توییتر با هدف سوخت پژوهش ابزار است که مبارزه با تبعیض و دیگر گلایه - CNET

توییتر قصد دارد به پرده نونما API در هفته آینده. گرافیک Pixabay; تصویر توسط CNET توییتر روز پنجشنبه گفت که قص

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399
twitter-logo-app-phone-2

توییتر قصد دارد به پرده نونما API در هفته آینده.

گرافیک Pixabay; تصویر توسط CNET

توییتر روز پنجشنبه گفت که قصد دارد به انتشار ابزارهای جدید برای توسعه دهندگان که می تواند آن را آسان تر برای ایجاد یک تنوع از ویژگی های و برنامه های برای مبارزه با تبعیض کمک به کسب و کار و درک بهتر مشتریان و کمک به کاربران برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر به سرعت.

این شرکت انتظار دارد برای راه اندازی یک نسخه جدید از نرم افزار رابط برنامه نویسی هفته آینده. API جدید در اصل برنامه ریزی شده به معرفی پنج شنبه اما توییتر تاخیر در انتشار و پس از هکرها در زمان کنترل حساب های بالا مشخصات کاربران از جمله بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت و رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای پرینت کردن یک بیت کوین اومدی. توییتر سخنگوی گفت که این شرکت نشده که هیچ گونه شواهدی وجود دارد که این حادثه درگیر این شرکت API اما که توییتر است اولویت ایمنی و امنیت کاربران خود را وقتی که می آید به راه اندازی ابزارهای جدید است.

یک API اجازه می دهد تا دو قطعه از نرم افزار ارتباط برقرار کردن با هر یک از دیگر, و آن را ممکن است برای توسعه دهندگان برای ساخت برنامه های جدید, ویژگی ها و رباتها که با استفاده از توییتر اطلاعات عمومی.

علمی محققان همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی را داده به درک آنچه که کاربران می گویند در مورد coronavirusاطلاعات بیشتر در مورد سخنرانی نفرت و تجزیه و تحلیل موضوعاتی مانند تغییر آب و هوا. توسعه دهندگان سعی کرده اند مقابله توییتر با آزار مشکل با ایجاد یک برنامه است که می تواند فیلتر کردن کاربرانی که به احتمال زیاد برای شما ارسال ناخواسته توییتهایی. وجود ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی و رباتها در سایت که شما به اشتراک گذاری نقشه ها و ترکیب emojis.

خارج از توسعه دهندگان تا به حال در برخی از توییتر ویژگی های اولیه, ساخت نرم افزار تلفن همراه و یک موتور جستجو برای سایت. بیش از 10 میلیون توسعه دهندگان با استفاده از توییتر API برای ساخت ابزارهای جدید اما شبکه های اجتماعی پیش بینی است که شرکای آن را بیشتر انجام دهید.

توییتر در سال گذشته شروع به اجازه دادن به کاربران مخفی کردن پاسخ به توییت های خود را از ویژگی های است که می تواند کمک به کاهش نفرت و یا دادن. پنهان کردن پاسخ اگر چه می تواند یک فرایند خسته کننده.

"ما امیدواریم که با ساخت این API در دسترس است که توسعه دهندگان می توانند در ساخت ابزار است که کمک به مقیاس است که نوع رفتار و حتی اجازه دهید مردم مثلا ... با استفاده از یک الگوریتم و یا ساخت برخی از قوانین را که پنهان کردن پاسخ برای آنها را به طور خودکار به طوری که آنها نمی بینم نفرت سخنرانی" ایان کنز که مسئول نظارت بر محصول برای توییتر توسعه دهنده پلت گفت: در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی.

اما این شرکت نیز تا به حال یک رابطه پیچیده با توسعه دهندگان. در سال 2015 توییتر لغو دسترسی API برای Politiwoopsکه آهنگ حذف توییت از سیاستمداران تنها به بازگرداندن آن به ماه بعد. این شرکت همچنین ناراحت توسعه دهندگان دیگر چندین بار با محدود کردن دسترسی به توییتر داده از جمله در پی Facebook را کمبریج Analytica رسوایی که مطرح نگرانی های حریم خصوصی در مورد شبکه های اجتماعی است.

نونما API شامل ویژگی های جدید مانند گفتگو نخ, نتایج نظرسنجی در توییت دوخته توییتهایی در پروفایل و فیلتر هرزنامه. توییتر نیز گفت: از آن ساخته شده است یک پایه جدید برای API برای اولین بار از سال 2012 که اجازه می دهد تا شرکت برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر و بیشتر به سرعت. توییتر نیز گفت: آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های جدید سریع تر از طریق API به دلیل شرکت دوباره طراحی آنلاین پورتال و قصد دارد به معرفی جداگانه "محصول آهنگ" برای کسب و کار و تحقیقات علمی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن