مغلوب ساختن پیشی جستن پناه در پناهگاه جمعه به عنوان جورج فلوید معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید

سرویس مخفی عوامل با عجله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه ب

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

سرویس مخفی عوامل با عجله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید پناهگاه در شب جمعه به عنوان صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان اجرایی عمارت برخی از آنها با پرتاب سنگ و عمل کشیدن در پلیس موانع.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف نزدیک به یک ساعت در پناهگاه بود که طراحی شده برای استفاده در شرایط اضطراری مانند حملات تروریستی با توجه به یک جمهوری خواه به کاخ سفید بود که مجاز به عموم بحث در مورد مسائل خصوصی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود. حساب تایید شده توسط یک دولت رسمی که او نیز خواست نامش فاش نشود.

ادامه مطلب: 'آنها در حفظ و کشتار مردم ما:' تظاهرات در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید

ناگهانی تصمیم توسط عوامل بر لرزاند خلق و خوی در داخل کاخ سفید که در آن از شعارهای معترضان در پارک لافایت می تواند شنیده شود تمام آخر هفته و سرویس مخفی عوامل و مأموران اجرای قانون تلاش برای مهار جمعیت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه تظاهرات بودند باعث مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او دوخته بود در گردن سیاه و سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

تظاهرات در واشنگتن و خشونت تبدیل شد و به نظر می رسد به گرفتن افسران ، آنها را برانگیخت یکی از بالاترین هشدار در کاخ سفید پیچیده پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 در سال 2001.

جورج فلوید تظاهرات: آتلانتا افسران اخراج بازداشت دوربین تصویر برداری تیزر استقرار در دانش آموزان در خودرو
جورج فلوید تظاهرات: آتلانتا افسران اخراج بازداشت دوربین تصویر برداری تیزر استقرار در دانش آموزان در خودرو

"کاخ سفید نیست اظهار نظر در مورد پروتکل های امنیتی و تصمیم گیری گفت:" سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere. سرویس مخفی " را که در مورد معنی و روشهای حفاظتی آن عملیات. رئیس جمهور حرکت به پناهگاه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

رئیس جمهور و خانواده اش شده اند متزلزل اندازه و سم از جمعیت با توجه به خواه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را بلافاصله روشن نیست اگر بانوی اول Melania Trump و زوج 14 ساله و پسر بارون پیوست جمهور در پناهگاه. سرویس مخفی پروتکل را به نام برای تمام کسانی که تحت آژانس حفاظت در پناهگاه زیرزمینی.

ادامه مطلب: ویدئو نشان می دهد که جمعیت از جورج فلوید معترضان در حال اجرا از سرعت کامیون

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته مشاوران او نگرانی در مورد ایمنی خود را در حالی که هر دو بخش خصوصی و عمومی ستایش کار سرویس مخفی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به فلوریدا در روز شنبه به نظر اولین سرنشین دار به فضا پرتاب از آمریکا در نزدیک به یک دهه. او در بازگشت به کاخ سفید مجازی تحت محاصره با معترضان — برخی از خشونت — جمع آوری فقط چند صد متر دور از طریق بسیاری از شب.

تظاهرکنندگان بازگشت بعد از ظهر یکشنبه رو خاموش در برابر پلیس در پارک لافایت به شب.

جورج فلوید تظاهرات به نوبه خود نور افکن در مسابقه مسائل در کانادا
جورج فلوید تظاهرات به نوبه خود نور افکن در مسابقه مسائل در کانادا

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه تلاش خود را برای پروژه های قدرت با استفاده از یک سری از التهاب توییتهایی و ارائه حزبی حملات در طول زمان بحران ملی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان شهرهای سوخته شب پس از شب ها و تصاویر خشونت تحت پوشش تلویزیون تهمت مشاوران در مورد چشم انداز یک بیضی آدرس دفتر در تلاش برای کاهش تنش است. این مفهوم به سرعت اوراق برای عدم سیاست های پیشنهادی و خود رئیس جمهور ظاهری سردی در ارائه یک پیام وحدت.

ادامه مطلب: روزنامه نگاران پوشش در امریکا تظاهرات چهره خشونت از پلیس به معترضان

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در روز یکشنبه. یک مقام کاخ سفید که مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی جلوتر از زمان گفت: تهمت بود و انتظار می رود در روزهای آینده به منظور جلب تفاوت بین مشروع خشم معترضان مسالمت آمیز و غیر قابل قبول اقدامات خشونت آشوبگران.

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پیام از یک مفسر محافظه کار تشویق مقامات برای مقابله با نیروی بیشتر است.

جورج فلوید تظاهرات: تظاهرات جمع آوری در واشنگتن دی سی برای سومین روز
جورج فلوید تظاهرات: تظاهرات جمع آوری در واشنگتن دی سی برای سومین روز

"این است که نمی خواهید برای متوقف کردن تا زمانی که بچه ها خوب هستند و مایل به استفاده از قریب به اتفاق نیروی در برابر مردمان بد" باک خادم نوشت: در یک پیام تکثير توسط رئیس جمهور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در روزهای اخیر امنیتی در کاخ سفید تقویت شده توسط گارد ملی و پرسنل اضافی از سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس.

ادامه مطلب: مایکل جردن در جورج فلوید مرگ: 'ما تا به حال به اندازه کافی"

روز یکشنبه وزارت دادگستری مستقر اعضای سرویس مارشال آمریکا و عوامل از اداره مبارزه با مواد مخدر به مکمل سرباز گارد ملی در خارج از کاخ سفید به گفته یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی.

رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنا صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب