مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد آزادی بیان به مرحله نهایی مسابقات - CNET

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا مربوط به رسانه های اجتماعی شرکت ه

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399
gettyimages-1227630829

روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا مربوط به رسانه های اجتماعی شرکت ها.

گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کالایی مورد شبکه های اجتماعی است. در حال حاضر او را به انجام بیش از عصبانیت به tweeting در مورد نارضایتی خود را با آنها. در روز پنج شنبه تهمت امضا فرمان اجرایی که با هدف محدود کردن حمایت های حقوقی که سپر Facebook, Twitter و دیگر شرکت های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را.

"زمانی که بزرگ قدرتمند رسانه های اجتماعی شرکت های سانسور نظرات که با آنها مخالف آنها ورزش خطرناک قدرت" منظور اجرایی می گوید. "آنها متوقف عملکرد به عنوان منفعل تابلوهای اعلانات و باید به مشاهده و درمان به عنوان سازندگان محتوا."

حرکت غیر معمول می آید پس از توییتر با برچسب دو از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای گفت: آنها شامل "برنامه به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده در مورد رای گیری فرآیندهای." توییتر اقدام به نظر می رسد شده اند به یک نقطه اوج در یک رابطه بين محافظه کاران و رسانه های اجتماعی شرکت ها که مدت طولانی است که مملو. جمهوری خواهان می گویند گفتار خود که سانسور توسط Twitter, Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی هر چند این شرکت بارها و بارها رد کرده است که آنها درگیر در چنین سانسور. در حال حاضر این تنش رسیده اند ارتفاعات جدید.

روز جمعه اختلاف دیگری به خود گرفت که توییتر را مخفی می کردند یک شبه جیر از رئیس جمهور قرار دادن آن در پشت یک برچسب است که می گوید آن را نقض این شرکت قوانین در مورد "ستایش خشونت است." توییت هنوز هم می تواند مشاهده شود اگر کسی کلیک یک لینک در برچسب هر توییتر تعیین که "ممکن است در منافع عمومی" برای این پست باقی می ماند در دسترس است.

روز سه شنبه مرکز دموکراسی و تکنولوژی شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن وی از سوی مامورین که منظور نقض متمم اول قانون اساسی است و یک حرکت تلافی جویانه علیه توییتر.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد بحث بر سخنرانی در رسانه های اجتماعی.

چرا تهمت رفتن بعد از رسانه های اجتماعی شرکت ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته متهم به شبکه های اجتماعی از سانسور محافظه کار بیان. او گرفته شده است که شکایت به مردم نیز هست. در سال گذشته دولت او راه اندازی یک وب سایت رسانه های اجتماعی کاربران می توانند به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت اگر آنها فکر می کردند حساب خود را به حالت تعلیق شده ممنوع و یا گزارش به عنوان یک نتیجه از تعصب سیاسی. او نیز برگزار شد "social media summit" در کاخ سفید در سال 2019 به خود جلب کرد که شخصیت های رسانه ای محبوب در محافل محافظه کار.

تلاش برای شکایت شرکت های فن آوری بیش از ادعای تعصب سیاسی ناموفق بوده اند. این هفته DC مدار دادگاه تجدید نظر را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه که متهم Twitter, Facebook, Google و Apple از توطئه برای سرکوب محافظه کار نمایش و نقض متمم اول قانون اساسی.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام 'قدرت بدون کنترل'...

2:03

برای بیشتر قسمت ها, شبکه های اجتماعی تا به حال یک دست کردن رویکرد به مغلوب ساختن پیشی جستن پست های چرا که آنها اغلب از نظر ارزش خبری دارند. اما در مارس 26, توییتر واقعیت-بررسی تهمت توييتها برای اولین بار با اضافه کردن یک برچسب است که به پرسش های مطرح شده در مورد صحت اظهارات خود را. رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که پست الکترونیکی-در رای گیری نخواهد بود "چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی" یک ادعا افشا و خنثی توسط رسانه های خبری و واقعیت-چکرز. مغلوب ساختن پیشی جستن که بیش از 80 میلیون پیروان نیز به دروغ اعلام کرد که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر کسی که زندگی در دولت, زمانی که ثبت نام رای دهندگان را دریافت برگه های رای.

تحت هر دو توییتهایی یک برچسب به نظر می رسد که می خواند: "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای." کلیک کردن بر روی این هشدار متوجه هدایت مردم به یک صفحه توضیح است که کارشناسان می گویند پست الکترونیکی-در برگه های رای که بسیار به ندرت مربوط به تقلب انتخابات.

"ما اعتقاد داریم کسانی که توییت اشتباه می تواند رای دهندگان در مورد آنچه آنها نیاز به انجام به دریافت رای و شرکت در انتخابات" توییتر در بیانیه ای گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای نیز به نظر می رسد در یک Facebook, پست, اما, Facebook ندارد برچسب آنها. این شرکت به طور معمول نمی کند ارسال پست از سیاستمداران به واقعیت-چکرز با این استدلال که سخنرانی خود را در حال حاضر به شدت طلبه. Facebook کارکنان بسیاری از کسانی که در حال کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس صحنه مجازی اعتصاب در روز دوشنبه به انتقاد از کارفرمای خود را برای آن عمدتا دست رویکرد سیاسی محتوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح نبود با توییتر ، این شرکت در گفت و نشان داد که اتهامات در مورد تعصب سیاسی درست و به او قول داد در یک صدای جیر جیر به یک "اقدام بزرگ." پس از آن آمد منظور اجرایی.

چه تهمت اجرایی به منظور انجام دهید ؟

منظور اجرایی با تمرکز بر بخش 230 قانون ارتباطات نجابت است که محافظت Facebook, Twitter و دیگر شرکت های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران خود را. قانون کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این شرکت ها نمی شکایت کرد برای تعدیل محتوا در سایت خود. شبکه های اجتماعی متفاوت اند قوانین در مورد آنچه که کاربران مجاز به ارسال به محرومیت محتوا مانند آزار و اذیت بیان نفرت و خشونت تهدید. آنها همچنین رویکردهای متفاوت در مورد تبلیغات سیاسی.

وجود دارد برخی از موارد استثنا تحت قانون. برای مثال یک شرکت هنوز هم می تواند پاسخگو آگاهانه اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال محتوای غیر قانونی مانند پورنوگرافی کودکان.

مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی با هدف تفسیر مجدد قانون از طریق قوانین و مقررات جدید. شرکت های آنلاین است که متوسط وب سایت خود را در هر چیزی به غیر از "حسن نیت" می تواند بیشتر پرونده های حقوقی.

به منظور هدایت وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون فدرال ارتباطات به پیشنهاد تنظیم است که روشن هنگامی که یک شرکت نیست اقدام در ایمان خوب است. که شامل هنگامی که یک شرکت تصمیم می گیرد برای محدود کردن دسترسی به محتوای آن اقدامات مغایر با آن شرایط استفاده از خدمات و یا گرفته شده و بدون اطلاع کافی و یا "معنی دار فرصت شنیده شود."

در اصل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این استدلال که با برچسب زدن رئیس جمهور, توییت, توییتر, نیست, حفاظت شده توسط بخش 230.

سفارش نیز هدایت سران سازمان های دولتی به بررسی هزینه های دولت فدرال در تبلیغات آنلاین. آن را می پرسد کمیسیون تجارت فدرال به در نظر گرفتن اقدام علیه شرکت های اینترنتی به شیوه های زیر بخش 230 و به نظر صدور یک گزارش در مورد تعصب سیاسی شکایت. تحت نظم دادستان کل آمریکا ویلیام بر خواهد کار با دولت به طور کلی وکیل برای مطالعه تعصب سیاسی اتهامات.

در یک سری از توییت در روز شنبه رئیس جمهور در ادامه به انتقاد از توییتر و به نام برای شرکت رسانه های اجتماعی برای تنظیم و گفت که "بخش 230 باید لغو توسط کنگره است."

آیا منظور اجرایی باید محدودیت های قانونی?

برخی از کارشناسان می گویند منظور این است که فقط سیاسی تئاتر و به احتمال زیاد چهره های مختلفی چالش های قانونی. هر دو FTC و FCC هستند سازمان های مستقل پس از آن خواهید بود به آنها که آیا برای اقدام است.

کارشناسان همچنین می گویند FCC به احتمال زیاد خواهد بود در دادگاه به چالش کشیده اگر آن را برای تحمیل قوانین. ارنستو شاهین ارشد قانونی, مشاوره برای Electronic Frontier Foundation گفت: قانون ارتباطات نجابت بود به معنای تعیین کنید که می توانید و یا نمی توان شکایت کرد و در چه زمینه. قانون زبان به FCC و یا دیگر آژانس فدرال حکومت ساخت قدرت برای محدود کردن آنچه که یک شرکت آنلاین می تواند یا نمی تواند انجام دهد.

این هنوز مشخص نیست که آیا FCC را پیشنهاد مقررات جدید. "این بحث مهم است. کمیسیون ارتباطات فدرال را به دقت بررسی هر درخواست برای rulemaking ظ توسط وزارت بازرگانی گفت: FCC رئیس Ajit Pai, در بیانیه ای.

مارتی Lederman, یک استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون توییتی که "آن را سخت به تصور کنید FCC را" با اجرایی نظم و FTC به احتمال زیاد آن را نادیده گرفت.

رابرت مک داول سابق جمهوری خواه کمیسر در FCC گفت: در یک صدای جیر جیر است که نظم را نقض یک شرکت خصوصی را حمایت تحت متمم اول قانون اساسی. "این گفتار کنترل #خلاف قانون اساسی" مک داول توییتی اضافه کرد که رئیس جمهور نمی تواند عطا کند FCC جدید حقوقی قدرت ،

ACLU ارشد قانونی وکیل کیت Ruane گفت: منظور نیز می تواند از آسیب تهمت چرا که اگر سیستم عامل نیست محافظت از مسئولیت قانونی برای آنچه که کاربران خود را ارسال و سپس آنها را می توان تهاجمی تر در پایین کشیدن بحث محتوا از جمله پست توسط رئیس جمهور.

"کنگره و دولت را به خوبی به یاد داشته باشید که بخش 230 حیاتی برای حفاظت از آزادی بیان آنلاین. قانون اجازه می دهد تا سیستم عامل به نشر انواع محتوای بدون ترس از بودن در قبال آن" او گفت:. "است که شامل به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فراموش کرده اند که خود توییتهایی-حتی زمانی که آنها شامل نهفته است."

چه شرکت رسانه های اجتماعی فکر می کنم در مورد سفارش ؟

Facebook و گوگل عقب هل دادن در برابر اتهامات از تعصب سیاسی در حال حاضر نگرانی در مورد سفارش.

یک Facebook سخنگوی گفت که لغو یا محدود کردن بخش 230 را مهار آنلاین سخنرانی.

"افشای شرکت ها به مسئولیت بالقوه برای همه چیز است که میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان می گویند این امر مجازات شرکت های را انتخاب کنید که اجازه می دهد تا بحث سخنرانی و تشويق سیستم عامل به سانسور هر چیزی که ممکن است کسی دلخور," او گفت:.

یک سخنگوی گوگل در بیانیه ای گفت که "تضعیف بخش 230 در این راه صدمه دیده بود اقتصاد امریکا و رهبری جهانی در آزادی اینترنت است."

توییتر کاهش یافته است به نظر.

چه بعدی ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور این است که تنها نوک کوه یخ است.

نمایندگان کنگره آمریکا نیز پیش نویس قانون به شرکت های آنلاین از حمایتهای قانونی برای پست ها توسط کاربران است. سناتور. جاش هالی از میسوری و تشکر. مت Gaetz از فلوریدا هر دو جمهوری خواهان در حال کار بر روی لایحه جداگانه.

"اگر @توییتر می خواهد به editorialize و نظر در ارسال های کاربران باید آن را واگذار و از آن وضعیت خاص تحت قانون فدرال (بخش 230) & مجبور به بازی با قوانین مشابه به عنوان دیگر ناشران" هالی توییتی. "عادلانه و منصفانه است."

تهمت نیز گفت: در طول پنج شنبه را که امضای او را با توجه به بستن سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر, هر چند او نمی داند که چگونه او می خواهم که.

"من می خواهم به درخواست وکلا. من می خواهم به رفتن را از طریق یک فرایند قانونی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اگر آن را قادر به از نظر قانونی تعطیل, من می خواهم آن را انجام دهد."

CNET را مگی Reardon کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن