحمیل کرده است این استبدادی و اندازه گیری و رای برای آن خود را؟"

با این استدلال که شکارچیان باید شکستن قانون برای ادامه قتل آقای جانسون گفت بعید بود که این ممنوعیت خواهد بود به درستی اجرا گذاشته است.

"من عاشق روز من با شکار و امیدوارم که آنها شجاعت و سازمان به رفتن نگه دارید برای همیشه," او گفت:.

"آنها در حال بیرون رفتن با سگهای این شنبه و اگر سگهای انتخاب کنید تا یک روباه پس از آن می شود. چگونه فقیر پلیس اثبات مردانه rea?

"و آنها را مجبور به تولید یک روباه در شواهد ؟ من امیدوارم که شکار نگه می دارد تا این ممنوعیت را به تمسخر آن را سزاوار است که آنها سرپیچی از پلیس و دادستانی و دولت تا زمانی که دولت جدید می تواند نجات یک سنت قدیمی و بازگرداندن آن به خاطر آزادی و آزادی به تنهایی."

محافظه کار مانیفست در سال 2019 انتخابات عمومی را شامل نمی شود برنامه ای برای رای بر لغو شکار قانون پس از شناسایی این سیاست به عنوان محبوب با رای دهندگان در انتخابات قبلی.

شکار با این حال همچنان با وجود این ممنوعیت با بسیاری از رویدادهای ادعا می شود "دنباله شکار" که نمی شکار حیوانات زنده. این لیگ در برابر بی رحمانه ورزشی می گوید آن را دریافت صدها گزارش در هر سال از این تجمعات تعقیب حیوانات زنده به عنوان به خوبی به عنوان خاطی در مالکیت خصوصی جاده ها و خطوط راه آهن و نگرانی در دام است.

(خبرگزاری گتی ایماژ)

لیگ استدلال می کند که اگر حیوانات زنده نمی شد و در حال تعقیب و سپس دنباله شکار می چسبد تعیین شده خود را به مسیرهای پیاده روی و پیدا کردن خود را در حال اجرا amok.

افکار عمومی به شدت در برابر شکار روباه با ایپسوس موری نظرسنجی انجام شده در سال 2017 نشان 85 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی نگه داشتن بان کی مون در این ورزش است.

آقای جانسون مقاله توصیف یک روز را صرف شکار. او می گوید: "مانند این است که اسکی بازی که در آن شما شخصا ردیابی, در, سرعت, کانتور چشم انداز و پس از آن است که سود اضافه شده از عجیب نیمه ارتباط جنسی با اسب که در آن شما باید این توهم را از درک و کنترل است. وجود نظامی-سبک لذت بردن از wheeling و شارژ به عنوان یکی از emulative سرگرم کننده از یک شبه-کمپین."

آملیا Womack معاون رهبر حزب سبز گفت: مستقل: "بوریس جانسون مقاله برجسته مشکوک خود شور و شوق برای شکار روباه و هیچ کاری نمی کند به آدرس اساسی دلیل شکار قانون معرفی شد.

"شکار حیوانات ظلم و ستم و باید پروری به گرد و غبار سطل زباله تاریخ است. به عنوان او نشان دهنده شکار روباه در قلب آن نیست در مورد اسب سواری و یا خارج از منزل بودن آن است که در نهایت مورد تعقیب و مرگ یک روباه.

"او همچنین نشان دهنده روی دیگر راه بی رحمانه است که حیوانات می میرند. اگر بوریس جانسون می خواهد واقعا در نظر گرفتن رفاه حیوانات و سپس من پیشنهاد می کنم او به پایان می رسد گورکن جمع اوری, grouse, تیراندازی, و پایان دادن به استفاده از تله."

کریس Luffingham مدیر کمپین برای لیگ در برابر بی رحمانه ورزش گفت: "چگونه زمان تغییر کرده است. که در آن یک بار بوریس جانسون می خواستم برای سرنگونی این قانون در انتخابات گذشته او با افکار عمومی و وعده داده شده به آن را تغییر دهید. جایی که این کشور از نظر تقسیم شد در مورد شکار در حال حاضر نظرسنجی نشان می دهد بیش از هشت نفر از 10 نفر خوشحال هستند از آن ممنوع شده است.

"در حالی که آن را آسان برای دیدن چگونه منسوخ pro شکار انداز تبدیل شده اند و بقیه از شکار جامعه به نظر می رسد آهسته به پنبه ، سیاستمداران باید به کمک آنها منعکس کننده افکار عمومی و تقویت شکار قانون از جمله اجرای مجازات های سنگین تری برای کسانی که گرفتار آسیب رساندن به حیوانات برای 'ورزش'."

حزب محافظه کار نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن